برنامه کلاس های آنلاین

رشته ی اورولوژی در انگلستان

رشته ی اورولوژی در انگلستان

بدون تردید تحصیل رشته اورولوژی در انگلستان یکی از بهترین گزینه های موجود در اروپا برای تحصیل در خارج از کشور است. انگلستان یکی از کشورهایی است که از عهد قاجار تا کنون مورد توجه ایرانیان برای تحصیل قرار دارد و دانشگاه های این کشور نیز رتبه های بسیار مناسبی در سطح بین المللی دارند. باید به این نکته اشاره داشت که هزینه های زیادی برای تحصیل در رشته اورولوژی در این کشور نیاز خواهد بود و دانشجویانی که این رشته را برای تحصیل خود انتخاب می کنند با چالش های نسبتا زیادی در این کشور از جمله معادلسازی مدرک تحصیلی روبرو خواهند بود. توجه به این نکته ضروری است که دانشجویان برای ورود به این رشته باید مدرک زبان معتبری در اختیار داشته باشند و حداقل مدرک 7 آیلتس یا مشابه آن را به دست آورند. باید در نظر گرفت که رشته اورولوژی یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی برای پزشکان در مقطع تخصص است و می توان از طریق آن به کیفیت بالای زندگی نیز دست پیدا کرد.

شرایط تحصیل رشته اورولوژی در انگلستان

یکی از مهم ترین چالش هایی که دانشجویان برای تحصیل در انگلستان با آن روبرو هستند، انتخاب دانشگاهی است که با رزومه تحصیلی آن ها در تناسب باشد. دانشگاه های معتبر زیادی برای تحصیل در این کشور وجود دارد که می توان برای آن ها اقدامات لازم را انجام داد.

تحصیل در رشته اورولوژی برای دانشجویان خارجی می تواند از ارزش بسیار بالایی برخوردار باشد و افرادی که این کشور را برای تحصیل خود انتخاب کرده اند می توانند آینده کاری بسیار مناسبی داشته باشند. باید در نظر داشت که دانشجویان برای تحصیل در رشته اورولوژی، باید تحصیل پزشکی در انگلستان را تجربه کنند. البته افرادی که در کشورهای دیگر در این رشته تحصیل کرده باشند نیز می توانند با معادلسازی مدرک تحصیلی خود، وارد دوره های 4 ساله آموزش پزشکی در این کشور شده و شرایط مناسبی برای خود رقم بزنند. برای تحصیل در رشته اورولوژی دانشجویان باید دوره فلوشیپ را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند.

دانشگاه های برتری انگلستان در رشته اورولوژی

افرادی که رشته اورولوژی را برای تحصیل خود انتخاب می کنند باید در نظر داشته باشند که دانشگاه های زیادی برای تحصیل در این کشور در دسترس خود خواهند داشت و می توانند به راحتی دانشگاه مد نظر خود را پیدا کنند. 36 دانشگاه مطرح در جهان وجود دارد که به کمک آن می توان تحصیل رشته اورولوژی را در این کشور تجربه کنند. باید در نظر داشت که این دانشگاه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای تحصیل در این دانشگاه ها، دانشجویان باید رزومه عالی در اختیار داشته باشند. برخی از مهم ترین دانشگاه های رشته اورولوژی در انگلستان عبارتند از:

نام دانشگاه رتبه
University of Cambridge 30
University College London 44
Imperial Colloge London 87
University of Nottingham 110
University of Sheffield 123

در چنین شرایط می توان گفت که مهاجرت به انگلستان از درجه اهمیت بسیار مناسبی برای تحصیل برخوردار است.


هزینه های تحصیل رشته اورولوژی در انگلستان

دانشجویانی که رشته اورولوژی را برای تحصیل خود در انگلستان انتخاب می کنند، هزینه های نسبتا زیادی را برای تحصیل خود در این کشور پرداخت می کنند و این چالشی است که می تواند فشارهای اقتصادی زیادی را به دانشجویان وارد کند. متوسط هزینه های تحصیل رشته اورولوژی در انگلستان از 18000£ (پوند) در سال شروع می شود و دانشجویان برای این که بتوانند هزینه های تحصیلی خود را کاهش دهند، قادر خواهند بود تا از بورسیه های تحصیلی نیز استفاده کنند.

باید در نظر داشت که هزینه ای زندگی در انگلستان نیز ارزان قیمت نیست و دانشجویان به منظور پرداخت هزینه های زندگی خود در این کشور باید ماهیانه حداقل 1000£ (پوند) در اختیار داشته باشند تا بتوانند هزینه های تحصیل خود را به طور کامل پرداخت کنند. البته این امکان برای دانشجویان وجود دارد که با کار کردن در این کشور، هزینه های زندگی خود را تامین کنند.

شرایط کار یک اورولوژیست در انگلستان

یکی از نکاتی که باید در رابطه با تحصیل رشته اورولوژی به آن توجه داشت این است که دانشجویان پس از تحصیل در این کشور می توانند به کار در این کشور دست پیدا کنند. 2 سال فرصت کاریابی در این کشور می تواند برای رسیدن به کار در این کشور کفایت کند. در انگلستان، اورولوژیست ها می توانند 37900£ (پوند) در ماه درآمد کسب کنند و زندگی بسیار با کیفیتی را در این کشور تجربه کنند.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

اطلاعات تحصیل در دیگر کشورها

مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter