مشاوره رایگان 02145328

منابع تست تمرینی جی مت-منهتن

موسسه تخصصی زبان زنگنه
مکاتبات بازرگانی
مکالمه انگلیسی
SAT
GMAT
GRE
PTE
TOEFL
IELTS
منابع تست تمرینی جی مت-منهتن منابع تست تمرینی جی مت-منهتن

Manhattan Prep

برای سومین تست تمرینی جی‌مت رایگان و غیررسمی شما، به ManhattanPrep.com مراجعه کنید. برای دسترسی به این آزمون، فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

سوالای مربوط به آزمون Manhattan Prep، دارای کیفیت بالایی هستن، اما تصاویر آزمون، با امتحان اصلی چندان مطابقتی ندارن. اگرچه توصیه میشه از زمان‌بندی مشابه امتحان جی‌مت پیروی کنین، اما گزینه‌ی تنظیم دستی تنظیمات زمان رو هم در اختیار دارید.

شما می‌تونین محدوده‌ی زمانی رو بر اساس هر بخش افزایش بدین یا آزمون رو کاملاً بدون زمان انجام بدین. شما همچنین می‌تونید برای هر سوال، محدودیت زمانی برای خود تعیین کنید. اگه از این گزینه استفاده کردید، پس از اتمام زمان‌تون، صرف‌نظر از اینکه آیا به اون سوال پاسخ دادین یا نه، باید به سوال بعدی برید.

سوالای جی‌متی رو که جواب ندین، می‌تونه نمره‌ی شما رو پایین بیاره، اما به‌هنگام ایجاد ریتم امتحانی، این گزینه می‌تونه براتون مفید باشه. در عین حال، همیشه بهترین روش، اختصاص یک زمان مشخص بر روی هر سوال توی یک بخش نیست.

برای مثال، سوالات حل مسئله، ممکنه طولانی‌تر از سوالای کفایت داده تو ریاضی باشه و سوالای درک مطلب، ممکنه طولانی‌تر از سوالای تصحیح جمله تو وربال باشه. این منبع تمرینی، می‌تونه برای تقویت مهارت‌های مدیریت زمان شما مفید باشه، اما واقع‌بینانه‌ترین تجربه‌ی شرکت تو آزمون جی‌مت نیست.


مطالب مرتبط

GMAT یا GRE؟
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

GMAT یا GRE؟

خیلی از کسانی که هدفشون ورود به MBA هست مردد هستن که آزمون GRE رو انجام بدن یا GMAT ؟اساسا آزمون GMAT همواره معیار تعیین سطح استعداد تحصیلی در Business Schools بوده اما مدتی میشه که آزمون GRE البته بعد از تغییراتی که در سال 2011 انجام داد، تونست رقیب خوب ...

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

آیا دقت کرده اید که تحلیل یک گزاره در واقع سخت تر از دو گزاره است. زیرا گزاره دیگر اغلب یک نکته، یک راهنمایی یا پاره ای از اطلاعات را به همراه دارد که می توان برای تشخیص حقه یا تله سوال از آن استفاده کرد. ...

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1398-11-24

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

همانطور که میدونید آزمونGMAT آزمونی بین المللی است جهت ادامه تحصیل درزمینه های تجارت، بازرگانی ومدیریت. مدت زمان GMAT سه ساعت ونیم می باشد، ولی بطورکلی با احتساب زمان استراحت بین آزمون، حدود 4 ساعت به طول می انجامد. ...

328 45 - 021کلاس‌های خصوصیدوره های مجازی