مشاوره رایگان 02145328

موسسه تخصصی زبان زنگنه
مکالمه زبان انگلیسی Web Base

دوره جامع تربیت مدرس آیلتس

آموزشی که یک سرمایه‌گذاری مطمئن است!

دوره جامع تربیت مدرس آیلتس

Masterclass for IELTS Trainers

شما که این مطلب را می خوانید قطعا تصمیم گرفته اید پای خود را فراتر گذاشته و به عنوان یک مدرس حرفه ای در این عرصه مشغول به تدریس دوره های تخصصی آیلتس شوید. همانطور که میدانید روزانه اشتیاق دانشجویان برای تحصیل در خارج از کشور بیشتر می گردد و یکی از مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور، مدرک آیلتس است. همچنین همراه داشتن مدرک آیلتس برای اخذ پذیرش در دانشگاه کافی نیست، بلکه فرد دانشجو می بایست نمره ی خوبی در این آزمون نیز کسب کرده باشد. به همین علت بازار برای مدرسین آیلتس روزانه گرم تر خواهد شد و داوطلبین زیادی در دوره های مختلف آمادگی برای آزمون آیلتس در آموزشگاه های مختلف، ثبت نام خواهند کرد.

همچنین اساتیدی که این دوره های تخصصی را تدریس می کنند درآمد بیشتری نسبت به مدرسین دوره های جنرال خواهند داشت و براحتی در آموزشگاه ها به عنوان مدرس جذب خواهند شد.
البته ذکر یک نکته بسیار پر اهمیت است که همیشه تمامی موقعیت های عالی با تلاش و کوشش فراهم خواهد شد و صرفا شرکت در دوره تربیت مدرس آیلتس و یا کسب گواهی پایان دوره نمی تواند تمامی این موقعیت ها را به تنهایی فراهم آورد. پس خواهشمندیم اگر قصد شرکت در این دوره را دارید حتما تمامی تلاش خود را برای هر چه بهتر شدن بکار گیرید. چرا که اگر بتوانید در آزمون ورودی مدرسین مجموعه موسسات زنگنه سربلند بیرون بیایید قطعا اولین موقعیت شغلی خوب خود را بدست آورده اید و می توانید در این مجموعه به عنوان مدرس آیلتس فعالیت نمایید.

در زیر به نکات و مباحث کلی این دوره می پردازیم که چرا باید در دوره Masterclass for IELTS Trainers شرکت نمایید:

فقط و فقط در موسسه فرهنگی و آموزشی زنگنه
1

تسلط کامل بر انواع سوالات آیلتس و نحوه ی پاسخگویی تخصصی به آنها

آنچه در این بخش فراخواهید گرفت شوکه کننده خواهد بود! بسیاری از راهکارهایی که در منابع آنلاین موجود است کاملا گمراه کننده و بی فایده است و در این بخش یادخواهید گرفت که چگونه شاگردانتان را گمراه نکنید!

2

تسلط کامل بر معیارهای نمره دهی آزمون آیلتس موسوم به IELTS Band Descriptors

آموزش معنای تخصصی Terminology استفاده شده Testing در نسخه عمومی Band Descriptors و تحلیل تفاوت معنادار نمرات در تمام زیرمهارتها

3

تسلط کامل بر یافتن نقات ضعف زبان آموزان و ارائه سیلابس دقیق

فراخواهید گرفت که چرا زبان آموزی نمره ی ۶.۵ را کسب کرده و برای گرفتن نمره ۷ دقیقا و دقیقا چه باید بیاموزد. زمان شاگردانتان بسیار ارزشمند است و عمدتا زمان زیادی ندارند، پس Washback Effect را بشناسید!

4

آشنایی کامل با منابع معتبر آموزش آیلتس و شناخت منابع کم ارزش و نامعتبر

آیا هر کتابی که عبارت IELTS Preparation را با خود یدک می کشد، آموزنده است؟ کتابهای خوب و بد را در این دوره معرفی و تحلیل خواهیم کرد. زبان آموزان دوره ی آیلتس زمان زیادی برای سعی و خطای استاد ندارند!

5

تسلط کامل به نحوه ی آموزش رایتینگ Essay, Graph, Letter

در این بخش نیز شوکه خواهید شد! فراخواهید گرفت که چگونه بنویسید سپس چگونه آموزش دهید. ترس شما در نوشتن را در این دوره از بین خواهیم برد. یک استاد رایتینگ آیلتس باید نویسنده ی خوبی باشد.

6

تسلط بر انواع فیدبک در رایتینگ و استراتژی های استفاده از این فیدبکها

تصحیح رایتینگ از وظایف اصلی شما خواهد بود و این کار مهارت خاصی را می طلبد که در این دوره فراخواهید گرفت. تسلط بر Typology of corrective feedback types بخش جذابی خواهد بود

7

تسلط بر تهیه Lesson plan و رعایت استانداردهای طرح درس بر اساس TBLT

به اندازه کافی در گذشته تئوری یادگرفته اید، اینجا عملا با فعالیتهای معمول TBLT و نحوه ی استفاده از آنها در Lesson Plan آشنا خواهید شد.

8

تسلط بر نحوه ی تدریس و مدیریت کلاس بوسیله جلسات Demo

در این دوره باید در حضور مدرس و تمام همکلاسیها، بخشهایی را تدریس نمایید. ارائه ی فیدبک از طرف مدرس دوره باعث بهبود چشمگیر روش تدریس شما خواهد شد و البته اعتماد به نفس شما نیز متحول می گردد.

Meet Our Instructor

ابوالفضل زنگنه (PhD)

آقای ابوالفضل زنگنه متولد 1360 دارای دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران در سال 1389 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موسسه عصرکلام زنگنه را راه اندازی کرد و بصورت کاملا تخصصی به آموزش دوره های آمادگی آزمون های بین اللملی پرداخت.
اکنون با کوله باری سنگین از تجربیات آموزشی خصوصا آموزش GRE ، GMAT ، IELTS ، TOEFL مشغول برگزاری دوره های تربیت مدرس ( TTC ) و اتنقال تجربیات خود به متقاضیان تدریس در دوره های مذکور می باشد.
تمامی شرکت کنندگان دوره TTC مجموعه زنگنه اذعان دارند که مطالب ارایه شده بسیار جامع و کامل و در کوتاه ترین زمان در اختیارشان قرار گرفته است و از میان شرکت کنندگان ،افرادی که در امتحان فاینال و دمو نمره خوبی بگیرند قطعا اساتید خوبی برای راهنمایی و به مقصد رساندن زبان آموزان خواهند بود.
مهمترین مبحثی که در کنار دیگر مهارت ها در این دوره آموزش داده میشود مبحث رایتینگ می باشد اما از آنجا که دکتر زنگنه سالیان زیادی است که در زمینه آموزش GRE و GMAT فعالیت دارند واز آنجا که این دوره ها حاوی مبانی استدلالی و منطقی و هوش می باشند لذا رویکردی متفاوت در آموزش رایتینگ اتخاذ نموده و با تقویت نگاه منطقی و استدلالی در شرکت کنندگان هم در نگارش و هم در تصحیح رایتینگ نکات قابل تاملی را آموزش می دهند.

مشاهده دوره ها و ثبت نام

حداقل سطح ورود به این دوره B1.1 می‌باشد.
فیلتر ها :
نمایش ظرفیت دار ها :
دانلود و مشاهده

بزرگترین کتابخانه دیجیتال کشور

تحصیلی ، مهاجرتی ، آموزشی و…

مجله اینترنتی زنگنه

مشاهده همه
کلاس حضوری آیلتس در تهران
تاریخ انتشار : 17 بهمن , 1401

کلاس حضوری آیلتس در تهران

آزمون آیلتس، یکی از آزمون های بین المللی برای مهارت زبان انگلیسی می باشد که افراد متقاضی تحصیل و یا

7 پند ارزشمند برای تقویت رایتینگ
تاریخ انتشار : 3 بهمن , 1401

7 پند ارزشمند برای تقویت رایتینگ

بخش اول آزمون رایتینگ آیلتس، ممکن است بسیار چالش برانگیز به نظر برسد. شاید حتی فکر کردن به آن نیز م

10 شایعه درباره ی اسپیکینگ آیلتس
تاریخ انتشار : 3 بهمن , 1401

10 شایعه درباره ی اسپیکینگ آیلتس

آزمون اسپیکینگ آیلتس یک مصاحبه رسمی با ممتحن است، نه یک مکالمه معمولی. کل آزمون ضبط می شود، اما شما

7 راه ساده برای موفقیت در رایتینگ آیلتس
تاریخ انتشار : 3 بهمن , 1401

7 راه ساده برای موفقیت در رایتینگ آیلتس

مهارت عالی نوشتن به زبان انگلیسی از تمرین مداوم و سخت کوشی ناشی می شود. هیچ کس نویسنده به دنیا نمی آ

...
...
328 45 - 021 تعیین سطح آنلاین