مشاوره رایگان 02145328

کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

اول رایگان مشاوره بگیر و بعد انتخاب کن !

دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی بصورت خصوصی هستید احتمالا به دنبال بیشترین پیشرفت در کمترین زمان ممکن هستید. همچنین احتمال دارد از آموزش یک نفره لذت بیشتری ببرید. هدف هر چه باشد، یادگیری زبان انگلیسی به خودی خود در هر سنی که باشید و به هر دلیلی که باشد، یک تغییر بزرگ در زندگی شماست. اگر شاغل باشید، ارتقاء شغلی یا مهارتهای مورد نیاز در شغلتان ممکن است شما را به سمت یادگیری سریع زبان سوق داده باشد. اگر محصل یا دانشجو باشید، نیاز به یادگیری زبان در فضای تحصیل یا میل به ادامه تحصیل در خارج از کشور می تواند عامل انگیزشی مهمی در تصمیم به یادگیری شما باشد. در هر صورت به شما برای همت والا و اراده ی تغییر تبریک می گوییم.

از تبلیغات کلاس های زبان خسته ام!

احتمالا در فرآیند یافت بهترین کلاس زبان انگلیسی، به جملات زیر برخورده باشید:

 • آموزش مکالمه از صفر در یک ماه!
 • در ده جلسه انگلیسی حرف بزنید!
 • بدون گرامر زبان یاد بگیرید!
 • مکالمه بدون کتاب!
 • یادگیری مکالمه با فیلم و آهنگ!
 • کلاس مکالمه با استاد نیتیو!
 • آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری!

و بسیاری دیگر از این ادعاهای که همگی در دسته ی تبلیغات زرد و غیر علمی قرار می گیرند و هر زبان آموزی حداقل یک تجربه ناموفق از این کلاسها داشته است. حال چه باید کرد؟
اولین قدم پذیرش این موضوع مهم است که هیچ زبانی را نمی توان در ۱۰ جلسه یاد گرفت! متناسب با سن هر فرد، انگیزه، خصیصه های فردی و … بازه ی آموزش متفاوت خواهد بود و یادگیری زبان مصداق این شعر زیبای فروغ است:
گرچه پایان راه ناپیداست من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباست!
زبان پایان ندارد! پس قدم اول شروع است! قدوم دوم تداوم و قدم سوم وارد کردن زبان در سبک زندگی فردی!

ولی من وقت زیادی ندارم!

بله! ما مهم دقیقا می دانیم که شما زمان زیادی ندارید و کاملا شرایط شما را درک میکنیم اما دانستن مطالب بالا، جزء پیش نیازهای سفر آموزشی شما با زنگنه خواهد بود. اگر می خواهید چندین بار در موسسات مختلف دوره های مبتدی را تکرار نکنید، یک بار برای همیشه بپذیرید که فرآیند یادگیری زبان یک نقطه شروع دارد ولی نقطه پایانی ندارد. همین! با این پذیرش ما در کنارتان هستیم تا بهترین و با کیفیت ترین تجربه آموزشی زبان انگلیسی را برای شما رقم بزنیم.

"انگیزه" تنها عامل موفقیت

در زنگنه برای اهداف مختلف، بسته های متنوعی در نظر گرفته شده حتی اگر در پایین ترین سطح زبانی باشید با هر سنی. اگر تا به حال هرگز زبان نخوانده اید اصلا نگران نباشید. اگر تصور می کنید سنتان بالاست باز هم نگران نباشید. نمی دانیم که در چه سنی هستید ولی بد نیست کمی از تجربیات جالبی که در دنیای زبان داشته ایم را بدانید. زبان آموز خانمی داشتیم که حدود ۱۸ سال سن داشت و به همراه پدرش که ۶۵ سال سن داشت برای یادگیری مکالمه و سپس تافل به زنگنه مراجعه کرده بودند. دختر قصد داشت برای تحصیل به کانادا برود و پدر چون نگران دخترش بود قصد کرده بود همراه دخترش به کانادا برود. اما چطور؟ پس از مشاوره زبانی و مهاجرتی (احتمالا می دانید که زنگنه مجوزهای وزارت علوم برای اعزام دانشجو را نیز دارد. سایت مهاجرت زنگنه) به این نتیجه رسیدیم که هر دو بصورت تحصیلی به کانادا بروند! دختر می خواست در رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی (نرم افزار) تحصیل کنید و برای پدر تحصیل در MBA را تجویز کردیم. قرار شد دختر تافل ۸۵ و پدر تافل ۹۰ بگیرد! دوره خصوصی شروع شد! هر دو در یک کلاس بودند و با یک شهریه دو نفری از کلاس استفاده می کردند. چیزی که شاهد آن بودیم باور کردنی نبود. پدر به شدت از دختر سخت کوش تر و جدی تر بود در یادگیری. حتی در طول دوره چند جلسه دختر غیبت داشت ولی پدر هرگز! تمام کتاب سیاه شده بود از نوشته های پدر. عجیب بود واقعا. ولی نهایتا شد! پدر ۹۳ و دختر ۸۸ تافل گرفتند. وقتی از پدر دلیل این همه تلاش و جدیت را پرسیدیم به جواب جالبی رسیدیم. پدر گفت: من فقط همین یک دختر را دارم و مادرش در تصادفی در کودکی از دستمان رفته است. من از کودکی هم پدرش بوده ام هم مادرش و هم دوستش. نمی توانستم تنها رهایش کنم. تنها چشم امید دخترم به من است! از آن سالها بیش از یک دهه می گذرد و همچنان این پدر و دختر از دنبال کنندگان صفخات مجازی زنگنه هستند البته از کانادا.
شبیه این موضوع برای مادر و دختر دیگری عینا اتفاق افتاد. مادر ۷۳ سال و دختر ۲۷ سال سن داشت و هر دو در حال حاضر در آمریکا هستند. مثالها از این دست فراوان است پس…

اینجوری شروع نکن!

خاطره بالا در حقیقت یک پیام مهم داشت: انگیزه یادگیری برای تو چقدر مهم است؟ از بین عوامل مهم در یادگیری زبان، انگیزه، پر قدرت ترین و تاثیرگذار ترین عامل پیشرفت در یادگیری است. قبل از اینکه در هر کلاسی ثبت نام کنی یا حتی مشاوره بگیری، تکلیف خودت را روشن کن. چرا می خواهی زبان یاد بگیری؟ اگر پاسخ روشنی نداری یا دلیل محکمی نداری، شروع نکن! چرا که فقط از زبان خسته تر خواهی شد و به یادگیری آن کم امیدتر.

زبان به عنوان یک وسیله

دلایلی می تواند باعث انگیزه قوی به شما باشد بسیار متنوع می تواند باشد ولی با یک نکته ساده می توانید متوجه شوید که دلیل شما برای یادگیری، دلیل جدی و مستحکمی هست یا خیر. هر جا زبان را به عنوان یک ابزار و وسیله برای رسیدن به هدف مهم تری نیاز داشتید، دلیل یادگیری شما دلیل درستی است. اگر به زبان برای موفقیت شغلی نیاز داردی، اگر برای تحصیل در کشورهای دیگر به آن نیاز دارید، اگر برای دسترسی به منابع اصلی درسی یا کاریت به آن نیاز داری و اگرهای زیاد دیگری، شما احتمال قوی به نتیجه خواهید رسید.

با زنگنه بیشتر آشنا شوید

همانگونه که اطلاع دارید زنگنه با بیش از ۱۶ سال تجربه در آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس همیشه به کیفیت آموزشی بالای خود شناخته شده است. زنگنه برای حفظ کیفیت بالای دوره های خود، ساز و کارهای متنوعی دارد که به اختصار بیان می گردد:

 • آموزش مستمر اساتید توسط تیم تخصصی تربیت مدرس زنگنه با مدیریت دکتر زنگنه
 • رصد و تحلیل جلسات توسط سوپروایزرهای زنگنه و ارائه بازخورد به استاد با هدف بهبود روش تدریس
 • برگزاری جلسات Refresher برای اساتید بصورت ماهانه توسط استاد معلم یا Teacher Trainer
 • تهیه و تدوین نقشه راه Roadmap به همراه چارت پیشرفت سیلابس یا Progress Chart
 • آموزش تخصصی به اساتید دوره های آنلاین بر اساس آخرین تکنیکها و پیشرفتهای CALL
 • جایگزینی بلادرنگ مدرس در صورت عدم رضایت داوطلب یا عدم پیروی از چارت و سیستم آموزشی زنگنه

آمادگی داوطلب در کوتاه ترین زمان ممکن: با توجه به حذف برخی مطالب کم کاربردتر و در عوض تاکید بر سرفصلهای کاربردی تر، توانسته ایم مختصرترین و مفیدترین کلاسهای خصوصی مکالمه را ارائه دهیم.

ارائه مطالب و سرفصلهای آموزشی با در نظر گرفتن نیازها، خواسته ها و سن شما

استفاده از پشتیبانی منتور : شما در طول دوره‌ی آموزشی قادر خواهید بود با منتور خود در هر زمانی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

استفاده از اپلیکیشن اختصاصی زنگنه: اپلیکیشن ما منابع آموزشی ویدئویی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به صورت انعطاف‌پذیر و در هر زمانی به مطالب آموزشی مکمل دسترسی داشته باشید.

شرکت در آزمونهای جامع یا Big Test زنگنه: در انتهای هر کتاب آموزشی، در کنار کوئیزهای دوره ای، آزمون جامع Big Test از کل کتاب گرفته می شود. در صورت موفقیت در این آزمون، مدرک گذراندن دوره آن کتاب به شما اعطاء می گردد.

جلسات تحلیل عملکرد داوطلب: در این جلسات که Student Performance Analysis نامیده می شود، پیشرفت شما هر ۱۰ جلسه توسط سوپروایزر آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نکاتی برای بهبود عملکرد شما و همچنین افزایش انگیزه و اعتماد به نفس شما ارائه و در پرونده آموزشی شما ثبت می گردد.

انتخاب زمان کلاس: شما می‌توانید زمان کلاس خود را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید تا بهترین تناسب را با برنامه‌ی شخصی خود داشته باشید.

تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ: نوشتن بدون تصحیح و ارائه ی بازخورد عملا منتج به پیشرفت نخواهد شد. در کلاس خصوصی زنگنه تمرین های متعددی برای دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ و ارايه ی فیدبک توسط استاد پیش بینی شده است.

منابع آموزشی و کتاب‌های رایگان: در صورت انتخاب بسته های آموزشی زیر، منابع و کتابها رایگان ارائه می گردد.

امکان انتخاب جلسات حضوری یا آنلاین: شما می توانید هر یک از این دو نوع کلاس را انتخاب نمایید و در صورت عدم امکان در جلسه ی حضوری از کارشناسان آموزش بخواهید که کلاس شما آنلاین برگزار گردد.

از کجا شروع کنم؟

ما در زنگنه با شناخت مخاطب هدف خود اقدام به طراحی سه دوره خصوصی به نامهای مکالمه مهاجرت ، مکالمه کاربردی و انگلیسی در سفر نموده ایم. در ادامه هر دوره با جزئیات توضیح داده خواهد شد.

دوره مکالمه مهاجرت

این دوره با هدف آماده سازی دو گروه متفاوت برنامه ریزی شده است: گروه اول افرادی که در پروسه مهاجرت می باشند و در عین حال از سطح زبان خوبی برخوردار نمی باشند و همچنین نیاز به آیلتس یا تافل نیز ندارند. این بخش از مخاطبان معمولا بالای ۲۰ سال سن داشته و مهمترین نیاز آنها آشنایی با مکالمات روزمره در کوتاه ترین مدت زمان ممکن می باشد.
گروه دوم افرادی هستند که برنامه مهاجرتی دارند و به آیلتس نیز نیاز دارند و ترجیح می دهند دوره آیلتس را به صورت گروهی بگذرانند ولی از سطح اولیه برای ورود به دوره های گروهی آیلتس زنگنه برخوردار نیستند. این گروه معمولا دارای سن ۱۶ سال به بالا می باشند. هدف این دوره رساندن زبان آموزان به سطحی موثر از ارتباط کلامی در بازه زمانی دو تا چهار ماه می باشد.
اگر در هر یک از دو گروه بالا قراردارید این دوره مناسب شما می باشد.

دوره مکالمه کاربردی

این دوره با هدف ارتقای دانش زبانی داوطلبان به سطح کاربردی در محیط کسب و کار طراحی شده است. به بیان دیگر اگر در محیط کار به دانش زبان نیاز پیدا کرده اید یا برای پیشبرد اهداف کاری خود نیاز به ا ارتقای سطح فعلی دارید، دوره مکالمه کاربردی برای شما مناسب است. این دوره مناسب افرادی است که مقداری زبان بلد هستند و مکالمات روزمره را در گذشته آموخته اند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که منابع این دوره با هدف آموزش محاوره طراحی شده اند و نباید انتظار فراگیری نامه نگاری یا اصول مذاکره تلفنی به انگلیسی را از این دوره داشت. ما در زنگنه سالها مکاتبات بازرگانی و مذاکرات تلفنی را به انگلیسی آموزش داده ایم و همیشه معضل اصلی داوطلبان و زبان آموزان دانش عمومی زبان بوده است نه فراگیری قالب نامه و انواع نامه ها در بیزنس و کسب و کارهای مختلف. بنابراین به شما تضمین می دهیم دوره مکالمه کاربردی تنها دوره ای خواهد بود که در آن به استاد و برنامه ریزی آموزشی نیاز خواهید داشت. بدین معنا که پس از این دوره، شما به تنهایی قادر خواهید بود نامه نگاری یا مذاکره تلفنی را با مطالعه فردی فرا بگیرید . نکته: در صورتی که سطح شما مبتدی یا پایه باشه، ابتدا نیاز به گذراندن پکیج مکالمه در سفر دارید.

دوره مکالمه در سفر

این دوره کوتاه مدت با هدف آماده سازی شما برای سفرهای توریستی و سیاحتی طراحی شده است. اگر دانش زبان شما در حد بسیار پایین یا صفر می باشد و دوست دارید مکالمات ابتدایی برای سفری بهتر را در زمانی کوتاه بیاموزید، این دوره مناسب شماست.

نام دوره سطح سطح اولیه جمع کل ساعت کلاس تعداد جلسات کلاس جلسه تحلیل عملکرد SPA جمع کل ساعات خدمات آموزشی سطح هدف طول دوره
(4 جلسه در هفته)
مهارت های آموزشی اصلی مهارت های فرعی آموزشی نوع برگزاری آزمون جامع Big Test منابع آموزشی رایگان جلسه آزمایشی رایگان
پکیج مکالمه مهاجرت سطح یک A1 96 64 6 99 B1 4 ماه مکالمه شامل صحبت کردن و شنیدن خواندن و نوشتن حضوری و آنلاین 3 دارد دارد
سطح دو A2 66 44 4 68 B1 2.5 ماه 2 عدد دارد دارد
پکیج مکالمه کاربردی - B1 78 52 5 80.5 B2 3.5 ماه 2 عدد دارد دارد
پکیج مکالمه در سفر - A1 45 30 3 46.5 A2 2 ماه ندارد 1 عدد دارد دارد

انتخاب زمان مشاوره کلاس های خصوصی ( حضوری - تلفنی )

این مشاوره جهت ارائه ی سرویسی بهتر و دقیق تر الزامی و رایگان می باشد.

ما خوشحالیم که شما موسسه زبان زنگنه را برای مشاوره یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کرده‌اید. در این موسسه، ما با افتخار خدمات کلاس‌های خصوصی یادگیری زبان انگلیسی را به همراه مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم. ما اهمیت زیادی به نیازها و اهداف زبانی شما می‌دهیم. از طریق جلسات مشاوره‌ای که توسط تیم متخصص ما برگزار می‌شود، ما به شما راهنمایی جامعی برای تسلط بهتر شما بر زبان انگلیسی ارائه می‌دهیم.

شنبه

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنج شنبه

پرسش و پاسخ کاربران

سوالات متداول

لپ تاپ، آیپد، پی سی یا موبایل و اینترنت پر سرعت. اگرچه با موبایل هم می توانید وارد کلاس آنلاین شوید، برای آمادگی بیشتر روحی و افزایش اثرگذاری آموزش سعی کنید در جایی ثابت و با صفحه نمایشی بزرگتر از موبایل از کلاس استفاده نمایید.

اگر تکنیکهای آموزش آنلاین یا OLL به استاد آموخته شده باشد و نحوه ی اجرای کلاس صرفا با به اشتراک گذاری پی دی اف کتاب نباشد، بله بسیار مفید است. متاسفانه اکثر تجربه های ناامید کننده در کلاسهای آنلاین به دلیل عدم به کارگیری ابزارها و روشهای آموزش آنلاین می باشد. ما در زنگنه دوره های ویژه ای برای اساتید خود برگزار می کنیم که در حیطه ی Computer-Assisted Language Learning یا CALL قرار می گیرد. باید توجه داشت که روش آموزش آنلاین کاملا با آموزش حضوری متفاوت می باشد و در صورت اجرای صحیح، هر دو به یک اندازه می توانند مفید باشند.

بله! فیلمها و آهنگهای مرتبط با محتوای درسی همراه کتاب ارائه شده است.

تا انتهای کتاب ۲ یا سطح B1

هدف اصلی این کلاسها، مکالمه می باشد و بیش از ۷۰ درصد تایم کلاس به مکالمه انگلیسی می گذرد.

کلاس گروهی با هدف افزایش تعامل بین زبان آموزان طراحی گردیده است. ظرفیت دوره های ایام هفته ۱۰-۱۲ نفر و دوره های آخر هفته ۴-۶ نفر می باشد.

بله! هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن در کلاس کار می شود.

می توانید بدون تعیین سطح از A1.1 شروع نمایید

تماس سریع