مشاوره رایگان 02145328

کلاس خصوصی تافل زنگنه

به فکر آیندت باش ...

کلاس خصوصی تافل iBT زنگنه: مسیر سریع به نمره دلخواه

آموزش حضوری و آنلاین

ما در زنگنه به طور کامل می ‌دانیم که شما فرصت آزمون و خطا را ندارید و قبولی در این آزمون برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل، با بیش از 16 سال تجربه در زمینه آماده‌سازی داوطلبان برای آزمون تافل iBT، همواره به ارائه آموزش‌های باکیفیت و متعهد به موفقیت شما بوده‌ایم.

سیستم آموزشی منسجم و دقیق زنگنه

برای حفظ و ارتقای مستمر کیفیت دوره‌های آموزشی خود، زنگنه از ساختار و فرآیندهای مختلفی بهره می‌برد که در ادامه به طور خلاصه به آنها اشاره می‌کنیم:

آموزش مستمر اساتید

اساتید مجرب زنگنه تحت نظارت و آموزش‌های مداوم تیم تخصصی تربیت مدرس زنگنه به سرپرستی دکتر زنگنه قرار دارند تا از به‌روزترین متدها و روش‌های تدریس تافل iBT آگاهی یابند.

رصد و تحلیل جلسات

سوپروایزرهای زنگنه با دقت جلسات آموزشی را رصد و تحلیل می‌کنند و بازخوردهای لازم را به اساتید ارائه می‌دهند تا کیفیت تدریس به طور مداوم ارتقا یابد.

برگزاری جلسات رفرش

در هر ماه جلسات رفرش با حضور استاد معلم یا Teacher Trainer برای اساتید برگزار می‌شود تا دانش و مهارت‌های آنها به‌روز بماند.

تدوین نقشه راه و چارت پیشرفت

برای هر داوطلب، نقشه راه و چارت پیشرفت مشخصی با توجه به سطح و اهداف او تدوین می‌شود تا مسیر یادگیری و پیشرفت او به طور شفاف و دقیق مشخص باشد.

آموزش تخصصی مدرسان دوره‌های آنلاین

مدرسان دوره‌های آنلاین زنگنه از آموزش‌های تخصصی و به‌روز در زمینه تکنیک‌ها و پیشرفت‌های CALL (Computer Assisted Language Learning) بهره می‌برند.

جایگزینی فوری مدرس در صورت عدم رضایت داوطلب

در صورت عدم رضایت داوطلب از مدرس، زنگنه در اسرع وقت مدرس دیگری را جایگزین می‌کند تا داوطلب از بهترین تجربه آموزشی بهره‌مند شود.

با اتکا به این ساختار و فرآیندهای دقیق، زنگنه متعهد به ارائه آموزش‌های باکیفیت و هدفمند به داوطلبان آزمون تافل iBT است و مسیر موفقیت شما را در این آزمون هموار می‌سازد.
پکیج های خصوصی تافل iBT زنگنه برای افرادی که قصد دارند در آزمون تافل iBT عملکرد بهتری داشته باشند و به دلایل متعدد امکان حضور در دوره های گروهی را ندارند طراحی شده‌اند. تمامی کلاسهای خصوصی تافل iBT امکان استفاده هیبرید را دارند بدین صورت که در کنار آموزه های اساتید دوره دیده زنگنه، داوطلب به منابع ویدئویی و پادکستی زیادی که در جهت پیشبرد اهداف وی توسط تیم با تجربه ی زنگنه آماده گردیده است از طریق اپلیکیشن تخصصی زنگنه دسترسی دارند.

ویژگیهای کلاس خصوصی تافل iBT زنگنه

آمادگی داوطلب در کوتاه ترین زمان ممکن: با توجه به حذف برخی مطالب کم کاربردتر و در عوض تاکید بر سرفصلهای امتحانی، توانسته ایم مختصرترین و مفیدترین کلاسهای خصوصی تافل iBT را ارائه دهیم.
استفاده از پشتیبانی منتور: شما در طول دوره‌ی آموزشی قادر خواهید بود با منتور خود در هر زمانی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.
استفاده از اپلیکیشن اختصاصی زنگنه: اپلیکیشن ما منابع آموزشی ویدئویی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به صورت انعطاف‌پذیر و در هر زمانی به مطالب آموزشی مکمل دسترسی داشته باشید.
شرکت در آزمونهای ماک تافل iBT زنگنه: شما قادر خواهید بود در آزمونهای ماک تافل iBT زنگنه به رایگان شرکت کنید و عملکرد خود را ارزیابی کنید. همچنین، پس از هر آزمون ماک، یک جلسه تحلیلی رایگان فردی Post-Mock Analysis نیز توسط سوپروایزر آموزشی برگزار خواهد شد تا به شما کمک کند نقاط قوت و ضعف خود را درک کنید. برای اطلاع از ویژگیهای آزمون ماک تافل iBT زنگنه اینجا را کلیک کنید.

جلسات تحلیل عملکرد داوطلب: در این جلسات که Student Performance Analysis نامیده می شود، پیشرفت شما هر 10 جلسه توسط سوپروایزر آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نکاتی برای بهبود عملکرد شما و همچنین افزایش انگیزه و اعتماد به نفس شما ارائه و در پرونده آموزشی شما ثبت می گردد.
انتخاب زمان کلاس: شما می‌توانید زمان کلاس خود را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید تا بهترین تناسب را با برنامه‌ی شخصی خود داشته باشید.
تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ: نوشتن بدون تصحیح و ارائه ی بازخورد عملا منتج به پیشرفت نخواهد شد. در کلاس خصوصی زنگنه تمرین های متعددی برای دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ و ارايه ی فیدبک توسط استاد پیش بینی شده است.
منابع آموزشی و کتاب‌های رایگان: در صورت انتخاب بسته های آموزشی زیر، منابع و کتابها رایگان ارائه می گردد.
امکان انتخاب جلسات حضوری یا آنلاین: شما می توانید هر یک از این دو نوع کلاس را انتخاب نمایید و در صورت عدم امکان در جلسه ی حضوری از کارشناسان آموزش بخواهید که کلاس شما آنلاین برگزار گردد.

کدام پکیج کلاس خصوصی تافل iBT زنگنه مناسب من است؟

زنگنه با تعیین نمره مورد نیاز داوطلب اقدام به طراحی دو پکیج آموزشی به نام های تافل اکسپرس (۸۰-۱۰۰) و تافل طلایی (۱۰۰-۱۲۰) نموده است. هر بسته با توجه به سطح داوطلب در 3 سطح طراحی گردیده است. برای مثال اگر داوطلب به دنبال نمره (۸۰-۱۰۰) تافل iBT باشد و از سطح مبتدی برخوردار باشد می بایست پکیج تافل اکسپرس سطح یک (154.5 ساعت) را برای رسیدن به هدفش انتخاب نماید. اگر سطح اولیه داوطلب intermediate یا بر اساس سطح بندی زنگنه B2 باشد و همچنان به نمره (۸۰-۱۰۰) نیاز داشته باشد، می بایست تافل اکسپرس سطح 3 (85 ساعت) را انتخاب نماید.

پکیج های خصوصی تافل iBT زنگنه در یک نگاه

پکیج اکسپرس تافل

هدف: (۸۰-۱۰۰)

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت کاری، استارت آپی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارند و از سطح زبانی بالایی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

تعیین سطح و مشاوره الزامی

پکیج تافل طلایی Gold

هدف: (۱۰۰-۱۲۰)

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت از طریق اکسپرس انتری Express Entry کانادا یا برنامه های مهاجرتی استرالیا یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را دارند و از سطح بالای زبانی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

تعیین سطح و مشاوره الزامی

پکیج اکسپرس تافل

هدف: (۸۰-۱۰۰)

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت کاری، استارت آپی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارند و از سطح زبانی بالایی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

تعیین سطح و مشاوره الزامی

پکیج تافل طلایی Gold

هدف: (۱۰۰-۱۲۰)

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت از طریق اکسپرس انتری Express Entry کانادا یا برنامه های مهاجرتی استرالیا یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را دارند و از سطح بالای زبانی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

تعیین سطح و مشاوره الزامی
* در پکیجهای اکسپرس و طلایی از 2 تا 4 استاد استفاده می گردد.
** اگر سطح داوطلب صفر باشد به تعداد جلسات آموزشی هر پکیج 20 جلسه افزوده می گردد.

انتخاب زمان مشاوره کلاس های خصوصی ( حضوری - تلفنی )

این مشاوره جهت ارائه ی سرویسی بهتر و دقیق تر الزامی و رایگان می باشد.

خوشحالیم که موسسه تخصصی زبان زنگنه را برای مشاوره toefl انتخاب کرده اید، جایی که ما با افتخار خدمات کلاس‌های خصوصی toefl را با مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم. ما در موسسه زبان زنگنه به شما و تمامی نیازها و هدف‌های زبانی‌تان اهمیت می‌دهیم. از طریق جلسات مشاوره‌ای که توسط تیم متخصص ما برگزار می‌شود، ما به شما راهنمایی کاملی برای بهبود مهارت‌های زبانی و آمادگی برای آزمون toefl ارائه می‌دهیم.
هدف ما از این جلسات مشاوره، ارائه برنامه‌های آموزشی اختصاصی برای هر شخص و کمک به شما برای دستیابی به بهترین عملکرد ممکن در آزمون toefl است. ما همچنین شما را در انتخاب منابع آموزشی معتبر و مطمئن برای آمادگی به آزمون toefl همراهی می‌کنیم.
برای شروع مسیر آموزشی خود و دریافت مشاوره رایگان، لطفاً به جدول انتخاب زمان مشاوره مراجعه کرده و مناسب‌ترین زمان را برای دریافت مشاوره رایگان که بصورت اختصاصی فقط برای شما برگزار می‌شود انتخاب کنید. جلسات مشاوره ای موسسه تخصصی زبان زنگنه به دو صورت حضوری و تلفنی برگزار می‌گردد که در هر دو صورت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

شنبه

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنج شنبه

پرسش و پاسخ کاربران

سوالات متداول

بله! یکی از مزیتهای رقابتی آزمونهای زنگنه استفاده از سئوالات واقعی و جدید در آزمونهای ماک خود می باشد

همین حالا با زنگنه تماس بگیرید و برای کلاس خصوصی تافل iBT خود مشاوره رایگان دریافت کنید!


خیر! تافل در ایران صرفا iBT و به صورت کامپیوتری انجام می شود.

در روزهای غیر تعطیل کمتر از 24 ساعت.

دوره های خصوصی با فرض برگزاری 4 جلسه 90 دقیقه ای در هفته (دو جلسه 3 ساعتی) صرفا تعیین مدت اجرا شده اند. بنابراین اگر داوطلب در هفته 6 جلسه کلاس بردارد، طول مدت کاهش یافته و در صورت انتخاب جلسات کمتر، طول مدت افزایش می یابد و این به هیچ عنوان به معنای تضمین کسب نمره در ۴ ماه یا ۶ ماه برای یک فرد کاملا مبتدی نیست.

خیر! با توجه به سرعت یادگیری داوطلب این تعداد می تواند کم یا زیاد گردد.

بله! با توجه به مسافت و زمان مورد تقاضای شما، درصدی به ارزش پکیج افزوده خواهد شد.

بله! تمامی جلسات ضبط و فردای روز کلاس در پنل داوطلب بارگذاری می گردد.

بله! زنگنه با درک شرایط موجود اقتصادی این امکان را فراهم آورده است که تا حداکثر دو نفر با یک پرداخت از دوره بهره مند گردند. بنابراین هر یک از نفرات با پرداخت یک دوم ارزش پکیج می توانند از دوره بهره مند گردند. اما باید توجه داشت که هر دو داوطلب باید در یک سطح زبانی باشند.

همیشه این احتمال وجود دارد که داوطلب به هر دلیلی قادر به برقراری ارتباط مناسب با استاد نباشد. در این موارد داوطلب پس از جلسه اول موضوع را با سوپروایزر مطرح کرده و برای جلسه بعد استاد تغییر خواهد کرد. در ضمن مبلغی بابت جلسه اول از داوطلب کسر نخواهد شد. این خدمت بطور نامحدود ارائه می گردد. به طور مثال حتی اگر داوطلب پنج بار با پنج استاد مختلف نتوانست ارتباط برقرار نماید، هیچ یک از جلسات برگزارشده از داوطلب کسر نمی گردد. هدف از این سرویس ویژه فراهم آوردن شرایطی بدور از استرس برای داوطلب برای رسیدن به بهترین نتیجه با بهترین استاد که مناسب داوطلب می باشد است.

این امکان وجود دارد.

بله. زنگنه شرایط پرداخت و آفرهای تشویقی متنوعی را برای داوطلبان در نظر گرفته است.

از آنجائیکه آموزش زبان و کسب مدرک تافل iBT دست آوردهای متعددی را در پی دارد، اساسا به کار بردن لغت هزینه ‌برای کلاس زبان اشتباه است. واقع بینانه اگر به موضوع بنگریم، شما در حال سرمایه گذاری و رشد و توسعه فردی خود هستید.

به دلیل امکانات و ویژگیهای متعدد کلاسهای خصوصی زنگنه، شهریه دوره بصورت پکیج محاسبه شده است که پس از دریافت مشاوره و تعیین سطح، ارزش هر یک از پکیج ها به همراه تخفیف ها و پروموشن ها به شما اعلام می گردد.

به طور کلی کلاس خصوصی از سرعت و دقت بالاتری نسبت به نیازهای داوطلب برخوردار است. از طرف دیگر اگر داوطلب از لحاظ زمانی محدودیت و ددلاینی ندارد، فضای تعاملی کلاسهای گروهی می تواند در ایجاد انگیزه بیشتر موثر باشد.

دسترسی سریع