مشاوره رایگان 02145328

موسسه تخصصی زبان زنگنه
آیلتس Web Base

آزمون آزمایشی آیلتس

IELTS Mock Exam

آزمون آزمایشی (ماک) آیلتس

برای شرکت در آزمون آیلتس مانند هر آزمونی آشنایی با چارچوب آن آزمون و نحوه ی برگزاری آن تاثیر به سزایی در نتیجه خواهد داشت. موسسه زنگنه با اتکا بر سالها تجربه در آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس، با برگزاری منظم آزمون ماک آیلتس و ارائه تحلیل و کارنامه های دقیق و معتبر توانسته است داوطلبان خود را با بالاترین سطح آمادگی به جلسه آزمون مدرک IELTS واقعی بفرستد.

آزمون ماک آیلتس زنگنه به دو صورت کاغذی و کامپیوتری (CD-IELTS) برگزار شده و در دو نوع استاندارد و تحلیلی ارائه می گردد.

آزمون ماک آیلتس تحلیلی

نوع تحلیلی داوطلب امکان استفاده از یک جلسه ۴۵ دقیقه ای رفع اشکال Post-Mock Analysis یا PMA که توسط سوپروایزر آموزشی موسسه آموزش زبان زنگنه برگزار می گردد را دارد. این جلسه به تحلیل عملکرد داوطلب در آزمون اختصاص یافته و راهکارهای افزایش نمره به داوطلب ارائه می گردد. آزمون‌های ماک زنگنه با توجه به محتوای زبانی و شرایط برگزاری، تفاوتهای زیادی با سایر آزمونهای آزمایشی در مراکز دیگر دارد.

10 ویژگی آزمون های ماک آیلتس زنگنه

فقط و فقط در موسسه فرهنگی و آموزشی زنگنه
1

سوالات واقعی آزمون ماک آیلتس ۲۰۲۳

سؤالات استفاده شده در آزمونهای ماک آیلتس کاغذی و کامپیوتری موسسه زنگنه از سئوالات واقعی و دیده نشده می باشد. در حال حاضر صرفا ۵ سری کامل و جدید آزمون آیلتس در موسسه آموزش زبان زنگنه مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است... برخلاف برخی موسسات که دست به تالیف سوالات آزمون آیلتس می‌زنند و منتج به ارائه نتایج غیر واقعی و غیر استاندارد به داوطلب می شود. به همین دلیل آموزشگاه زبان زنگنه از سوالات کاملا واقعی که در حال حاضر در مخزن سوالات IDP می باشد استفاده می کند.

بیشتر بخوانید
2

قیمت مناسب ماک تست

"موسسه زنگنه با در نظر گرفتن شرایط سخت اقتصادی و افزایش لجام گسیخته قیمت‌ها همچنان در تلاش است که آزمون ماک آیلتس را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت برای همراهان گرامی‌اش برگزار نماید. در حالی که اکثر موسسات برای ماک استاندارد... آزمون آیلتس حدودا یک میلیون و دویست هزار تومان دریافت می‌کنند قیمت آزمون ماک در موسسه زنگنه فقط 598 هزارتومان می‌باشد."

بیشتر بخوانید
3

استفاده از هدفون در بخش لیستنینگ

یکی از نگرانی های داوطلبان همیشه بخش لیسنینگ و کیفیت نامناسب پخش از اسپیکر بوده و هست. در جهت رفع این نگرانی، زنگنه امکان استفاده از هدفون با قابلیت تنظیم صدا برای هر داوطلب، در جهت افزایش کیفیت آزمون در بخش... Listening را به داوطلبان ارائه می نماید. باید توجه داشت که مراکز آزمون آیلتس در ایران تقریبا همگی در بخش لیستنینگ از هدفون استفاده می نمایند ولی در برخی کشورها همچنان از اسپیکر(بلندگو) استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
4

Band Descriptors تحلیل نمره بر اساس

در کارنامه تحلیلی ماک آیلتس آموزشگاه زنگنه سعی بر آشنا کردن داوطلب با معیارهای نمره دهی بطور تخصصی بوده است به نحوی که Band Descriptors (Public Version) که تنها مرجع رسمی و در دسترس عموم جهت نمره دهی آزمون آیلتس است با جزئیات... در کارنامه هر داوطلب توضیح داده می شود. یکی از مهمترین دلایل استاندارد بودن آزمون ماک زنگنه تطبیق دقیق نمرات با Band Descriptors می باشد.

بیشتر بخوانید
5

ویدئو تحلیلی رفع اشکال پس از آزمون آزمایشی

"در زمان ارائه نتایج آزمون ماک در سایت موسسه زنگنه، مشاهده تحلیل عملکرد بر اساس نوع سوال و درجه سختی آن به صورت گرافیکی امکانپذیر است. همچنین ویدیوی تحلیل و رفع اشکال آزمون که توسط اساتید مجرب آموزشگاه زنگنه تهیه شده است... در سایت بارگزاری شده و در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد و داوطلبان با مشاهده و فراگیری نکات کلیدی موجود در ویدیوها می‌توانند از نقاط قوتشان آگاهی یافته و بر نقاط ضعف خود مسلط شده و در آزمون‌های ماک و واقعی آینده جهت بهبود آن اقدام کنند.

بیشتر بخوانید
6

آنالیز مهارت لیسنینگ و ریدینگ آیلتس بر حسب نوع سوال

ارائه نمونه پاسخ های معتبر رایتینگ و اسپیکینگ برای کسب نمره ۷+ در ماک آیلتس
داوطلب در زمان اعلام نتایج در سامانه، هم به پاسخ‌های خود و هم به نمونه پاسخ‌های ارائه شده توسط اساتید مجرب زنگنه دسترسی دارد. داوطلب آیلتس... از مقایسه پاسخ های خود با پاسخ‌های بهینه‌ی اساتید می تواند نکات بسیاری فراگرفته و در جهت کسب نمره بهتر قدم بردارد.

بیشتر بخوانید
7

ارائه پاسخنامه بخش‌های ریدینگ و لیستنینگ آزمون ماک آیلتس

برای آشنایی داوطلب با قوانین تصحیح آزمون فایل اسکن شده‌ی پاسخنامه و نحوه‌ی تصحیح آن در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت. مشاهده ی نحوه ی نمره دهی توسط مصححین باعث از بین رفتن بسیاری از حدس و گمان های بی پایه و اساس... خواهد شد.لذا بررسی فایل اسکن شده توسط داوطلب به شدت توصیه می گردد.

بیشتر بخوانید
8

امکان درخواست جلسه تحلیل آزمون ماک آیلتس با سوپروایزرهای زنگنه

داوطلب در زمان ثبت نام، می تواند با انتخاب گزینه Post-Mock Analysis یا PMA پس از دریافت نتیجه در یک جلسه ۴۵ دقیقه ای با حضور سوپروایزر آموزشی زنگنه به تحلیل نقاط ضعف و قوت خود بپردازد. در این جلسه راهکارهای بهبود نمرات... و نحوه ی مطالعه منابع معتبر به داوطلب ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید
9

انتخاب زمان آزمون اسپیکینگ ماک آیلتس دلخواه

بخش شفاهی آزمون ماک زنگنه مانند آزمون اصلی در بازه ی ۴ روز قبل از آزمون کتبی برگزار می گردد که داوطلب در پنل آزمون امکان انتخاب ساعت و روز مناسب خود را دارا خواهد بود.

بیشتر بخوانید
10

مقایسه عملکرد داوطلب در آزمون‌های مختلف ماک آموزشگاه زنگنه

"زمانی که داوطلبان بیش‌ از یک بار در آزمون‌های ماک IELTS موسسه زنگنه شرکت کنند، از امکان مشاهده‌ی تحلیل عملکرد مهارت‌هایشان در هر آزمون برخوردار خواهند بود. و این مهم بینش دقیقی از سیر پیشرفت و عملکرد داوطلبان در طی آزمون‌ها در اختیارشان قرار می‌دهد."

بیشتر بخوانید

ثبت نام

تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین در صورت درخواست جلسه رفع اشکال خصوصی "PMA میخواهم" را انتخاب نمایید.
کد آزمون روز و تاریخ برگزاری ساعت شروع انتخاب آزمون PMA وضعیت
IME030325 جمعه / 25-خرداد-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030429 جمعه / 29-تير-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030526 جمعه / 26-مرداد-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030630 جمعه / 30-شهريور-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030727 جمعه / 27-مهر-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030825 جمعه / 25-آبان-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME030930 جمعه / 30-آذر-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME031021 جمعه / 21-دی-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME031126 جمعه / 26-بهمن-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
IME031224 جمعه / 24-اسفند-1403 09:00
انتخاب
PMA میخواهم
پرداخت و ثبت نام آزمون