تماس سریع

مراحل گرفتن ویزا استارت آپ کشور آلمان

موسسه تخصصی زبان زنگنه
مهاجرت به آلمان
تحصیل در آلمان
زندگی در آلمان
مراحل گرفتن ویزا استارت آپ کشور آلمان مراحل گرفتن ویزا استارت آپ کشور آلمان

چه مراحلی را طی کنیم تا بتوانیم ویزای استارت آپ آلمان را بگیریم؟

گرفتن ویزا استارت آپ کشور آلمان ۵ مرحله دارد، بر فرض اینکه متقاضی شرایط لازم برای گرفتن این ویزا را داشته باشد. در گام اول شما باید ایده کسب و کار یا بیزینس پلن خود را تهیه کنید. اگر در حال حاضر کسب و کاری در ایران دارید که در مرحله استارت آپ قرار دارد، احتمالا ایده و بیزینس پلن را آماده دارید. 

در گام دوم، باید ایده کسب و کار و بیزینس پلن شما به وزارت صنعت و بازرگانی کشور آلمان معرفی شده و تائیدیه این نهاد آلمانی گرفته شود. این تائیدیه در حقیقت مهری است که تائید می کند این کسب و کار اجازه دارد در آلمان راه اندازی شود و فعالیت کند. 

گام سوم گرفتن ویزا اقامت موقت از سفارت آلمان است که در این مرحله مدارک مورد نیاز جمع آوری می شوند و به اضافه تائیدیه وزارت صنعت و بازرگانی در پوشه ای قرار داده می شود و برای سفارت ارسال می شود. 

گام نهایی این است که پیش از ورود شما باید کسب و کار شما راه اندازی شود و شما حداقل مبلغ ۲۵،۰۰۰ یورو را در حساب بانکی در کشور آلمان واریز کنید. 

و در نهایت شما همراه با خانواده به آلمان سفر می کنید و کسب و کار خود را تحویل می گیرید و پولی که در حساب ریخته بودید را نیز به صورت یکجا یا ماهیانه تحویل خواهید گرفت. 


مطالب مرتبط

آلمان در یک نگاه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-12-06

آلمان در یک نگاه

به عنوان یک عضو از سازمان ملل، کشور آلمان متعهد شده است که از صلح جهانی حراست کند، برقوانین بین المللی پایبند باشد، از حقوق انسان ها در سراسر جهان محافطت کند و با تمام کشورها طبق قوانین سازمان ملل،همکاری داشته باشد. ...

هشت قدم تا تحصیل در آلمان
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-12-06

هشت قدم تا تحصیل در آلمان

اگر شما با حجم زیادی از اطلاعات برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان روبه رو شده اید و نمی توانید تصمیم بگیرید، ما در اینجا مرحله به مرحله روند اخذ پذیرش را برای شما آورده ایم. ما روند اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان را، در هشت مرحله برای شما توضیح می دهیم، ...

زبان آلمانی را بشناسید
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-12-06

زبان آلمانی را بشناسید

واقعیت این است که آلمانی، زبانی دشوار است، اما شما می توانید همه چیز را یاد بگیرید. بسیاری از دانشجویان بین المللی اقدام به یادگیری زبان آلمانی می کنند و موفق می شوند. آلمانی ها معتقدند :'تمرین بهترین نتیجه را خواهد داشت.' ...