کلاس خصوصی آیلتس زنگنه

آموزش حضوری و آنلاین

می دانیم که فرصت آزمون و خطا ندارید!

مشاوره رایگان دریافت کنید

همانگونه که اطلاع دارید زنگنه با بیش از ۱۶ سال تجربه در آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس همیشه به کیفیت آموزشی بالای خود شناخته شده است. زنگنه برای حفظ کیفیت بالای دوره های خود، ساز و کارهای متنوعی دارد که به اختصار بیان می گردد:

  • آموزش مستمر اساتید توسط تیم تخصصی تربیت مدرس زنگنه با مدیریت دکتر زنگنه
  • رصد و تحلیل جلسات توسط سوپروایزرهای زنگنه و ارائه بازخورد به استاد با هدف بهبود روش تدریس
  • برگزاری جلسات Refresher برای اساتید بصورت ماهانه توسط استاد معلم یا Teacher Trainer
  • تهیه و تدوین نقشه راه Roadmap به همراه چارت پیشرفت سیلابس یا Progress Chart
  • آموزش تخصصی به اساتید دوره های آنلاین بر اساس آخرین تکنیکها و پیشرفتهای CALL
  • جایگزینی بلادرنگ مدرس در صورت عدم رضایت داوطلب یا عدم پیروی از چارت و سیستم آموزشی زنگنه

پکیج های خصوصی آیلتس زنگنه برای افرادی که قصد دارند در آزمون آیلتس عملکرد بهتری داشته باشند و به دلایل متعدد امکان حضور در دوره های گروهی را ندارند طراحی شده‌اند. تمامی کلاسهای خصوصی آیلتس امکان استفاده هیبرید را دارند بدین صورت که در کنار آموزه های اساتید دوره دیده زنگنه، داوطلب به منابع ویدئویی و پادکستی زیادی که در جهت پیشبرد اهداف وی توسط تیم با تجربه ی زنگنه آماده گردیده است از طریق اپلیکیشن تخصصی زنگنه دسترسی دارند.

1. آمادگی داوطلب در کوتاه ترین زمان ممکن: با توجه به حذف برخی مطالب کم کاربردتر و در عوض تاکید بر سرفصلهای امتحانی، توانسته ایم مختصرترین و مفیدترین کلاسهای خصوصی آیلتس را ارائه دهیم.

2. ارائه مطالب و سرفصلهای آموزشی با در نظر گرفتن نوع آکادمیک یا جنرال آزمون آیلتس و پرهیز از آموزش مطالب غیر مرتبط به نوع آزمون داوطلب

3. استفاده از پشتیبانی منتور : شما در طول دوره‌ی آموزشی قادر خواهید بود با منتور خود در هر زمانی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

4. استفاده از اپلیکیشن اختصاصی زنگنه: اپلیکیشن ما منابع آموزشی ویدئویی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به صورت انعطاف‌پذیر و در هر زمانی به مطالب آموزشی مکمل دسترسی داشته باشید.

5. شرکت در آزمونهای ماک آیلتس زنگنه: شما قادر خواهید بود در آزمونهای ماک آیلتس زنگنه به رایگان شرکت کنید و عملکرد خود را ارزیابی کنید. همچنین، پس از هر آزمون ماک، یک جلسه تحلیلی رایگان فردی Post-Mock Analysis نیز توسط سوپروایزر آموزشی برگزار خواهد شد تا به شما کمک کند نقاط قوت و ضعف خود را درک کنید. برای اطلاع از ویژگیهای آزمون ماک آیلتس زنگنه اینجا را کلیک کنید.

6. جلسات تحلیل عملکرد داوطلب: در این جلسات که Student Performance Analysis نامیده می شود، پیشرفت شما هر 10 جلسه توسط سوپروایزر آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نکاتی برای بهبود عملکرد شما و همچنین افزایش انگیزه و اعتماد به نفس شما ارائه و در پرونده آموزشی شما ثبت می گردد.

7. انتخاب زمان کلاس: شما می‌توانید زمان کلاس خود را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید تا بهترین تناسب را با برنامه‌ی شخصی خود داشته باشید.

8. تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ: نوشتن بدون تصحیح و ارائه ی بازخورد عملا منتج به پیشرفت نخواهد شد. در کلاس خصوصی زنگنه تمرین های متعددی برای دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ و ارايه ی فیدبک توسط استاد پیش بینی شده است.

9. منابع آموزشی و کتاب‌های رایگان: در صورت انتخاب بسته های آموزشی زیر، منابع و کتابها رایگان ارائه می گردد.

10. امکان انتخاب جلسات حضوری یا آنلاین: شما می توانید هر یک از این دو نوع کلاس را انتخاب نمایید و در صورت عدم امکان در جلسه ی حضوری از کارشناسان آموزش بخواهید که کلاس شما آنلاین برگزار گردد.

به فکر آیندت باش

کدام بسته کلاس خصوصی آیلتس زنگنه مناسب من است؟

زنگنه با تعیین نمره مورد نیاز داوطلب اقدام به طراحی دو پکیج آموزشی به نام های آیلتس اکسپرس ( ۶ الی ۶.۵) و آیلتس طلایی (۷ الی ۷.۵ ) نموده است. هر بسته با توجه به سطح داوطلب در ۳ سطح طراحی گردیده است. برای مثال اگر داوطلب به دنبال نمره ۶ الی ۶.۵ آیلتس (جنرال یا آکادمیک) باشد و از سطح مبتدی برخوردار باشد می بایست پکیج آیلتس اکسپرس سطح یک ( ۱۵۴.۵ ساعت )را برای رسیدن به هدفش انتخاب نماید. اگر سطح اولیه داوطلب intermediate یا بر اساس سطح بندی زنگنه B2 باشد و همچنان به نمره ۶ -۶.۵ نیاز داشته باشد، می بایست از آیلتس اکسپرس سطح ۳ (۸۵ ساعت ) را انتخاب نماید.

پکیج اکسپرس آیلتس


هدف 6 تا 6.5

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت کاری، استارت آپی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دارند و از سطح زبانی بالایی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.


تعیین سطح و مشاوره الزامی

پکیج آیلتس طلایی GOLD


هدف 7 تا 7.5

مناسب داوطلبانی است که قصد مهاجرت از طریق اکسپرس انتری Express Entry کانادا یا برنامه های مهاجرتی استرالیا یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را دارند واز سطح بالای زبانی برخوردار نیستند اما در گذشته مطالعات زبانی داشته اند.

تعیین سطح و مشاوره الزامی

جزئیات بسته های کلاس خصوصی آیلتس زنگنه

  • در پکیجهای اکسپرس و طلایی از ۲ تا ۴ استاد استفاده می گردد.
  • اگر سطح داوطلب صفر باشد به تعداد جلسات آموزشی هر پکیج ۲۰ جلسه افزوده می گردد.
نام دوره سطح سطح اولیه جمع کل ساعت کلاس تعداد جلسات کلاس جلسه تحلیل انفرادی آزمون
PMA
جلسه تحلیل عملکرد
SPA
جمع کل ساعت خدمات آموزشی نمره هدف طول دوره
4 جلسه در هفته
مهارتهای آموزشی نوع برگزاری آزمون ماک آیلتس منابع آموزشی رایگان جلسه آزمایشی رایگان
پکیج اکسپرس
(آمادگی سریع)
سطح 1 A2 147 98 5 10 154.5 6-6.5
CLB7
6 ماه چهار مهارت +
تکنیک های آزمون
حضوری و آنلاین 5 عدد دارد دارد
سطح 2 B1 117 78 4 8 123 5 ماه 4 عدد دارد دارد
سطح 3 FI1 (B2) 81 54 3 5 85 3.5 ماه 3 عدد دارد دارد
پکیج طلایی آیلتس
GOLD
سطح 1 A2 177 118 5 12 185.5 7-7.5
CLB8-9
7.5 ماه چهار مهارت +
تکنیک های آزمون
حضوری و آنلاین 5 عدد دارد دارد
سطح 2 B1 147 98 4 10 154 6 ماه 4 عدد دارد دارد
سطح 3 FI1 (B2) 111 74 3 7 116 3.5 ماه 3 عدد دارد دارد
مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter