مشاوره رایگان 02145328

کلاس خصوصی SAT زنگنه

به فکر آیندت باش ...

موسسه زبان زنگنه: کلید موفقیت در SAT®

موسسه زبان زنگنه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و متخصص، متدهای نوین آموزشی و تجربه‌ی طولانی در زمینه‌ی آماده‌سازی آزمون SAT® به شما در دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب کمک می‌کند.
کلاس‌های خصوصی SAT® موسسه زنگنه شامل موارد زیر است:

  • آشنایی جامع با استراتژی‌های حل تست برای هر بخش آزمون
  • ارتقای مهارت‌های عمومی زبان انگلیسی با تاکید بر گرامر و واژگان
  • شبیه‌سازی آزمون‌های واقعی برای ایجاد آمادگی لازم
  • بررسی نقاط قوت و ضعف و ارائه‌ی بازخورد شخصی‌سازی شده
  • منتورینگ و حل تمرین ها خارج از زمان کلاس خصوصی بطور منظم
  • جلسات SPA یا تحلیل عملکرد و پیشرفت داوطلب

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره‌ی رایگان با ما تماس بگیرید

آزمون دیجیتال SAT® و راهکارهای موفقیت در آن

آزمون دیجیتال SAT® یکی از کلیدی‌ترین آزمون‌های ورودی برای دانشگاه‌های معتبر جهان، به ویژه در ایالات متحده آمریکا، است. درک ساختار، فرمت، و استراتژی‌های موفقیت در این آزمون، می‌تواند شانس شما را برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های برجسته به میزان چشمگیری افزایش دهد.

ساختار آزمون:

آزمون دیجیتال SAT® از دو بخش اصلی تشکیل شده است: Reading and Writing و Math.
بخش Reading and Writing شامل 64 دقیقه (دو ماژول 32 دقیقه‌ای) است.
بخش Math شامل 70 دقیقه (دو ماژول 35 دقیقه‌ای) است.
هر بخش به دو ماژول با طول برابر تقسیم می‌شود و یک استراحت 10 دقیقه‌ای بین دو بخش Reading and Writing و Math وجود دارد.
ماژول اول هر بخش شامل ترکیبی از سوالات ساده، متوسط و دشوار است. ماژول دوم سوالات بر اساس عملکرد دانش‌آموز در ماژول اول، دشوارتر یا ساده‌تر خواهد بود.

مزیت زمانی نسبت به آزمون ACT®:

آزمون SAT® به طور میانگین 68% زمان بیشتری برای هر سوال در اختیار داوطلب قرار می‌دهد.

فرمت سوالات:

اکثر سوالات به صورت چند گزینه‌ای هستند اما برخی از سوالات بخش Math به گونه‌ای طراحی شده اند که پاسخ باید به جای انتخاب از بین گزینه‌ها، مستقیماً توسط دانش‌آموز نوشته شود.

سیاست نمره دهی:

هیچ جریمه‌ای برای پاسخ‌های غلط در نظر گرفته نشده است. اگر از پاسخ صحیح مطمئن نیستید، بهتر است شانستان را امتحان کنید.

انتخاب زمان مشاوره کلاس های خصوصی ( حضوری - تلفنی )

این مشاوره جهت ارائه ی سرویسی بهتر و دقیق تر الزامی و رایگان می باشد.

خوشحالیم که موسسه تخصصی زبان زنگنه را برای مشاوره sat انتخاب کرده اید، جایی که ما با افتخار خدمات کلاس‌های خصوصی sat را با مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم. ما در موسسه زبان زنگنه به شما و تمامی نیازها و هدف‌های زبانی‌تان اهمیت می‌دهیم. از طریق جلسات مشاوره‌ای که توسط تیم متخصص ما برگزار می‌شود، ما به شما راهنمایی کاملی برای بهبود مهارت‌های زبانی و آمادگی برای آزمون sat ارائه می‌دهیم.
هدف ما از این جلسات مشاوره، ارائه برنامه‌های آموزشی اختصاصی برای هر شخص و کمک به شما برای دستیابی به بهترین عملکرد ممکن در آزمون sat است. ما همچنین شما را در انتخاب منابع آموزشی معتبر و مطمئن برای آمادگی به آزمون sat همراهی می‌کنیم.
برای شروع مسیر آموزشی خود و دریافت مشاوره رایگان، لطفاً به جدول انتخاب زمان مشاوره مراجعه کرده و مناسب‌ترین زمان را برای دریافت مشاوره رایگان که بصورت اختصاصی فقط برای شما برگزار می‌شود انتخاب کنید. جلسات مشاوره ای موسسه تخصصی زبان زنگنه به دو صورت حضوری و تلفنی برگزار می‌گردد که در هر دو صورت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

شنبه

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنج شنبه

پرسش و پاسخ کاربران

سوالات متداول

پاسخ این سوال بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظر دارد. به طور کلی برای تحصیل در رشته های پرطرفدار مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی نمره بالاتر از 1400 و برای بقیه رشته ها نمره بالاتر از 1200 نمره مطلوب میباشد.

خیر، برای آزمون دادن باید به یکی از کشورهای همسایه، رایج ترین آن ترکیه، سفر کنید.

اگر کالج مورد نظرشما بالاترین نمره کسب شما ملاک قرار میدهد به دفعات نامحدود میتوانید امتحان دهید اما اگر کالج شما را ملزم به ارایه تمامی نمرات کسب شده میکند، توصیه میشود حداکثر سه بار امتحان دهید.

نمرات معمولا چهار تا شش هفته پس از انجام آزمون، ایمیل میگردد. همین طور میتوانید پس از دوهفته از تاریخ امتحان نمره خود را از طریق سایت collegeboard.org ملاحظه نمایید. نمرات کسب شده برای پنج سال معتبر میباشد.

ثبت نام به صورت انلاین  وازطریق  سایت collegeboard.org صورت میپذیرد. هزینه ثبت نام 46 دلار امریکا و یا 60 دلار امریکا (همراه با بخش رایتینگ) میباشد. لازم به ذکر است اگر پس از ضرب الاجل مشخص شده ثبت نام کنید 29دلار امریکا به هزینه های فوق اضافه میشود.

شامل دو بخش مجاز به استفاده ماشین حساب و بدون نیاز به استفاده از ماشین حساب میباشد. چهار بخش جبر، حل مساله و دیتا آنالیز، ریاضی پیشرفته و بخش اضافی(در این بخش داوطلبان باید به سوال های مثلثات پاسخ دهند) در بخش ریاضی وجود دارد. ریاضیات در آزمون SAT با ریاضیات دو سال ابتدایی دبیرستان برابری می کند بنابراین تسلط به این بخش برای داوطلبانی که در بخش زبان انگلیسی مهارت کمتری دارند، میتواند نقطه قوتی باشد.

بعد از بازنگری آزمون از سال 2016 آزمون SAT  برمبنای پرسش کاربردی کلماتی هست که معنای انها براساس متن تغییر میکند. این بدان معناست که دانش اموزان باید درک عمیقی از کلمات رایج مورد استفاده داشته باشند و همینطور برای انتخاب پاسخ صحیح کل متن را باید درنظر داشته باشند. در این بخش چهار نوع سوال words in context, command of evidence, informational graphics, text complexity.

وجود دارد.

Words in Context: این بخش میزان درک دانش اموز از انتخاب کلمات متفاوت وتاثیر ان بر معنا ، مفهوم و لحن یک متن را میسنجد. 

Command of Evidence: این بخش از آزمون میزان قدرت تشخیص زبان اموز برای انتخاب بخشی از متن که حاوی بهترین و دقیق ترین جملات دلالت کننده بر سوال پرسیده شده را دارد میسنجد.

Informational Graphics: در این بخش دانش اموزان باید تفسیر خود را از ااطلاعات داده شده توسط یک یا چندین نمودار ارائه شده را بیان کنند.

Text Complexity: در این بخش دانش اموزان باید یرای جایگزینی متن مورد سوال با یکی از گزینه های ارایه شده تصمیم بگیرند.


آزمون بخش شامل بخش ترکیبی ریدینگ و رایتینگ هست که در ازمون به نام بخش Evidence Based Reading and Writing شناخته میشود. این آزمون همچنین دارای بخش ریاضی و همینطور بخش اختیاری Essay هست. بخش ریدینگ /رایتینگ و ریاضی از 800-200 نمره داده میشود که مجموعا از 1600-400 گزارش میشود. نمره بخش اختیاری رایتینگ از 24-6 به صورت جداگانه گزارش میشود ، این بدان معنا است که نمره این بخش بر نمره کلی آزمون شما تاثیری ندارد. بدون در نظر گرفتن بخش رایتینگ آزمون کمتر از سه ساعت طول میکشد.


آزمون SAT آزمونی است که جهت ارزیابی آمادگی دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه توسط College Board برگزار میگردد. در حال حاضر این آزمون معتبرترین و مهمترین آزمونی است که دانش آموزان متقاضی ورود به دانشگاه میدهند. این آزمون کماکان به شکل کاغذی (paper Based) برگزار میگردد ولی College Board در صدد معرفی نسخه کامپیوتری آن میباشد.


دسترسی سریع