Protect yourself and others from COVID-19

دعوت 471 در برنامه ی استانی بریتیش کلمبیا

24 مهر , 1399

دعوت 471 در برنامه ی استانی بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا از داوطلبین واجد شرایط برای اخذ دعوت نامه در 14 اکتبر، دعوت به عمل آورده است. در این برنامه از 471 داوطلب دعوت شده است، داوطلبین از گروه نیروهای کار ماهر و دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی بوده اند، امتیاز مورد نظر برای تمامی گروه ها 75 تا 94 بوده است. استان بریتیش کلمبیا به صورت هفته ای از گروه های مختلف دعوت به عمل می آورد در برنامه ی دو هفته ی گذشته 450 کاندید دعوت نامه ی استان بریتیش کلمبیا را اخذ کرده اند، که بزرگترین برنامه ی این استان تا به حال بوده است.

برای واجد شرایط بودن در برنامه ی Tech استان بریتیش کلمبیا، باید در برنامه ی استانی ثبت نام کرده و در 12 ماه گذشته پیشنهاد کاری در این حوزه داشته باشند، برای ثبت نام در این برنامه یا برنامه ی اکسپرس اینتری شاخه ی استان بریتیش کلمبیا باید پروفایلی در PNP BC داشته باشند، داوطلبین براساس فاکتورهایی از جمله مدرک تحصیلی، سابقه ی کار، پیشنهاد کاری و مدرک زبان امتیاز می گیرند. افرادی که موفق به اخذ دعوت نامه ی استان بریتیش کلمبیا شوند برای برنامه ی اکسپرس اینتری 600 امتیاز می گیرند و اخذ دعوت نامه ی اقامت دائمشان تضمین می شود. 


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر