مشاوره رایگان 02145328

هزینه ی اجاره ی خانه برای دانشجویان در فرانسه بالاتر از لندن است

موسسه تخصصی زبان زنگنه
تحصیل در فرانسه
هزینه ی اجاره ی خانه برای دانشجویان در فرانسه بالاتر از لندن است هزینه ی اجاره ی خانه برای دانشجویان در فرانسه بالاتر از لندن است

تحقیقات انجام شده از برنامه ی اجاره مسکن موقت Housing any where نشان داد که پاریس از لندن که گران ترین شهر اروپایی از لحاظ هزینه های اجاره بها است، پیشی گرفته است. کووید ۱۹ باعث کاهش قیمت ها در پایتخت انگلستان، و باعث خروج مستاجران از شهر، و مراجعه کمتر مهاجران و دانشجویان بین المللی شده است. در حالی که شرکت می گوید بازارهای اجاره در اروپا شروع به بازیابی کرده اند، با این حال در چند شهر مهم قیمت ها کاهش یافته اند، اما در پاریس هزینه‌ ی آپارتمان یک خوابه بین سه ماهه دوم و سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ چهار دهم درصد افزایش یافته و به  ۱۷۵۵ یورو رسیده است. و هزینه سوئیت تا هشت دهم درصد افزایش یافته و به طور میانگین به ۱۰۰۳ یورو رسیده و یک اتاق تک با افزایش یک و هشت دهم درصدی به ۶۶۲ یورو رسیده است با این حال در مقایسه با سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ هزینه یک اتاق تک در پاریس ۴ درصد کاهش داشته. در میلان ۷ درصد، در تورین پنج و نیم درصد، در فلورانس ۴ و ۹ دهم درصد و  در لیسبون ۳ و ۹ درصد کاهش یافته است.

جوردی سلمان مدیرعامل housing anywhere گفت: با وجود محدودیت‌های سفر از اروپا و آسیا که هنوز هم پابرجاست، می‌بینیم که درخواست‌های اروپایی و محلی وارد عمل شده و امور را به دست می گیرند. او ادامه داد: 'در ماه ژوئیه تقاضا برای اسکان اجاره ای در گروهی از شهرها مانند فلورانس و آمستردام به حالت عادی و نرمال برگشته است.
او گفت : چشم اندازها خوشبینانه است. و انتظار داریم که در ماه‌های آینده نیز تقاضاها به بهبود ادامه دهند. بازارهای اجاره تا زمانی که واکسن به طور گسترده در دسترس نباشد شکننده هستند. با این وجود این شرکت پیش بینی می کند که در چند ماه آینده تقاضاها افزایش داشته باشد به طوری که ۶۵ درصد از دانشجویان بین المللی می گویند که هم چنان علاقه مند به مهاجرت به خارج از کشور هستند. در یک نظرسنجی که بین ۱۱۰ پاسخ دهنده از ژوئن تا آگوست سال ۲۰۲۰ انجام شده ،شرکت housing any where دریافت که بیش از ۳۰ درصد از آنها امیدوارند که هر چه زودتر از به خارج از کشور بروند.

علاوه بر این بالاترین خدمات مورد تقاضا از صاحب خانه‌ها اینترنت پر سرعت وای فای بود که  قادر به پشتیبانی از تماس‌های تصویری باشد. همچنین خانه هایی که بر اساس استانداردهای امنیتی کووید۱۹  تمیز شده باشند، وسایل نظافت و ۲۴ ساعت دوره انتظار قبل از ورود مستاجر جدید. سلمان همچنین افزود که این همه گیری بیشتر از هر زمان دیگری موجب مشاهده، معامله و رزرو و پرداخت های  برخط (آنلاین) در این صنعت شده است. او اضافه کرد و حالا که مردم بیشتر با بسترهای برخط برای بازارهای اجاره مانوس شده اند، احتمالاً در آینده هم از این بسترها نه تنها به دلیل  افزایش امنیت آنها، بلکه به دلیل راحتی خودشان استفاده خواهند کرد.


مطالب مرتبط

ده دانشگاه برتر فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

ده دانشگاه برتر فرانسه

در این مقاله شما را با ده دانشگاه برتر برای تحصیل در کشور فرانسه آشنا می کنیم. این رتبه بندی براساس سایت QS است. ...

محل اقامت در فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

محل اقامت در فرانسه

گزینه‌های گوناگونی برای سکونت در فرانسه وجود دارد. ایده‌ی درست، بررسی چند تا از این گزینه‌ها، قبل از تصمیم‌گیری نهایی است. وقتی این کار انجام شد، می‌توانید مکانی را پیدا کنید که با بودجه‌ی شما سازگار است و تمام نیازها و خواسته‌های‌تان را برآورده می‌کند. دا ...

هزینه ی تحصیل در کالج های فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

هزینه ی تحصیل در کالج های فرانسه

هزینه‌های تحصیل در فرانسه، به شکل قابل‌توجهی، کمتر از کشورهای دیگر است ...