موسسه تخصصی زبان زنگنه، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی، به صورت برون سازمانی جهت مدیران ارشد، معاونین و کارشناسان سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی با کارنامه درخشان و تجربیات ارزشمند در این حوزه آماده ارائه خدمات به ارگان های دولتی و خصوصی معتبر در محل ارگان مربوط با توجه به ساعات و سطوح مورد نظر می باشد.

سازمان ها و شرکت های محترم می توانند جهت اطلاع بیشتر از جزئیات و آشنایی با روند برگزاری کلاس ها با تکمیل فرم تقاضای مشاوره، در مدت زمان کمتر از 48 ساعت اطلاعات لازم را از طریق مشاورین مؤسسه زبان زنگنه دریافت نمایند.

هدف از برگزاری دوره های برون سازمانی:

معمولاً سازمان ها و شرکت هایی که در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت دارند می بایست در بخش بازرگانی بین المللی دارای پرسنلی مسلط به دانش زبانی باشند تا پازل موفقیت مجموعه به درستی شکل بگیرد. لذا برای ارتقاء دانش زبان انگلیسی مدیران، معاونین و کارشناسان امور بازرگانی می بایست دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزشی در نظر گرفته شود؛ تا به صورت هدفمند کسانی که دارای پایه زبانی متوسط هستند به نقطه مطلوب دست یابند و افرادی که از دانش زبانی پایین تری برخوردار هستند با طی دوره های زبان عمومی به سطح مطلوب و پس از آن در صورت نیاز سازمان وارد دوره های زیر شوند.

دوره زبانی مختص مدیران ارشد English for top managers
دوره زبانی مختص ارتباط با مشتریان English for customer care
دوره زبانی مختص واحد منابع انسانی English for human resources
دوره زبانی مختص واحد بازاریابی و فروش English for marketing
دوره زبانی مختص مهمانداران هواپیما English for cabin crew
دوره زبانی مختص صنعت نفت و گاز English for oil, gas and petroleum
دوره زبانی مختص خلبانان و صنایع هوایی English for aviation
دوره زبانی مختص سخنرانی و کنفرانس ها English for presentation
دوره زبانی مختص ارتباط های کاری English for socializing
دوره زبانی مختص جلسات کاری English for meeting
دوره زبانی مختص مکالمات تلفنی English for telephoning
دوره زبانی مختص مکاتبات ایمیلی English for e-mailing

چگونگی ارزیابی و تعیین سطح:

آزمون تعیین سطح موسسه تخصصی زبان زنگنه به منظور ارزیابی دانش زبانی پرسنل صورت می گیرد و کاملاً رایگان است و دارای دو بخش کتبی و شفاهی است و مدت زمان آن بسته به میزان دانش پرسنل از 20 الی 30 دقیقه خواهد بود. و اعلام نتایج آزمون تعیین سطح کمتر از 24 ساعت به واحد آموزش سازمان متقاضی ارسال می گردد.

تعیین سطح در این مرحله به 2 دلیل حائز اهمیت است؛ اول آن دسته از مدیران که تمایل به کلاس های خصوصی دارند و امکان شرکت در کلاس های گروهی را ندارند می بایست به صورت دقیق ارزیابی و نیازسنجی شوند تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود دست یابند قطعاً این گروه از متقاضیان به لحاظ مشغله کاری و زمان دارای محدودیت های فراوانی هستند که برگزاری کلاس را منوط به برنامه ریزی دقیق تری می نماید.

دوم آن دسته از افراد که می بایست به صلاح دید سازمان در کلاس های گروهی شرکت نمایند. قطعا هر سازمان و شرکتی بنا بر نیاز و با صرف هزینه های مادی و معنوی بسیار سعی در ارتقاء سطح کیفی عملکرد خود دارد؛ از این رو اقدام به برگزاری دوره های متفاوت جهت آموزش و بالا بردن میزان بهره وری کارکنان خود می نمایند. لذا تعیین سطح و ارزیابی دقیق از این افراد باعث می شود روند اجرای کلاس به صورت یکسان و میزان پیشرفت افراد در یک سطح انجام شود و بازدهی آموزشی به میزان قابل توجهی افزایش یابد. لذا انجام این مرحله با دقت کافی توسط سوپروایزرهای مؤسسه زنگنه انجام می پذیرد.

اساتید دوره های برون سازمانی و نحوه تدریس آن ها:

موسسه زبان زنگنه جهت برگزاری کلاس های برون سازمانی خصوصاً شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی فعال، در عرصه تجارت و بازرگانی بین المللی همواره از اساتید صاحب تجربه در این زمینه استفاده می نماید؛ تا زمان دستیابی به نتیجه را به کوتاه ترین مدت تقلیل دهد. اساتید مؤسسه زنگنه در کنار تجربه و مدارک دانشگاهی در زمینه آموزش زبان انگلیسی (CELTA) می بایست دارای سابقه فعالیت در زمینه درخواست شده از جانب سازمان متقاضی باشند. در غیر این صورت مطالب صرفاً به صورت آکادمیک و فارغ از تجربه مفید عملی ارائه خواهد شد که قطعاً نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت. و تمامی اساتید ملزم به استفاده از به روز ترین منابع آموزشی از قبیل کلیپ های ویدئویی مرتبط با مباحث، شبیه سازی فضای مبحث مورد تدریس، فایل های صوتی Native و منابع تکمیلی استاندارد هستند که از جانب مؤسسه به آن ها ارائه می گردد.

نحوه ارزیابی و گزارش دهی به سازمان مربوطه:

با اتمام ترم، آزمون کتبی و شفاهی از زبان آموزان به عمل می آید و گزارش پیشرفت علمی به همراه میزان ساعاتی که در جلسات شرکت نموده و عملکرد زبان آموزان به صورت دقیق و مفصل به سازمان مربوطه به همراه نمودار وضعیت زبان آموز به صورت انفرادی و جمعی ارائه خواهد شد.

تعیین زمان بندی و نوع خدمات آموزشی اعم از حضوری و آنلاین:

قطعاً ساعات برگزاری کلاس ها متناسب با درخواست سازمان مربوطه هماهنگ خواهد شد و با توجه به فراهم بودن بستر کلاس های آنلاین در مؤسسه تخصصی زبان زنگنه و بهره گیری از سیستم آموزش مجازی Lmc در صورت درخواست برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان قابل برنامه ریزی و اجراست. از جمله مزایای کلاس های آنلاین نبود محدودیت از لحاظ زمانی و مکانی و امکان ضبط و استفاده مکرر از فیلم های ضبط شده می باشد. در شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا شاید راحت ترین روش ممکن برای برگزاری کلاس ها، استفاده از روش آنلاین باشد.

سازمان ها و شرکت هایی که افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم عبارتند از:

ارسال درخواست
مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter