مشاوره رایگان 02145328

کلاس خصوصی آیلتس

اول رایگان مشاوره بگیر و بعد انتخاب کن !

کلاس خصوصی آیلتس زنگنه

مسیر سریع به نمره دلخواه


آموزش حضوری و آنلاین

می دانیم که فرصت آزمون و خطا ندارید!

همانگونه که اطلاع دارید موسسه‌ی آموزش زبان زنگنه با بیش از ۱۶ سال تجربه در آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس همیشه به کیفیت آموزشی بالای خود شناخته شده است. آموزشگاه زنگنه برای حفظ کیفیت بالای دوره های خود، ساز و کارهای متنوعی دارد:

 • آموزش مستمر اساتید توسط تیم تخصصی تربیت مدرس زبان موسسه‌ با مدیریت دکتر زنگنه
 • رصد و تحلیل جلسات آموزشی توسط سوپروایزر و ارائه بازخورد به استاد با هدف بهبود روش تدریس زبان
 • برگزاری جلسات Refresher برای اساتید بصورت ماهانه توسط استاد معلم یا Teacher Trainer
 • تهیه و تدوین نقشه راه Roadmap به همراه چارت پیشرفت سیلابس یا Progress Chart
 • آموزش تخصصی به اساتید دوره‌های آنلاین بر اساس آخرین تکنیک‌ها و پیشرفت‌های CALL
نام دوره سطح سطح اولیه جمع کل ساعت کلاس تعداد جلسات کلاس جلسه تحلیل انفرادی آزمون
PMA
30 min
جلسه تحلیل عملکرد
SPA
30 min
جمع کل ساعت خدمات آموزشی نمره هدف طول دوره
(4 جلسه در هفته)
مهارتهای آموزشی نوع برگزاری آزمون ماک آیلتس منابع آموزشی رایگان جلسه آزمایشی رایگان
پکیج اکسپرس
(آمادگی سریع)
سطح 1 A2 147 98 5 10 154.5 6 - 6.5
CLB7
6 ماه چهار مهارت +
تکنیکهای آزمون
حضوری و آنلاین 5 عدد دارد دارد
سطح 2 B1 117 78 4 8 123 5 ماه 4 عدد دارد دارد
سطح 3 FI1 (B2) 81 54 3 5 85 3.5 ماه 3 عدد دارد دارد
پکیج طلایی آیلتس
Gold
سطح 1 A2 177 118 5 12 185.5 7 - 7.5
CLB8-9
7.5 ماه 5 عدد دارد دارد
سطح 2 B1 147 98 4 10 154 6 ماه 4 عدد دارد دارد
سطح 3 FI1
(B2)
111 74 3 7 116 3.5 ماه 3 عدد دارد دارد

پکیج های خصوصی آمادگی برای آزمون آیلتس زنگنه برای افرادی که قصد دارند در آزمون آیلتس عملکرد بهتری داشته باشند و به دلایل متعدد امکان حضور در دوره های گروهی آیلتس را ندارند طراحی شده‌اند. تمامی کلاس‌های خصوصی آیلتس زنگنه امکان استفاده هیبرید را دارند بدین صورت که در کنار آموزه‌های اساتید دوره دیده‌ی ‌موسسه‌ی زنگنه، داوطلب به منابع ویدئویی آموزشی و پادکست‌های زیادی که در جهت پیشبرد اهداف وی درک بهتر از مفاهیم تدریس‌ شده در دوره‌ی خصوصی آزمون آیلتس توسط تیم با تجربه ی زنگنه آماده گردیده است از طریق اپلیکیشن تخصصی موسسه دسترسی دارند.

ویژگی‌های کلاس‌های خصوصی IELTS موسسه‌ی زنگنه

 • آمادگی داوطلب در کوتاه‌ترین زمان ممکن: با توجه به حذف برخی مطالب کم کاربردتر در آزمون آیلتس و تاکید بر سرفصل‌های امتحانی، توانسته‌ایم مختصرترین و مفیدترین کلاس‌های خصوصی آیلتس را ارائه دهیم.
 • ارائه مطالب و سرفصل‌های آموزشی با در نظر گرفتن نوع آکادمیک یا جنرال آزمون آیلتس و پرهیز از آموزش مطالب غیر مرتبط به نوع آزمون آیلتس انتحابی داوطلب
 • استفاده از پشتیبانی منتور: شما در طول دوره‌ی آموزش آمادگی آزمون آیلتس قادر خواهید بود با منتور خود در هر زمانی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی مو‌سسه‌ی زنگنه: اپلیکیشن ما منابع آموزشی ویدئویی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به صورت انعطاف‌پذیر و در هر زمانی به مطالب آموزشی مکمل دوره‌ی خصوصی آمادگی آزمون آیلتس دسترسی داشته باشید.
 • شرکت در آزمونهای ماک آیلتس زنگنه: شما قادر خواهید بود در آزمونهای ماک آیلتس زنگنه به صورت خصوصی و رایگان شرکت کنید و عملکرد خود را ارزیابی کنید. همچنین، پس از هر آزمون ماک، یک جلسه تحلیلی رایگان فردی Post-Mock Analysis نیز توسط سوپروایزر آموزشی به صورت خصوصی برگزار خواهد شد تا به شما کمک کند نقاط قوت و ضعف خود را درک کنید. برای اطلاع از ویژگیهای آزمون ماک آیلتس زنگنه اینجا را کلیک کنید.
 • جلسات تحلیل عملکرد داوطلب: در این جلسات که Student Performance Analysis نامیده می شود، پیشرفت شما هر 10 جلسه توسط سوپروایزر آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نکاتی برای بهبود عملکرد شما در آزمون آیلتس و همچنین افزایش انگیزه و اعتماد به نفس شما ارائه و در پرونده آموزشی شما ثبت می گردد.
 • انتخاب زمان کلاس: در دوره‌های خصوصی آمادگی آزمون آیلتس زنگنه شما می‌توانید زمان کلاس خود را بر اساس برنامه‌ی خود انتخاب کنید تا بهترین تناسب را با برنامه‌ی شخصی خود داشته باشید.
 • تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ: نوشتن بدون تصحیح و ارائه ی بازخورد عملا منتج به پیشرفت نخواهد شد. در کلاس‌های خصوصی آیلتس زنگنه تمرین های متعددی برای دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ و ارايه ی فیدبک توسط استاد پیش بینی شده است.
 • منابع آموزشی و کتاب‌های رایگان IELTS: در صورت انتخاب بسته های آموزشی زیر، منابع و کتابها رایگان ارائه می گردد.
 • امکان انتخاب جلسات حضوری یا آنلاین: شما می توانید هر یک از این دو نوع کلاس را انتخاب نمایید و در صورت عدم امکان در جلسه ی حضوری از کارشناسان آموزش بخواهید که کلاس شما آنلاین برگزار گردد.

پکیج‌های دوره‌های خصوصی آمادگی آزمون آیلتس زنگنه

آموزشگاه زنگنه با تعیین نمره مدرک آیلتس مورد نیاز داوطلب اقدام به طراحی دو پکیج آموزشی به نام های آیلتس اکسپرس ( نمره‌ی ۶ الی ۶.۵) و آیلتس طلایی ( نمره‌ی ۷ الی ۷.۵ ) نموده است. هر بسته با توجه به سطح داوطلب در ۳ سطح طراحی گردیده است. برای مثال اگر داوطلب به دنبال نمره ۶ الی ۶.۵ آیلتس ( مدرک جنرال یا آکادمیک ) باشد و از سطح مبتدی برخوردار باشد می بایست پکیج آیلتس اکسپرس سطح یک ( ۱۵۴.۵ ساعت ) را برای رسیدن به هدفش انتخاب نماید. اگر سطح اولیه داوطلب در آیلتس intermediate یا بر اساس سطح بندی زنگنه B2 باشد و همچنان به نمره ۶ -۶.۵ نیاز داشته باشد، می بایست از آیلتس اکسپرس سطح ۳ (۸۵ ساعت ) را انتخاب نماید.

جدول اطلاعات پکیج‌های دوره‌های خصوصی

پکیج اکسپرس آیلتس
هدف 6 - 6.5

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت کاری، استارت آپی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارند و از سطح زبانی بالایی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

پکیج آیلتس طلایی
هدف 7 - 7.5

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت از طریق اکسپرس انتری Express Entry کانادا یا برنامه های مهاجرتی استرالیا یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را دارند واز سطح بالای زبانی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

انتخاب زمان مشاوره کلاس های خصوصی ( حضوری - تلفنی )

این مشاوره جهت ارائه ی سرویسی بهتر و دقیق تر الزامی و رایگان می باشد.

موسسه تخصصی زبان زنگنه با افتخار خدمات مشاوره‌ای رایگان برای کلاس‌های خصوصی آیلتس را ارائه می‌دهد. در موسسه تخصصی زبان زنگنه، ما به دقت به اهداف و نیازهای هر زبان‌آموز توجه می‌کنیم تا بتوانیم برای هر زبان‌آموز برنامه‌های آموزشی شخصی‌سازی شده و بهینه را ارائه دهیم.
در جلسات مشاوره رایگان موسسه تخصصی زبان زنگنه، از تیم متخصص متشکل از مشاوران آموزش دیده و با تجربه استفاده می‌کنیم که به شما راهنمایی کامل و مفیدی را در خصوص تقویت مهارت‌های زبانی و آمادگی برای آزمون آیلتس ارائه می‌دهند. هدف ما از این جلسات مشاوره، پیشنهاد و ارائه بهترین برنامه آموزشی مختص شماست تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین عملکرد را در آزمون آیلتس داشته باشید که در نتیجه موفقیت شما برای دستیابی به اهداف حرفه‌ای را رقم خواهد زد.
همچنین، ما به شما در انتخاب بهترین منابع آموزشی برای آمادگی در آزمون آیلتس کمک می‌کنیم و تمرینات شما را با دقت تصحیح می‌کنیم تا به شما کمک کنیم مسیری موفق‌تر برای آمادگی در آزمون آیلتس را طی کنید.
قطعاً شما به دنبال راهنمایی دقیق و کارآمد برای آمادگی در آزمون آیلتس هستید، پس به جدول انتخاب زمان مشاوره مراجعه کرده و مناسب‌ترین زمان را برای دریافت مشاوره رایگان که بصورت اختصاصی فقط برای شما برگزار می‌شود انتخاب کنید. جلسات مشاوره ای موسسه تخصصی زبان زنگنه به دو صورت حضوری و تلفنی برگزار می‌گردد که در هر دو صورت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

شنبه

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنج شنبه

شعبه ۱ خیابان جردن، بالاتر از تقاطع ظفر، نبش خیابان ناصری ، پلاک 2
شعبه 2 خیابان جردن، بالاتر از تقاطع ظفر، نبش خیابان ناصری ، پلاک 2

مهر ۱۴۰۲

ش ی د س چ پ ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

آبان ۱۴۰۲

ش ی د س چ پ ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
پرسش و پاسخ کاربران

سوالات متداول

تمامی تکالیف استاد در اپلیکیشن اختصاصی زنگنه تعریف می گردد و استاد با تعیین بازه زمانی انجام تکالیف، شما را ملزم به انجام تکلیف (نگارش متن، زدن تست، تمرین لیستنینگ یا ضبط فایل اسپیکینگ) در موعد مقرر می نماید. پس از ارسال پاسخ توسط شما، استاد ملزم به چک کردن و ارائه بازخورد مناسب می باشد.

بله! در این اپلیکیشن به راحتی می توانید با استاد یا منتورها گفتگو داشته باشید.

بله! تمامی جلسات ضبط شده و حداقل ۱۵روز و حداکثر تا پایان ترم امکان دسترسی به آنها وجود دارد.

بله! تمامی کلاسهای آنلاین زنگنه دارای تیم پشتیبانی فنی آنلاین هستند و در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل خواهند نمود.

لپ تاپ، آیپد، کامپیوتریا گوشی تلفن به همراه یک خط اینترنت پرسرعت.

برای دوره های گروهی و خصوصی پاسخ متفاوت است.اگر پس از تعیین سطح مشخص شود که دارای سطح مناسب برای ورود به دوره های آیلتس نیستید باید ابتدا با شرکت در دوره های گروهی مکالمه زنگنه سطح خود را تا سطح B1 بهبود داده و سپس در دوره های آیلتس شرکت نمایید. در مورد آموزش خصوصی کاملا موضوع متفاوت است و با برنامه ریزی بر اساس توانمندی ها و نقاط ضعف شما، امکان آموزش از صفر و شرکت در آزمون آیلتس در مدت زمانی حدود ۶ الی ۹ ماه مقدور است.

بله! باید توجه داشت که تفاوت اصلی آیلتس آکادمیک و جنرال در تسک یک رایتینگ آنها(نوشتن نامه - تفسیر گراف) می باشد. در دوره ی پیشرفته تکنیکهای آیلتس که به آن IELTS Pro می گوییم هر دو نوع تسک یک تدریس می گردد. درست است که بخش ریدینگ آزمون آیلتس جنرال ساده تر از آزمون آکادمیک است اما در ازای هر پاسخ غلط حدودا دو برابر آزمون آکادمیک از شما نمره کسر می شود. بنابراین برای کسب نتیجه ی بهتر در آزمون آیلتس، سطح سختی ریدینگ ها در هر دو کلاس جنرال و آکادمیک یکسان و در سطح آکادمیک ارائه می گردد.

بله! با ثبت نام در تمامی دوره های زنگنه از اپلیکیشن اختصاصی زنگنه و منابع آموزشی ارزشمند آن که حاصل تجربیات چندین ساله بهترین اساتید زنگنه می باشد بهره مند می گردید.

با توجه به حجم مطالب و جنس مطالب دوره آمادگی آزمون آیلتس، قطعا شرکت بیش از دو جلسه ۳ ساعته نمیتواند کمک چندانی به سرعت پیشرفت شما نماید. البته توجه داشته باشید که این مطلب صرفا برای دوره های گروهی صدق می کند و در آموزشهای خصوصی با توجه به شخصی سازی شدن برنامه آموزشی، می توان تعداد جلسات بیشتری در هفته آموزش دید.

این کتاب توسط یکی از بزرگترین طراحان سوالات آیلتس Cambridge به نام Vanessa Jakeman نگاشته شده است و از معتبرترین منابع آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد و قطعا این کتابها اعتباری جهانی دارند و قابل مقایسه با کتابهای به ظاهرتالیفی که توسط برخی از موسسات از کتابهای دیگر کپی پیست شده اند نیستند.

زنگنه از سری کتابهای نوشته شده توسط یکی از مطرح ترین طراحان سئوالات آیلتس کمبریج استفاده می کند. سری Complete IELTS در کنار فلش کارتهای اختصاصی زنگنه یک مجموعه منسجم و مرتبط آموزشی را فراهم می آورد. (در مورد منابع زنگنه بیشتر بدانید. کلیک)

اگر سطح شما B1 یا همان Pre-intermediate باشد بین ۲.۵ ماه تا ۷.۵ ماه بسته به نمره مورد نیاز شما. بدین صورت که اگر نمره مد نظر شما ۶ باشد کافی است دو دوره Flash IELTS را که ۵ ماه زمان نیاز دارد بگذرانید.

328 45 - 021 تعیین سطح آنلاین کلاس‌های گروهی