مشاوره رایگان 02145328

هشت چیزی که موج سواری به من یاد داد تا برای آزمون جی ار ای بهتر آماده بشم. (درس اول)

موسسه تخصصی زبان زنگنه
مکاتبات بازرگانی
مکالمه انگلیسی
SAT
GMAT
GRE
PTE
TOEFL
IELTS
هشت چیزی که موج سواری به من یاد داد تا برای آزمون جی ار ای بهتر آماده بشم. (درس اول) هشت چیزی که موج سواری به من یاد داد تا برای آزمون جی ار ای بهتر آماده بشم. (درس اول)

درس1: شما می‌تونین به‌ تنهایی برای آزمون GRE آماده بشین. اما این کار احتمالاً وقت شما رو زیادتر می‌گیره.

این مطلب به درد شاگردای کلاس جی ار ای میخوره. وقتی 30 ساله بودم، برای اولین بار به موج‌سواری رفتم و عاشقش شدم. و مثل خیلی از افراد عاشق، به خودم قولی دادم که کاملاً متوجه پیامدهای اون نبودم: من تصمیم گرفتم موج‌ سواری رو خوب یاد بگیرم.

امروزه مشخص شده که موج‌ سواری واقعاً سخته و 30 سالگی، سن مناسبی برای تسلط بر یک ورزش طاقت‌ فرسا و خطرناکی چون موج‌ سواری نیست. اما همچنین مشخص هم شده که موج‌ سواری ارزش یادگیری داره، چون هم با ابهته و هم چیزهای زیادی برای یادگیری مجموعه‌ی پیچیده‌ای از مهارت‌های جدید داره و تعدادی از اون درس‌ها رو میشه به شکل شگفت‌ انگیزی به داوطلبای GRE منتقل کرد. علاوه بر این، خبر خوبی برای داوطلبای GRE دارم: برخلاف یادگیری موج‌ سواری، آمادگی برای جی ار ای منجر به زخم‌های حقیقی و فیزیکی نمیشه.

اولین 'درس' موج‌ سواری من شامل فهرستی از روش‌های مُردن به‌ هنگام موج‌ سواری و سپس غرق شدن تو یه موج چند متری بود. بعد از اون درس، من چند روز تنهایی تمرین می‌کردم. من غالباً با روش آزمون و خطا یاد می‌گرفتم (خطاهای زیادی وجود داشت؛ برای اثبات اون، می‌تونم زخم‌های بدنم رو نشون‌تون بدم.) من پیشرفت داشتم اما خیلی سریع پیش نمیرفتم. تعدادی رفتار و عادت بد داشتم که همچنان دارم روشون کار می‌کنم تا تصحیح‌شون کنم. وقتی در نهایت از طرف معلم‌های حرفه‌ای و دوستان صبورم چند نکته و راهنمایی درباره‌ی موج‌سواری دریافت کردم، خیلی سریع بهتر شدم و امن‌تر موج‌ سواری می‌کردم.

آمادگی برای GRE هم به همین شکله. بله، شما می‌تونین به‌تنهایی برای آزمون جی ار ای آماده بشین. اما این کار احتمالاً وقت شما رو زیادتر می‌گیره و شما باید برای حقایقی که یک دوست یا معلم باتجربه (یا یک منبع آنلاین خوب) می‌تونه به شما کمک کنه تا زودتر به هدف‌تون برسین، سخت بجنگین. از کمک گرفتن، خجالت نکشین.

مطالب مرتبط

6 نکته برای اینکه در طول آزمون GRE خونسردی تون رو حفظ کنید!
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

6 نکته برای اینکه در طول آزمون GRE خونسردی تون رو حفظ کنید!

شما هم قبل از امتحان دلتون هُرّی می ریزه؟ حتی سر جلسه ی آزمون آزمایشی GRE ؟ منم همین طور، با اینکه هشت ساله دارم توی آزمون های GRE شرکت می کنم. من در طول این سالها چندتا فن یاد گرفتم که کمکم میکنه در طول آزمون GRE آرامش خودمو حفظ کنم و نمره ی عالی بگیرم، ا ...

5 راه برای انتخاب برنامه کارشناسی ارشد
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

5 راه برای انتخاب برنامه کارشناسی ارشد

پیدا کردن برنامه های تحصیلات تکمیلی متناسب با حرفه و نیاز های شما می تواند خسته کننده باشد. با توجه به میانگین هزینه یک فارغ التحصیل در ایالات متحده حدودا از $ 30،000 تا $ 120،000 ، سرمایه گذاری بزرگی در آینده است که نمی توانید به آسانی از آن بگذرید.حتی پی ...

6 ایراد معمول در رایتینگ تحلیلی GRE
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

6 ایراد معمول در رایتینگ تحلیلی GRE

مفروضات بدون ارائه دلیل یکی از معمول ترین ایرادهای موجود در بخش تحلیل استدلال در آزمون GRE است. میدونید که توی این بخش شما باید یک استدلال داده شده رو نقد کنید و ایرادهای معمولش رو پیدا کنید. این Unjustified Assumption خیلی مهمه. ...

328 45 - 021کلاس‌های گروهیکلاس‌های خصوصیدوره های مجازی