مشاوره رایگان 02145328

راستش اینارو بدونی یا ندونی خیلی فرقی نمیکنه ولی جالبه

موسسه تخصصی زبان زنگنه
مکاتبات بازرگانی
مکالمه انگلیسی
SAT
GMAT
GRE
PTE
TOEFL
IELTS
راستش اینارو بدونی یا ندونی خیلی فرقی نمیکنه ولی جالبه راستش اینارو بدونی یا ندونی خیلی فرقی نمیکنه ولی جالبه

می‌خواهم چند نکته را که در رویدادهای اخیر ETS یاد گرفتم به شما بگویم. واقعاً چندان هم مهم نیستند ولی ممکن است برایتان جالب باشند. 

Speech Rater همه چیز را چک می‌کند، از جمله واژگان و گرامربرداشت اولیه من که تنها طرز بیان (delivery) را چک می‌کند اشتباه بود.

برای هر تسک فقط یک ارزیاب (rater) انسانی در کنار Speech Rater وجود دارد.

نمره ارزیاب انسانی و نمره Speech Rater دارای ارزش برابر هستند. میانگین آن ها گرفته می‌شود. البته اگر تفاوت معنا داری بین آن ها وجود داشته باشد، یک ارزیاب انسانی دیگر پاسخ را بررسی می‌کند.

Speech Rater نمره هر تسک را به صورت مجزا تعیین می‌کند، و همه چیز را یک جا محاسبه نمی‌کند.

نکته مهم: وقتی که درخواست بازنگری نمره داده می‌شود از Speech Rater استفاده نمی‌شود. جالب آن ‌که یک فرد شاغل در ETS به من گفت که قبلاً برای هر تسک فقط یک ارزیاب انسانی وجود داشته است. این عکس چیزی است که ETS قبلاً به من گفته بود، اینکه برای هر تسک دو ارزیاب انسانی وجود دارند. به نظرم الان دیگر اهمیتی ندارد. 

آن ها انتقادهای شما در مورد Score Report های دارای جزئیات کم را شنیده‌اند و در حال بررسی این موضوع هستند که چطور می‌توانند اطلاعات دقیق ‌تری را در اختیارتان بگذارند. 


مطالب مرتبط

4راه برای تقویت Listening در آزمون تافل iBT
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-23

4راه برای تقویت Listening در آزمون تافل iBT

Listening تافل ترکیبی ازمکالمات پیرامون زندگی و تجارت می باشد.در این مبحث با چگونگی ارتقاء مهارت listening برای آزمون TOEFL و چگونگی کسب نمره قابل قبول در این بخش آشنا می شوید. ...

برای بهبود Listening در آزمون تافل این نکات را بدانید
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-23

برای بهبود Listening در آزمون تافل این نکات را بدانید

TOEFL یک نگرش خوب بیان علمی از سخنرانی ها و گفتگوهای آکادمیک در محوطه دانشگاه یا کلاس را مهیا می کند. در این پست، به راهکارهایی که واقعا می توانند به توسعه مهارت های Listening TOEFL دانشگاهی که برای آزمون TOEFL و گرفتن نمره خوب در این بخش است بیانجامند، می ...

٥ استراتژدي مهم برای موفقیت در آزمون TOEFL
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-23

٥ استراتژدي مهم برای موفقیت در آزمون TOEFL

شركت در TOEFL هميشه استرس زا بوده و هست. چراكه بايد يك نمره دقيق و مشخص بگيرين. واسه اين امتحان كلي هزينه ميكنين و ماه ها صرف آماده شدن واسه اون وقت ميزارين.ممكنه جلسه امتحان شلوغ و پر سر و صدا باشه يا اينكه شب قبل امتحان به اندازه كافي نخوابيده باشين. راج ...

328 45 - 021تعیین سطح آنلاینکلاس‌های گروهیکلاس‌های خصوصیدوره های مجازی