Protect yourself and others from COVID-19

دعوت 191 نفر در برنامه استانی منیتوبا

19 مهر , 1399

دعوت 191 نفر در برنامه استانی منیتوبا

تا به امروز در سال 2020، استان منیتوبا 3،862 دعوت نامه صادر کرده است، در آخرین برنامه ی استانی منیتوبا 191 دعوت نامه برای اخذ اقامت دائم کانادا صادر شده است. در برنامه ی استانی منیتوبا از دو گروه نیروهای ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی در سه گروه دعوت به عمل آمده است:

  • نیروی کار ماهر در منیتوبا (Skilled Workers in Manitoba)
  • دانشجویان فارغ التحصیل (International Education Stream)
  • نیروی کار ماهر خارج از کانادا (Skilled Workers Overseas )

دعوت نامه که به آن LAA (Letter of Advice to Apply) می گویند به همراه امتیاز بندی به شرح زیر است:

  • تعداد 152 دعوت نامه برای نیروی کار ماهر در منیتوبا (Skilled Workers in Manitoba) با حداقل امتیاز 528.
  • تعداد 25 دعوت نامه برای دانشجویان فارغ التحصیل (International Education Stream) امتیاز حداقلی اعلام نشده است.
  • تعداد 14 دعوت نامه برای نیروی کار ماهر خارج از کانادا (Skilled Workers Overseas ) با حداقل امتیاز 611.

با در نظر گرفتن دعوت نامه های صادر شده در 8 اکتبر تعداد دعوت نامه های سال 2020 استان منیتوبا 3,671 شده است. این برنامه از سال 2014 که شروع برنامه ی نامزد استانی بوده است، 100امین برنامه است.

اکسپرس اینتری منیتوبا

در میان LAA های صادر شده در برنامه ی 8 اکتبر، 20 نفر در برنامه ی اکسپرس اینتری پروفایل دارند. داوطلبینی که در برنامه ی اکسپرس اینتری پروفایل دارند، براساس امتیاز Comprehensive Ranking System-CRS امتیاز دهی می شوند، در این امتیاز بندی فاکتورهایی از جمله: مدرک زبان (انگلیسی/فرانسوی)، مدرک تحصیلی، سن، سابقه ی کار در نظر گرفته می شود. افرادی که در برنامه ی اکسپرس اینتری قرار دارند و دعوت نامه ی استانی نیز اخذ می کنند، 600 امتیاز کسب خواهند کرد....
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر