برنامه کلاس های آنلاین در شرایط کرونا

منابع و کتاب های مورد نیاز آزمون های IELTS,TOEFL,GMAT,GRE,SAT,PTE,YOS

30 مهر , 1399

منابع و کتاب های مورد نیاز آزمون های IELTS,TOEFL,GMAT,GRE,SAT,PTE,YOS

بسیاری از متقاضیان آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل، جی آر ای، جی مت، اس ای تی، پی تی ای و یوس جهت یادگیری مطالب و آمادگی جهت آزمون به منابع و کتاب های جدید و معتبر احتیاج دارند که قطعا دسترسی به تمامی این کتاب ها و منابع آموزشی بصورت مدون و یکجا کار ساده ای نیست. موسسه ی تخصصی زبان زنگنه، جهت سهولت امر و رفع نیاز این دسته از متقاضیان، اقدام به جمع آوری کتاب ها و منابع معتبرآزمون های بین المللی فوق الذکر نموده است و جامع ترین کتابخانه اینترنتی کشور در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و آزمون های پر مخاطب مانند آیلتس، تافل، جی مت، جی آر ای، پی تی ای و یوس را در دسترس متقاضیان قرارداده است.

با تلاش بی وقفه ی تیم پشتیبانی موسسه ی زنگنه PDF کتاب های اورجینال و معتبر آیلتس، تافل، GRE، جی مت، پی تی ای، اس ای تی، یوس و حتی متریال و کتاب های لازم به منظور یادگیری مکالمه ی زبان انگلیسی و مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی را به انضمام فایل های صوتی و تصویری جمع آوری نموده و در کتابخانه اینترنتی موسسه زنگنه بصورت کاملا رایگان در اختیار زبان آموزان قرار داده است. بالاترین مزیت رجوع به این کتابخانه ی تخصصی آموزش زبان انگلیسی، وجود کتاب ها و منابع بروز می باشد که با تلاش تیم تخصصی زنگنه همه روزه آپدیت و با بالاترین کیفیت در دسترس قرار میگیرد.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر