شرکت در آزمون آزمایشی جی مت

شرکت در آزمون آزمایشی جی مت

آزمون آزمایشی GMAT

در حالی که برای GMAT آماده می شید ، باید هر یک تا سه هفته در یک آزمون آزمایشی جی مت شرکت کنید. در مقاله نحوه شروع کار و نحوه به دست آوردن اطلاعات بیشتر از درباره ی هر آزمون GMAT آزمایشی که در اون شرکت می کنید رو آورده.

شما می تونید در یک آزمون رسمی یا در آزمونی که توسط مجموعه زنگنه برگزار می شود شرکت کنید.

آزمون رسمی GMATPrep که آزمون آزمایشی جی مت هست، نزدیکترین حالت به تجربه واقعی روز آزمونه. آزمون به نظر واقعی می رسه و حس آزمون واقعی رو داره و سوالات هم رسمی (اگرچه سوالات آزمون های قبلی) هستند. GMAC فاش نکرده که آیا GMAT های آزمایشی شون از الگوریتم نمره دهی آزمون های واقعی جی مت استفاده می کنه یا خیر. اما ، حداقل ، این آزمون ها توسط همین سازمان طرح شده اند و ظاهراً باید مشابه باشن.

نکته منفی آزمون های رسمی اینه که یادگیری بعد از شرکت در اونها، سخت تره. توضیحات سوال ها یا ضعیف هستن یا غیرکاربردی ، و به اندازه ی آزمونهای شخص ثالث بهتون اطلاعات زیادی نمی دن تا بتونید آزمون رو خوب تحلیل کنید. این به این معنا نیست که شما نمی تونید یک جی مت آزمایشی رو به طور موثر مرور و رفع اشکال کنید! این به این معنیه که آنالیز آزمون راحت نخواهد بود.

به همین دلیل ، توصیه می کنیم در اکثر مراحل مطالعه GMAT در آزمونهای آزمایشی موسسه زنگنه شرکت کنید ، تا واقعاً به نتایج تسلط داشته باشید و نقاط قوت و ضعف خودتون رو تحلیل کنید. سپس ، هفته های قبل از روز آزمون ، در چند آزمون رسمی شرکت کنید ، و GMAT آزمایشی نهایی تون یک آزمون GMATPrep یک هفته قبل از آزمون اصلی باشه.

کدام جی مت های آزمایشی بهترین آزمون ها هستند؟

این سوال می توانه دو معنی متفاوت داشته باشه:

  • کدام جی مت آزمایشی با ارزش ترین ابزار مطالعه ست؟
  • کدام جی مت آزمایشی دقیق ترین نمره GMAT من رو پیش بینی می کنه؟

نظر من آشکارا جانبدارانه است، اما می تونم بدون تردید جی مت های آزمایشی MPrep رو به عنوان یک ابزار مطالعه تضمین کنم. این سری از مقاله ها را بررسی کنید. در این مقاله ها،  مربی GMAT استیسی کوپرینس به موارد بسیار مفیدی می پردازه که می تونید در مورد نتایج آزمون آزمایشی MPrep خودتون انجام بدید. گهگداری من شنیده ام که بخش Quant ما کمی سخت تر از GMAT واقعی هست (گرچه همه ی دانشجویی که من در این مورد باهاشون صحبت کردم،نظرشون این نیست!). از دیدگاه مهارت های مطالعه ، این موضوع لزوماً بد نیست: اگر بتونید برای ماراتن با کفش های سنگین تمرین کنید و آموزش ببینید ، وقتی در روز مسابقه ی اصلی، کفش های بسیار سبکی بپوشید ، قطعا احساستون عالی خواهد بود! 

پاسخ به سوال دوم سخت تره. گرفتن اطلاعات خوب در مورد اینکه آیا آزمون آزمایشی نمرات رو به طور دقیق پیش بینی می کنه یا خیر ، واقعاً دشواره. افراد مختلف سعی کردن این داده ها رو گردآوری کنن، اما فقط GMAC به داده های نمره رسمی و داده های آزمون آزمایشی که شما نیاز به یک تحلیل کامل ازشون دارید دسترسی داره. تا اونجا که من می تونم بگم ، اونها تا به حال این اطلاعات رو فاش نکردن.

حتی اگر داده ها نشون بده که یک جی مت آزمایشی نمرات نادرستی رو ارائه می ده ، تعدادی از عوامل وجود داره که این مسئله رو پیچیده کرده: محیط روز آزمون با محیط آزمون ازمایشی متفاوته و این امر به روش های مختلفی روی افراد تأثیر می گذاره. آزمونی که به طور میانگین نمرات رو به رشدی رو به گزارش می ده، ممکنه در مورد خاص شما، چنین تاثیری نداشته باشه. 

توصیه می کنم از نمرات آزمون آزمایشی تون، در وهله ی اول برای پیگیری روندها ، آزمایش کردن رویکردهای مختلف در آزمون (مثل انجام بخش ها به ترتیبی متفاوت) استفاده کنید و این حس بسیار ملموسی از اینکه آیا در دامنه هدف خودتون نمره ای خواهید گرفت یا خیر بهتون می ده. این واقعا همون چیزیه که باید قبل از روز آزمون بدونید ، حتی اگه داشتن یک پیش بینی کامل از نمره تون به نظر خیلی خوب بیاد! اگر در هر GMAT آزمایشی معتبری نمره 700 کسب کرده اید ، مطمئناً مهارت لازم برای کسب 700 در روز آزمون رو دارید. اگر با قسمت verbal آزمون رو شروع کردید و  نمره 640 کسب کردید و با قسمت quant شروع کردید و نمره 710 گرفتید، احتمالا باید روز آزمون با قسمت quant شروع کنید حتی اگه در نهایت نمره تون 710 نشه.

محیط شرکت شما در آزمون GMAT اهمیت داره

بلافاصله در آزمون آزمایشی تون غرق نشید. ابتدا محیط تون رو آماده کنید. 

اول اطمینان پیدا کنید که هنگام انجام جی مت آزمایشی تون، چیزی حواستون رو پرت نکنه. پشت یه میز در یک اتاق آروم و بی تحرک بنشینید. (اگر قصد دارید در روز آزمون از هدفون یا هندزفری استفاده کنید ، در طول آزمون آزمایشی تون هم این کار رو انجام بدید.) میان وعده و نوشیدنی ای رو آماده کنید که هنگام تایم استراحت میل کنید، به جز این مورد ، در حین انجام آزمون، چیزی نخورید. تلفن و لوازم الکترونیکی تون رو ، غیر از رایانه ای که برای آزمون ازش استفاده می کنید ، از دسترس خارج کنید. و هر برنامه دیگه ای رو که در اون رایانه اجرا می شه ببندید تا حواستون پرت نشه.

اگر در حال گذروندن دوره ای در موسسه زنگنه باشید، باید قبلا یک برگه ی یادداشت که دقیقا شبیه برگه ایه که در روز آزمون برای یادداشت برداری استفاده می کنید، گرفته باشید. در حین انجام جی مت آزمایشی تون از این برگه استفاده کنید! 

قبل از شروع ، چند دقیقه وقت بگذارید تا در سکوت در مورد اهدافتون برای آزمون آزمایشی فکر کنید. دو یا سه هدف هوشمندانه رو بیان کنید. به هر حال ، دستیابی به یه نمره خاص یه هدف هوشمندانه نیست ، چون 'قابل دستیابی' نیست: شما فقط رفتار و انتخاب های خودتون رو به طور مستقیم کنترل می کنید ، نه نمره تون رو. روی کاری که در طول آزمون آزمایشی انجام می دید تمرکز کنید و نه روی نتایج. به عنوان مثال ، ممکنه بخواید سوالات  بیشتری رو حدس بزنید یا از معیارهای زمانبندی خاصی استفاده کنید.

نحوه پاسخ دادن به سوالات آزمون آزمایشی جی مت

اگر هدف اصلی تون برآورد کردن نمره تونه ، پس به کل آزمون واقع بینانه نگاه کنید. قبلا که بخش essay و IR همیشه در ابتدای آزمون قرار می گرفتن ، این دو بخش برای شبیه سازی خستگی شما در روز آزمون بود. امروزه ، از اونجا که می تونید این بخش ها رو در پایان آزمون انجام بدید ، لزوماً ضروری نیست که در همه ی آزمون های آزمایشی اونها رو انجام بدید. (البته حداقل یک یا دو بار قبل از روز آزمون اونها رو انجام بدید که بدونید روز آزمون باید چه کار کنید!). در هر صورت، قطعاً هر دو بخش Quant و Verbal رو انجام بدید و فقط در زمان تعیین شده این کار رو بکنید. تمام تلاشتون رو بکنید که هر بخش به طور کامل انجام بشه. آزمون رو متوقف نکنید ، زمان استراحت رو تمدید نکنید یا تایم استراحت دیگه ای نداشته باشید. اینطوریه که می تونید بهترین تخمین ممکن از نمره واقعی GMAT تون رو بدست بیارید.

اگر هدف اصلی شما تمرین مهارت های آزمون دهی باشه ، آزمون آزمایشی ممکنه حتی اصلا اون چیزی که شما نیاز دارین نباشه! اگر چیزی که واقعاً نیاز دارید، کار روی sentence correction باشه، فقط یک سوم از بخش verbal واقعاً کفایت می کنه: بقیه ش ممکنه اتلاف وقت و هدر دادن یه آزمون آزمایشی باشه. آزمونهای آزمایشی با ارزش هستن ، اما به روشنی بدونید که اونها چه کمکی به شما می کنن: وقتی یه جی مت آزمایشی می دید ، روی هوشیار و با دقت بودن ، مدیریت کسالت ، خستگی و اضطراب و تغییر تمرکز سریع از یک موضوع به موضوع دیگه کار می کنید. اینها مهارت های مهمی هستن که باید تمرین کنید ، اما تنها مهارت هایی نیستن که برای گرفتن نمره ی عالی در GMAT نیاز دارید.

بعد از آزمون آزمایشی GMAT چه باید کرد؟

بعد از اتمام آزمون آزمایشی ، استراحت کنید: چیزی که می خواستید رو به دست آوردید. آزمون آزمایشی، خستگی ذهنی و حتی جسمی ایجاد می کنه. اگر نمره تون چیزی نیست که امیدوار بودید بگیرید ، خودتون رو سرزنش نکنید. نمره در آزمون آزمایشی ، چه خوب و چه بد ، اطلاعات ارزشمندیه که به شما کمک می کنه تصمیم بگیرید که در مرحله ی بعد چه کار کنید.

یک یا دو روز بعد، وقت بررسی اشکالاته! در ضمن ، اینجا چند راهنمایی در مورد نحوه ی انجام یک کار فوق العاده برای بررسی مشکلات GMAT براتون گذاشتیم. اگر هر آزمون آزمایشی رو به طور مؤثر انجام بدید و به طور موثر رفع اشکال کنید ، می تونید انتظار داشته باشید که از هر کدوم از اونها چیزهای زیادی یاد بگیرید و اگر نمره ی شما در آزمون ها آزمایشی متوالی تغییری نمی کنید این مقاله را مطالعه کنید.


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

GMAT یا GRE؟

GMAT یا GRE؟

خیلی از کسانی که هدفشون ورود به MBA هست مردد هستن که آزمون GRE رو انجام بدن یا GMAT ؟اساسا آزمون GMAT همواره معیار تعیین سطح استعداد تحصیلی در Business Schools بوده اما مدتی میشه که آزمون GRE البته بعد از تغییراتی که در سال 2011 انجام داد، تونست رقیب خوب

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

آیا دقت کرده اید که تحلیل یک گزاره در واقع سخت تر از دو گزاره است. زیرا گزاره دیگر اغلب یک نکته، یک راهنمایی یا پاره ای از اطلاعات را به همراه دارد که می توان برای تشخیص حقه یا تله سوال از آن استفاده کرد.

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

همانطور که میدونید آزمونGMAT آزمونی بین المللی است جهت ادامه تحصیل درزمینه های تجارت، بازرگانی ومدیریت. مدت زمان GMAT سه ساعت ونیم می باشد، ولی بطورکلی با احتساب زمان استراحت بین آزمون، حدود 4 ساعت به طول می انجامد.

اگر با

اگر با 'That' در آزمون GMAT مشکل دارید، این مطلب مناسب شماست!

کلمه ی that کلمه ایه که برای استفاده در آزمون GMAT خیلی انعطاف پذیره. نقش های مختلفی می گیره و خیلی راحت میتونه اشتباه گرفته بشه. اخیرا این کلمه خیلی حواس پرت کن بوده. حالا بذارید ببینیم این that اساساً کجا و چطور استفاده می شه.

انتخاب درست بین دو گزینه آخر در وربال GMAT

انتخاب درست بین دو گزینه آخر در وربال GMAT

شما در حال تمرین کردن دوباره ی سوالات verbal GMAT هستین ، دستور العمل ها رو دنبال میکنین ، گزینه های اشتباه رو حذف میکنین و درست ها رو انتخاب میکنین. به دو گزینه مورد نظر میرسین هر دو منطقی به نظر میرسن پس یکی رو انتخاب میکنین و ادامه میدین. سپس جواب ها را

آیا GMAT واقعاً می‌تونه مهارت‌های امتحان دادن رو ارزیابی کنه؟

آیا GMAT واقعاً می‌تونه مهارت‌های امتحان دادن رو ارزیابی کنه؟

چند چیز وجود داره که GMAT نمی‌تونه ارزیابی کنه. GMAT نمی‌تونه هوش شما، ارزش شما به‌عنوان انسان یا توانایی‌های شما رو برای موفقیت بسنجه. اما آیا GMAT می‌تونه مهارت‌های آزمون دادن شما رو ارزیابی کنه؟ اگر شما همیشه عملکرد ضعیفی در آزمون‌ها داشتین، آیا محکوم ب

درک مطلب در GMAT: بررسی یک متن تاریخی - بخش 6

درک مطلب در GMAT: بررسی یک متن تاریخی - بخش 6

عملکردتان در پاسخ دادن به سوالات چگونه بود؟ مهم‌تر اینکه چگونه می‌توانید عملکرد خود را بهتر کنید؟ هدف از مطالعه کردن، مشاهده‌ی درصد جواب‌‌های درست برای نخستین بار نیست. نکته‌ی مهم پی بردن به این موضوع است که وقتی مطلب جدید (اما مشابهی) را در آزمون GMAT

چرا باید در آزمون GMAT شرکت کرد؟

چرا باید در آزمون GMAT شرکت کرد؟

از آنجایی که آزمون GMAT معیاری موثر جهت بخش مهارت های آکادمیک، مخصوصا در رشته های مرتبط با مدیریت و بازرگانی قلمداد میشود، ارایه مدرک GMAT از مهمترین اقدامات اولیه به منظور ادامه تحصیل در یکی از رشته های اشاره شده (به عنوان مثال MBA) در ایالات متحده و ایجا

چرا نمره‌ی GMAT من بالا نمیره؟

چرا نمره‌ی GMAT من بالا نمیره؟

شما اولین امتحان GMAT آزمایشی خود را چند ماه پیش برگزار کرده‌ و بلافاصله متوجه شدین که می‌تونستین عملکرد بهتری در جی مت داشته باشین. شما یکی دو ماه اخیر را به مطالعه سپری کردین- شاید حتی در دوره‌های GMAT ما هم ثبت‌نام کرده باشین. شما با این امتحان حس راحتی

چطور از GRE به GMAT سوییچ کنیم؟

چطور از GRE به GMAT سوییچ کنیم؟

اگه بخوایم از جی آر ای به GMAT سوئیچ کنیم چی؟ این چیزیه که امروز می خوایم بهش بپردازیم.

 چگونه برای GMAT سریع‌تر بخوانیم ؟

چگونه برای GMAT سریع‌تر بخوانیم ؟

آیا شما برای تمام کردن بخش verbal GMAT در یک محدود‌ه‌ی زمانی خاص تلاش زیادی از خودتون نشون میدین؟ آیا شما بر روی هر متن درک مطلب 6 دقیقه زمان سپری می‌کنین یا زمانی رو تلف می‌کنین که در جای دیگری به آن نیاز دارین؟ در اینجا چند نکته درباره‌ی چگونگی سریع‌تر خ

چگونه غول GMAT را به زانو درآوریم؟

چگونه غول GMAT را به زانو درآوریم؟

حتما قبل از شروع مطالعه کنید! گرملین Gremlin) GMAT)یه موجود خیالیه که توصیه‌های وحشتناکی به شما می‌کنه.

چند نکته ظریف در حل گام به گام یک سوال Sentence Correction جی مت

چند نکته ظریف در حل گام به گام یک سوال Sentence Correction جی مت

چند وقت پیش که داشتم به آزمون آزمایشی GMAT که قبلا انجام داده بودم نگاه میکردم،به سوالی برخوردم که همون لحظه که دیدمش تصمیم گرفتم با شمابه اشتراک بذارمش. ویژگیه ای جالبی داره.

سوالات درک مطلب GMAT _ بررسی یک متن تاریخی (بخش 1)

سوالات درک مطلب GMAT _ بررسی یک متن تاریخی (بخش 1)

برخی افراد متن‌های درک مطلب تاریخی را دوست دارند و برخی دیگر این متن‌ها را خسته ‌کننده می‌دانند. به هر صورت، شما احتمالاً حداقل با یک متن تاریخی در GMATمواجه خواهید شد، پس بیایید درباره‌ی چگونگی سر و کله زدن با این متن‌ها صحبت کنیم.

سوالات درک مطلب  GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 2)

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 2)

اگر هنوز بخش 1 درک مطلب GMAT را نخوانده‌اید، توصیه می‌کنم بازگردید و ابتدا بخش 1 را بخوانید. اما اگر دوست دارید هر دو سوال را با هم جواب دهید، مشکلی نیست

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 3)

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 3)

در بخش‌های نخست این مجموعه، ما یک متن درک مطلب تاریخی که در جی مت استفاده میشود را مورد بررسی قرار دادیم. اگر تازه شروع کرده‌اید، ابتدا به بخش‌های 1 و 2 بروید و سپس به این بخش مراجعه کنید. جواب دادن به هر سه سوال با هم اشکالی ندارد.

سوالات درک مطلب  _ GMAT بررسی یک متن تاریخی بخش 5

سوالات درک مطلب _ GMAT بررسی یک متن تاریخی بخش 5

آیا آماده‌ی سوال پنجم و نهایی خود هستید؟ ما یک نمونه متن تاریخی از سوالات درک مطلب GMAT را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر تازه شروع کرده‌اید، ابتدا بخش‌های گذشته را بررسی و سپس به این بخش مراجعه کنید.

دو اشتباه رایج در مسائل کفایت داده در جی مت

دو اشتباه رایج در مسائل کفایت داده در جی مت

با یک معادله خطی روبرو هستیم که طبیعتا یک جواب منحصر به فرد دارد. بنابراین گزاره کافی خواهی بود. ( دقت کنید که نیازی به حل کردن معادله نیست)

سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

جی مت دوست داره تصورات شما رو به هم بزنه و به یک سری ظرافت ها بستگی داشته باشه. این برای کسی که داره منابع آزمون و می خونه جالبه، ولی برای کسی که می خواد آزمون بده، ناامید کننده س که البته من مخالف این بخش هستم.

عبارات وصفی اسمیه یا Noun Modifiers در GMAT

عبارات وصفی اسمیه یا Noun Modifiers در GMAT

خب به خاطر اینکه اسم رو توصیف می کن. با این عبارات کارمون رو شروع کردیم چون خیلی دقیق هستن. نه تنها اسم رو توصیف می کنن

فرق Percent و Percentile در کارنامه GMAT

فرق Percent و Percentile در کارنامه GMAT

بعد به تفاوت کوانت و وربال نگاه میکنید، و با خودتون فکرمی کنید: 'اوه! کوانت ام خیلی پایین تر از چیزی شده که فکر میکردم! حتما باید روی اون بخش خیلی بیشتر تمرکز کنم. ولی نمره یوربال ام خوب به نظر میاد، پس می تونم فعلا کاری باهاش نداشته باشم.'

قدرت تفکر انتقادی در آزمون جی مت

قدرت تفکر انتقادی در آزمون جی مت

در اینجا شما یاد خواهید گرفت که ساختارهای خاص کفایت داده ها در GMAT که بارها و بارها تکرار میشوند تشخیص دهید و از ان ها به نفع خود استفاده کنید. مهمترین ساختار کفایت داده حول این سوال است که: چرا اینجایی؟

کوانت GMAT با ارزش بالا

کوانت GMAT با ارزش بالا

هر بار که کوانت GMAT رو مطالعه می‌کنین، تمام تمرکز خودتون رو فقط روی چند عنوان معطوف می‌کنین. در اون زمان، شما عناوین دیگه‌ای رو که در بخش کوانت GMATمورد آزمون قرار می‌گیره، مطالعه نخواهید کرد

 نکات حیاتی برای نوشتن انگیزه نامه یا SOP

نکات حیاتی برای نوشتن انگیزه نامه یا SOP

هنگام آماده کردن اظهارات شخصی که به اطلاعات مهمی درباره‌ی پیشرفت شغلی نیاز داره، خیلی از متقاضیان دوست دارن درباره‌ی مهارت‌هاشون به ترتیب زمانی صحبت کنن.

نکاتی که زمان گرفتن دعوت نامه ی مصاحبه پذیرش از دانشگاه های خوب لازمه بدونید

نکاتی که زمان گرفتن دعوت نامه ی مصاحبه پذیرش از دانشگاه های خوب لازمه بدونید

وقتی دعوت‌نامه‌ی مصاحبه‌ی مدرسه‌ی عالی رو دریافت می‌کنین، نهایت تلاش‌تون رو برای حفظ خونسردی انجام و اجازه بدین کمیته‌ی پذیرش کار خودش رو انجام بده. اگه هنوز دعوت‌نامه دریافت نکردین، شاید کمی دلشوره داشتن طبیعی باشه، اما تماس گرفتن با اداره‌ی پذیرش و پرسید

همه چیز در باره ی ADVERBIAL MODIFIERS در بخش SENTENCE CORRECTION آزمون GMAT

همه چیز در باره ی ADVERBIAL MODIFIERS در بخش SENTENCE CORRECTION آزمون GMAT

توصیف کننده قیدی، توصیف کننده ای هست که به جز اسم، هر چیز دیگه که تو دنیا هست رو می تونه توصیف کنه.

همه ی اون چیزهایی که هیچوقت دوست نداشتید در GMAT بدونید

همه ی اون چیزهایی که هیچوقت دوست نداشتید در GMAT بدونید

وجه وصفی! همین یه کلمه کافیه که بچه هایی که قراره توی GMAT شرکت کنن وحشت کنن. بذارید تحلیلش کنیم ببینیم اصلا چی هست و چرا مهمه.

وقتی نمی تونیم اشکال جمله رو در قسمت Sentence correction آزمون جی مت پیدا کنیم، چه کار کنیم؟

وقتی نمی تونیم اشکال جمله رو در قسمت Sentence correction آزمون جی مت پیدا کنیم، چه کار کنیم؟

ر قسمت sentence correction آزمون جی مت، 'شکاف'، یعنی یه تفاوت آشکار بین گزینه ها، که کمک می کنه چندین گزینه ی اشتباه رو پیدا کرده و اونها رو حذف کنید.

چرا آزمون GMAT از آزمون GRE سخت تر است

چرا آزمون GMAT از آزمون GRE سخت تر است

گر قدرت حفظیات شما بیشتره جی آر ای و اگر ابعاد آنالتیکال و تجزیه تحلیلی شما بهتره به GMAT فکر کنید اما به یک شرط! باید حتما زبان عمومی شما عالی باشه! مثلا آیلتس 7 به بالا یا تافل 100 ببه بالا داشته باشید.

چطور از GRE به GMAT سوئیچ کنیم

چطور از GRE به GMAT سوئیچ کنیم

روش کلی درس خوندنتون تغییر زیادی نمی کنه. در عوض، فقط باید در مطالبی که می خواهید مطالعه کنید تغییراتی رو ایجاد کنید، که نحوه ی انجام این کار رو در این مطلب براتون توضیح می دیم.

کدوم بهتره: یه نمره‌ی GRE خوب یا یه نمره‌ی GMAT خوب؟

کدوم بهتره: یه نمره‌ی GRE خوب یا یه نمره‌ی GMAT خوب؟

چند شکل مختلف برای مقایسه‌ی یه نمره‌ی GRE با یه نمره‌ی GMAT وجود داره. برای مثال، می‌تونین پرسنتایل رو بررسی کنین که با نمره‌ی GRE شما مطابقه و نمره‌ی GMAT رو پیدا کنین که تو همون پرسنتایل قرار داره

سوالات آزمایشی جی مت

سوالات آزمایشی جی مت

هر سوالی که می بینید باید به یه نحوی شما رو برای سوال های دیگه ای که در آینده در آزمون اصلی می بینید آماده کنه، و اگر این کار و نکنه، شما در واقع وقتتون رو هدر دادید.

چطور وارد برترین مدارس بازرگانی و مدیریت شویم؟

چطور وارد برترین مدارس بازرگانی و مدیریت شویم؟

بسیاری از داوطلبان بر این باوراند که مدارس 'قشر' خاصی از داوطلبان را انتخاب می کنند شاید آنهایی که نمرۀ عالی جی مت را کسب کرده اند یا شغل خاصی دارند.

تکنیک های تقویت حافظه برای آزمون GMAT

تکنیک های تقویت حافظه برای آزمون GMAT

اگر جی مت یک تست واژگان بود ، ممکن بود حفظ کردن لغات برای رسیدن شما به نمره ی مورد نظر کافی باشد. با این حال ، فقط حفظ لغات کافی نیست؛ علاوه بر آن باید آنها را در موقعیتهای جدیدی که شما را به چالش می کشد، بکار ببرید.

نمره ی جی متتون تغییر نمیکنه؟

نمره ی جی متتون تغییر نمیکنه؟

نمره ی جی مت تون تغییر نمی کنه؟ دارید دیگه کم کم به خودتون می گید شاید باید دست بکشم؟ اگه در این شرایط هستید و نمره مورد نظرتون رو نمی گیرید، اول، این متن رو بخونید.

استفاده از تخته در جی مت آنلاین

استفاده از تخته در جی مت آنلاین

خبر دارید که وقتی در GMAT آنلاین شرکت می کنید ، نمی تونید از برگه ی چرک نویس فیزیکی استفاده کنید؟ بله درسته؛ باید برای همه کارهاتون از وایت برد آنلاین استفاده کنید. ولی ما یه خبر خوب داریم: شما می تونید قبل از روز آزمون با وایت برد تمرین کنید.

جی مت آنلاین به چه صورت است؟

جی مت آنلاین به چه صورت است؟

تجربه یک داوطلب از شرکت در آزمون آنلاین جی مت از خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا

ارسال دیدگاه

اطلاعات تحصیل در دیگر کشورها