استفاده از تخته در جی مت آنلاین

استفاده از تخته در جی مت آنلاین

شرکت در آزمون آنلاین جی مت به دلیل شیوع کرونا

خبر دارید که وقتی در GMAT آنلاین شرکت می کنید ، نمی تونید از برگه ی چرک نویس فیزیکی استفاده کنید؟ بله درسته؛ باید برای همه کارهاتون از وایت برد آنلاین استفاده کنید. ولی ما یه خبر خوب داریم: شما می تونید قبل از روز آزمون با وایت برد تمرین کنید.

تیم فنی شگفت انگیز ما همون ابزار وایت برد آنلاین رو که برای دادن آزمون آنلاین GMATTM استفاده می شه ، تکرار کرد تا بتونید قبل از آزمون تمرین کنید.

امتحان. اگر در هر کدوم از کلاسهای ما ، از جمله کلاسهای رایگان ما ثبت نام کردید ، این ابزار رو در صفحه آزمون CAT تون پیدا خواهید کرد. اگر در کلاسی ثبت نام نکردید ، برای یه حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و در این صورت به این ابزار دسترسی خواهید داشت.

ما به محض اینکه امکانش وجود داشته باشه در آزمون شرکت می کنیم و وقتی که اطلاعات بیشتری کسب کنیم اطلاعات مون رو به روز خواهیم کرد. در حال حاضر ، ما توصیه می کنیم حداقل یک هفته قبل از امتحان - اگه یده آل بهش نگاه کنیم، دو هفته- هر روز با ابزار وایت برد تمرین کنید.

احتیاط: تیم ما این ابزار رو از روی یک اسکرین شات ساخته که توسط GMAC ، سازمانی که آزمون رو برگزار می کنه ، منتشر شده . ما اون رو بر روی همون پلتفرم مربوط به نسخه ی اصلی ساختیم ، بنابراین فکر می کنیم خیلی به نسخه ی اصلی نزدیکه ، اما قطعاً بعد از ایکه در روز 20 آوریل در آزمون شرکت کنیم، مطمئن خواهیم شد. هر موقع اطلاعات بیشتری به دست بیاریم، این ابزار رو به روز خواهیم کرد.

برای شروع آماده هستید؟ اگر از قبل یکی از برنامه های  درسی ما رو دارید ، وارد صفحه امتحان CAT بشید یا فقط روی این لینک کلیک کنید (برای کار با این لینک باید اول  وارد سیستم بشید). اگر هیچ کدوم از برنامه های درسی ای ما رو ندارید ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید ، وارد بشید و اون پیوند برای شما هم کار خواهد کرد. (یک آزمون CAT رایگان با یک حساب رایگان دریافت می کنید.)

ابزار وایت برد GMAT آنلاین چطور کار می کنه

بیاید شروع کنیم! اینجا یک راهنمای کوتاه آوردیم که نحوه استفاده از هر ابزار رو به ترتیب از بالا به پایین و از چپ به راست توضیح می ده. همچنین می تونید استفاده ی من از ابزارها روهم ببینید. احتمالاً از ابزارهای Pen و Text بیشترین استفاده رو خواهید کرد.

ابزار و نحوه استفاده در جی مت

Pencil. (با نام Pen در اسکرین شات GMAC.) هر چیزی رو که می خواید، بنویسید یا بکشید. می تونید ضخامت رو هم انتخاب کنید. بهتره روی یکی از ضخامت های کمتر تنظیمش کنید. همچنین می تونید رنگ ها رو تغییر بدید.

Eraser. می تونید ضخامت رو انتخاب کنید. بهتره روی بزرگترین تنظیمش کنید.

Line. خطوط مستقیم بکشید. همچنین می تونید خطوط و فلش های کج رو ایجاد کنید. از این ابزار وقتی که می خواید یه خط کاملا صاف بکشید استفاده کنید. در غیر این صورت ، فقط از ابزار قلم استفاده کنید. مدیریت زمان خیلی مهمه.

Rectangle. برای هندسه یا وقتی می خواید یه باکس یا شبکه درست کنید از اون استفاده کنید.

Circle. برای هندسه یا نمودارهای Venn از اون استفاده کنید.

Text. از این مورد برای یادداشت ها در Verbal و IR و برای محدودیت ها در سوالات ریاضی استفاده کنید.

اگر معادله نسبتاً ساده ای داشته باشید ، تایپ کردنش سریعتر از نوشتنشه.

Polygon. (به نام Free Shape در اسکرین شات GMAC.) استفاده از این ابزار کمی سخت تره، اما اگر دوست دارید از اون برای ساخت مثلث یا شکل های دیگه که دایره یا مستطیل نیستن استفاده کنید.

Pan. (به نام Move  در اسکرین شات GMAC.) وایت برد خیلی بزرگه (به نظر می رسه نامحدوده). این ابزار به شما اجازه می ده که به اطراف نگاه کنید - به عنوان مثال ، به دستورالعمل های زمان بندی که در بالا نوشتید نگاه کنید ، یا همونطور که دارید به سوالات جواب می دید، به سمت پایین وایت برد حرکت کنید.

Eyedropper . (به نام Color Selection  در اسکرین شات GMAC.) نادیده بگیرید.

تغییر رنگ نقاشی یا نوشته. یک شکل رو با رنگ خاصی پر کنید. بعیده که این کار مفید باشه.

تغییر رنگ پس زمینه وایت برد. در ابتدا رنگ مورد نظر تون رو انتخاب کنید. احتمالاً اصلا نادیده بگیریدش.

undo یا redo کردن یه تغییر. اگر به طور اتفاقی چیزی رو پاک کنید ، می تونید اون رو برگردونید. اگر اشتباه کردید یا علامت غیرلازمی روی صفحه دارید ، اون رو خنثی سازی کنید.

به نظر می رسه اندازه وایت برد خیلی بزرگه / به طور موثری نامتناهیه. ابتدا زوم کنید ، سریع یک شبکه بکشید تا کار خودتون رو برای اون بخش نظم بدید و سپس مجدداً بزرگنمایی کنید تا اولین سوال تون رو شروع کنید. شما اساساً می تونید تمام کارهای چرک نویسی تون رو روی یک 'ورق' کاغذ انجام بدید.

ما بعد از اینکه خودمون در آزمون شرکت کنیم توصیه هایی با جزئیات بیشتر خواهیم داشت.

 پاک کردن کل وایت برد به صورت یکجا. بعیده که در طول آزمون از این بخش استفاده کنید (توضیح بیشتر در مورد این بخش درادامه ی متن) ، البته بعد از امتحان نظر بهتر خواهیم داشت.

نکاتی بیشتر برای استفاده از ابزار وایت برد GMAT آنلاین

وقتی که در مورد امتحان اطلاعات بیشتری کسب کنیم - خصوصاً بعد از اینکه در آزمون شرکت کردیم - برای استفاده از وایت برد استراتژی های بیشتری اضافه خواهیم کرد. این چیزیه که ما تا الان داریم. (هرگونه ارجاع به یک ابزار خاص باعث می شه تا نام این ابزار به حروف بزرگ بشه.)

یک ، برنامه نداشته باشید که در یک بخش از کل امتحان ، وایت برد رو کاملا پاک کنید. این به شما امکان می ده که در ابتدا برخی یادداشت ها رو ثبت کنید یا در ابتدا یک شبکه زمان بندی تنظیم کنید و با ادامه یافتن اون بخش ، اون اطلاعات رو از دست ندید.

می تونید وایت برد رو به سمت های مختلف بکشید ، بنابراین وقتی به اون احتیاج ندارید ، اون ر از بخشی که دارید روش کار می کنید خارج کرده و روی متن سوال روی صفحه متمرکز بشید. وقتی می خواید ازش استفاده کنید ، اون رو دوباره برگردونید.

مدیریت زمان و سازماندهی در آزمون جی مت

صفحه روکاملا zoom out  کنید. قلم رو بگیرید و یک شبکه روبکشید که با سه خط افقی صفحه رو به طور مساوی به چهار قسمت تقسیم می کنه.

سپس هفت خط عمودی بکشید ، که صفحه رو به طور مساوی به هشت بخش عمودی تقسیم کنه. حالا برای 31 سوال کوانت ، یه شبکه ی 8 در 4 ، یا 32 خونه دارید .

به گوشه پایین سمت راست برید (در حالت zoom out بمونید). در قسمت پایین سمت راست، بنویسید 0. یک ستون به سمت چپ برید و بنویسید 8. ستون دیگری به سمت چپ برید و بنویسید 16. ادامه بدید ، شمردن رو با مضرب های 8 ادامه بدید ، تا زمانی که به ستون اول برید ، که 56 رو خواهید نوشت. شما فقط استراتژی معمول مدیریت زمان با استفاده از پد زرد رو که ممکنه قبلاً در امتحان حضوری تمرین کرده باشید دوباره بازی کردید.

در آخر، روی گوشه سمت چپ بالای شبکه تون zoom in کنید – باید zoom و pan رو همزمان استفاده کنید تا زمانی که یک 'سلول' یا خونه روی وایت بردتون داشته باشید. شروع به کار روی اولین سوالتون کنید. وقتی اولین سوال رو تموم کردید ، از Pan استفاده کنید تا یک 'سلول' به پایین برید تا سوال دوم رو انجام بدید. وقتی به انتهای اون ستون رسیدید ، زمان تون رو بررسی کنید ، بعد به بالای ستون بعدی برید.

نکته: عادت کردن به نحوه عملکرد ویژگی های zoom و pan ، قطعاً زمان می بره.

روی ابزارهای pen و text متمرکز بشید

بیشتر کارهای چرک نویس شما از این دو ابزار استفاده می کنن. کنترل زمانبندی تون به این بستگی داره که از نوشتن یا از تایپ کردن استفاده می کنید - من ترکیبی از هر دو رو انجام می دم. من کلمات رو تایپ می کنم ، و همچنین از تایپ برای ریاضیات 'سرراست' استفاده می کنم (برای مثال x = 3 یا یک معادله خطی مانند 3x + y = 42). وقتی ریاضی آزار دهنده تر باشه ، من ابزار Pen رو می گیرم.

استفاده از رنگ

من هنوز با ویژگی رنگ خودمو سرگرم می کنم. موارد استفاده جالب بسیاری داره ، ولی تغییر رنگ خودش  یک ثانیه بیشتر طول می کشه ، بنابراین مطمئن نیستم که بخوام به خودم زحمت بدم. من طی چند روز تصمیم نهایی رو خواهم گرفت ، اما مواردی هست که سعی می کنم در اینجا بیان کنم:

همیشه سؤال رو با رنگ خاصی بنویسید (به عنوان مثال قرمز) تا چشم خیلی راحت بتونه اطمینان حاصل کنه که دارید سوال درست رو حل می کنید ، به خصوص در مورد Quant و IR.

استفاده از دو رنگ مختلف برای دو عبارت Data Sufficiency  باعث می شه که من وقتی قراره فقط با یک عبارت کار کنم ، از اطلاعات یک عبارت برای اون یکی استفاده نکنم. به عنوان مثال ، اگر من روی یه سوال هندسه DS كار می كنم ، به جای اینكه بخوام نمودار رو دو بار بکشم (یك بار برای هر جمله) ، می تونم فقط از یك نمودار استفاده كنم ، اما برای بیان 1 از رنگ آبی و برای 2 از نارنجی استفاده می کنم. هر اطلاعات کلی داده شده روهم با قلم سیاه معمولی ، همان رنگی که برای ترسیم نمودار استفاده می کنم ، قرار می دم.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

GMAT یا GRE؟

GMAT یا GRE؟

خیلی از کسانی که هدفشون ورود به MBA هست مردد هستن که آزمون GRE رو انجام بدن یا GMAT ؟اساسا آزمون GMAT همواره معیار تعیین سطح استعداد تحصیلی در Business Schools بوده اما مدتی میشه که آزمون GRE البته بعد از تغییراتی که در سال 2011 انجام داد، تونست رقیب خوب

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

آیا دقت کرده اید که تحلیل یک گزاره در واقع سخت تر از دو گزاره است. زیرا گزاره دیگر اغلب یک نکته، یک راهنمایی یا پاره ای از اطلاعات را به همراه دارد که می توان برای تشخیص حقه یا تله سوال از آن استفاده کرد.

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

همانطور که میدونید آزمونGMAT آزمونی بین المللی است جهت ادامه تحصیل درزمینه های تجارت، بازرگانی ومدیریت. مدت زمان GMAT سه ساعت ونیم می باشد، ولی بطورکلی با احتساب زمان استراحت بین آزمون، حدود 4 ساعت به طول می انجامد.

اگر با

اگر با 'That' در آزمون GMAT مشکل دارید، این مطلب مناسب شماست!

کلمه ی that کلمه ایه که برای استفاده در آزمون GMAT خیلی انعطاف پذیره. نقش های مختلفی می گیره و خیلی راحت میتونه اشتباه گرفته بشه. اخیرا این کلمه خیلی حواس پرت کن بوده. حالا بذارید ببینیم این that اساساً کجا و چطور استفاده می شه.

انتخاب درست بین دو گزینه آخر در وربال GMAT

انتخاب درست بین دو گزینه آخر در وربال GMAT

شما در حال تمرین کردن دوباره ی سوالات verbal GMAT هستین ، دستور العمل ها رو دنبال میکنین ، گزینه های اشتباه رو حذف میکنین و درست ها رو انتخاب میکنین. به دو گزینه مورد نظر میرسین هر دو منطقی به نظر میرسن پس یکی رو انتخاب میکنین و ادامه میدین. سپس جواب ها را

آیا GMAT واقعاً می‌تونه مهارت‌های امتحان دادن رو ارزیابی کنه؟

آیا GMAT واقعاً می‌تونه مهارت‌های امتحان دادن رو ارزیابی کنه؟

چند چیز وجود داره که GMAT نمی‌تونه ارزیابی کنه. GMAT نمی‌تونه هوش شما، ارزش شما به‌عنوان انسان یا توانایی‌های شما رو برای موفقیت بسنجه. اما آیا GMAT می‌تونه مهارت‌های آزمون دادن شما رو ارزیابی کنه؟ اگر شما همیشه عملکرد ضعیفی در آزمون‌ها داشتین، آیا محکوم ب

درک مطلب در GMAT: بررسی یک متن تاریخی - بخش 6

درک مطلب در GMAT: بررسی یک متن تاریخی - بخش 6

عملکردتان در پاسخ دادن به سوالات چگونه بود؟ مهم‌تر اینکه چگونه می‌توانید عملکرد خود را بهتر کنید؟ هدف از مطالعه کردن، مشاهده‌ی درصد جواب‌‌های درست برای نخستین بار نیست. نکته‌ی مهم پی بردن به این موضوع است که وقتی مطلب جدید (اما مشابهی) را در آزمون GMAT

چرا باید در آزمون GMAT شرکت کرد؟

چرا باید در آزمون GMAT شرکت کرد؟

از آنجایی که آزمون GMAT معیاری موثر جهت بخش مهارت های آکادمیک، مخصوصا در رشته های مرتبط با مدیریت و بازرگانی قلمداد میشود، ارایه مدرک GMAT از مهمترین اقدامات اولیه به منظور ادامه تحصیل در یکی از رشته های اشاره شده (به عنوان مثال MBA) در ایالات متحده و ایجا

چرا نمره‌ی GMAT من بالا نمیره؟

چرا نمره‌ی GMAT من بالا نمیره؟

شما اولین امتحان GMAT آزمایشی خود را چند ماه پیش برگزار کرده‌ و بلافاصله متوجه شدین که می‌تونستین عملکرد بهتری در جی مت داشته باشین. شما یکی دو ماه اخیر را به مطالعه سپری کردین- شاید حتی در دوره‌های GMAT ما هم ثبت‌نام کرده باشین. شما با این امتحان حس راحتی

چطور از GRE به GMAT سوییچ کنیم؟

چطور از GRE به GMAT سوییچ کنیم؟

اگه بخوایم از جی آر ای به GMAT سوئیچ کنیم چی؟ این چیزیه که امروز می خوایم بهش بپردازیم.

 چگونه برای GMAT سریع‌تر بخوانیم ؟

چگونه برای GMAT سریع‌تر بخوانیم ؟

آیا شما برای تمام کردن بخش verbal GMAT در یک محدود‌ه‌ی زمانی خاص تلاش زیادی از خودتون نشون میدین؟ آیا شما بر روی هر متن درک مطلب 6 دقیقه زمان سپری می‌کنین یا زمانی رو تلف می‌کنین که در جای دیگری به آن نیاز دارین؟ در اینجا چند نکته درباره‌ی چگونگی سریع‌تر خ

چگونه غول GMAT را به زانو درآوریم؟

چگونه غول GMAT را به زانو درآوریم؟

حتما قبل از شروع مطالعه کنید! گرملین Gremlin) GMAT)یه موجود خیالیه که توصیه‌های وحشتناکی به شما می‌کنه.

چند نکته ظریف در حل گام به گام یک سوال Sentence Correction جی مت

چند نکته ظریف در حل گام به گام یک سوال Sentence Correction جی مت

چند وقت پیش که داشتم به آزمون آزمایشی GMAT که قبلا انجام داده بودم نگاه میکردم،به سوالی برخوردم که همون لحظه که دیدمش تصمیم گرفتم با شمابه اشتراک بذارمش. ویژگیه ای جالبی داره.

سوالات درک مطلب GMAT _ بررسی یک متن تاریخی (بخش 1)

سوالات درک مطلب GMAT _ بررسی یک متن تاریخی (بخش 1)

برخی افراد متن‌های درک مطلب تاریخی را دوست دارند و برخی دیگر این متن‌ها را خسته ‌کننده می‌دانند. به هر صورت، شما احتمالاً حداقل با یک متن تاریخی در GMATمواجه خواهید شد، پس بیایید درباره‌ی چگونگی سر و کله زدن با این متن‌ها صحبت کنیم.

سوالات درک مطلب  GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 2)

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 2)

اگر هنوز بخش 1 درک مطلب GMAT را نخوانده‌اید، توصیه می‌کنم بازگردید و ابتدا بخش 1 را بخوانید. اما اگر دوست دارید هر دو سوال را با هم جواب دهید، مشکلی نیست

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 3)

سوالات درک مطلب GMAT_ بررسی یک متن تاریخی (بخش 3)

در بخش‌های نخست این مجموعه، ما یک متن درک مطلب تاریخی که در جی مت استفاده میشود را مورد بررسی قرار دادیم. اگر تازه شروع کرده‌اید، ابتدا به بخش‌های 1 و 2 بروید و سپس به این بخش مراجعه کنید. جواب دادن به هر سه سوال با هم اشکالی ندارد.

سوالات درک مطلب  _ GMAT بررسی یک متن تاریخی بخش 5

سوالات درک مطلب _ GMAT بررسی یک متن تاریخی بخش 5

آیا آماده‌ی سوال پنجم و نهایی خود هستید؟ ما یک نمونه متن تاریخی از سوالات درک مطلب GMAT را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر تازه شروع کرده‌اید، ابتدا بخش‌های گذشته را بررسی و سپس به این بخش مراجعه کنید.

دو اشتباه رایج در مسائل کفایت داده در جی مت

دو اشتباه رایج در مسائل کفایت داده در جی مت

با یک معادله خطی روبرو هستیم که طبیعتا یک جواب منحصر به فرد دارد. بنابراین گزاره کافی خواهی بود. ( دقت کنید که نیازی به حل کردن معادله نیست)

سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

جی مت دوست داره تصورات شما رو به هم بزنه و به یک سری ظرافت ها بستگی داشته باشه. این برای کسی که داره منابع آزمون و می خونه جالبه، ولی برای کسی که می خواد آزمون بده، ناامید کننده س که البته من مخالف این بخش هستم.

عبارات وصفی اسمیه یا Noun Modifiers در GMAT

عبارات وصفی اسمیه یا Noun Modifiers در GMAT

خب به خاطر اینکه اسم رو توصیف می کن. با این عبارات کارمون رو شروع کردیم چون خیلی دقیق هستن. نه تنها اسم رو توصیف می کنن

فرق Percent و Percentile در کارنامه GMAT

فرق Percent و Percentile در کارنامه GMAT

بعد به تفاوت کوانت و وربال نگاه میکنید، و با خودتون فکرمی کنید: 'اوه! کوانت ام خیلی پایین تر از چیزی شده که فکر میکردم! حتما باید روی اون بخش خیلی بیشتر تمرکز کنم. ولی نمره یوربال ام خوب به نظر میاد، پس می تونم فعلا کاری باهاش نداشته باشم.'

قدرت تفکر انتقادی در آزمون جی مت

قدرت تفکر انتقادی در آزمون جی مت

در اینجا شما یاد خواهید گرفت که ساختارهای خاص کفایت داده ها در GMAT که بارها و بارها تکرار میشوند تشخیص دهید و از ان ها به نفع خود استفاده کنید. مهمترین ساختار کفایت داده حول این سوال است که: چرا اینجایی؟

کوانت GMAT با ارزش بالا

کوانت GMAT با ارزش بالا

هر بار که کوانت GMAT رو مطالعه می‌کنین، تمام تمرکز خودتون رو فقط روی چند عنوان معطوف می‌کنین. در اون زمان، شما عناوین دیگه‌ای رو که در بخش کوانت GMATمورد آزمون قرار می‌گیره، مطالعه نخواهید کرد

 نکات حیاتی برای نوشتن انگیزه نامه یا SOP

نکات حیاتی برای نوشتن انگیزه نامه یا SOP

هنگام آماده کردن اظهارات شخصی که به اطلاعات مهمی درباره‌ی پیشرفت شغلی نیاز داره، خیلی از متقاضیان دوست دارن درباره‌ی مهارت‌هاشون به ترتیب زمانی صحبت کنن.

نکاتی که زمان گرفتن دعوت نامه ی مصاحبه پذیرش از دانشگاه های خوب لازمه بدونید

نکاتی که زمان گرفتن دعوت نامه ی مصاحبه پذیرش از دانشگاه های خوب لازمه بدونید

وقتی دعوت‌نامه‌ی مصاحبه‌ی مدرسه‌ی عالی رو دریافت می‌کنین، نهایت تلاش‌تون رو برای حفظ خونسردی انجام و اجازه بدین کمیته‌ی پذیرش کار خودش رو انجام بده. اگه هنوز دعوت‌نامه دریافت نکردین، شاید کمی دلشوره داشتن طبیعی باشه، اما تماس گرفتن با اداره‌ی پذیرش و پرسید

همه چیز در باره ی ADVERBIAL MODIFIERS در بخش SENTENCE CORRECTION آزمون GMAT

همه چیز در باره ی ADVERBIAL MODIFIERS در بخش SENTENCE CORRECTION آزمون GMAT

توصیف کننده قیدی، توصیف کننده ای هست که به جز اسم، هر چیز دیگه که تو دنیا هست رو می تونه توصیف کنه.

همه ی اون چیزهایی که هیچوقت دوست نداشتید در GMAT بدونید

همه ی اون چیزهایی که هیچوقت دوست نداشتید در GMAT بدونید

وجه وصفی! همین یه کلمه کافیه که بچه هایی که قراره توی GMAT شرکت کنن وحشت کنن. بذارید تحلیلش کنیم ببینیم اصلا چی هست و چرا مهمه.

وقتی نمی تونیم اشکال جمله رو در قسمت Sentence correction آزمون جی مت پیدا کنیم، چه کار کنیم؟

وقتی نمی تونیم اشکال جمله رو در قسمت Sentence correction آزمون جی مت پیدا کنیم، چه کار کنیم؟

ر قسمت sentence correction آزمون جی مت، 'شکاف'، یعنی یه تفاوت آشکار بین گزینه ها، که کمک می کنه چندین گزینه ی اشتباه رو پیدا کرده و اونها رو حذف کنید.

چرا آزمون GMAT از آزمون GRE سخت تر است

چرا آزمون GMAT از آزمون GRE سخت تر است

گر قدرت حفظیات شما بیشتره جی آر ای و اگر ابعاد آنالتیکال و تجزیه تحلیلی شما بهتره به GMAT فکر کنید اما به یک شرط! باید حتما زبان عمومی شما عالی باشه! مثلا آیلتس 7 به بالا یا تافل 100 ببه بالا داشته باشید.

چطور از GRE به GMAT سوئیچ کنیم

چطور از GRE به GMAT سوئیچ کنیم

روش کلی درس خوندنتون تغییر زیادی نمی کنه. در عوض، فقط باید در مطالبی که می خواهید مطالعه کنید تغییراتی رو ایجاد کنید، که نحوه ی انجام این کار رو در این مطلب براتون توضیح می دیم.

کدوم بهتره: یه نمره‌ی GRE خوب یا یه نمره‌ی GMAT خوب؟

کدوم بهتره: یه نمره‌ی GRE خوب یا یه نمره‌ی GMAT خوب؟

چند شکل مختلف برای مقایسه‌ی یه نمره‌ی GRE با یه نمره‌ی GMAT وجود داره. برای مثال، می‌تونین پرسنتایل رو بررسی کنین که با نمره‌ی GRE شما مطابقه و نمره‌ی GMAT رو پیدا کنین که تو همون پرسنتایل قرار داره

سوالات آزمایشی جی مت

سوالات آزمایشی جی مت

هر سوالی که می بینید باید به یه نحوی شما رو برای سوال های دیگه ای که در آینده در آزمون اصلی می بینید آماده کنه، و اگر این کار و نکنه، شما در واقع وقتتون رو هدر دادید.

شرکت در آزمون آزمایشی جی مت

شرکت در آزمون آزمایشی جی مت

در حالی که برای GMAT آماده می شید ، باید هر یک تا سه هفته در یک آزمون آزمایشی جی مت شرکت کنید. در مقاله نحوه شروع کار و نحوه به دست آوردن اطلاعات بیشتر از درباره ی هر آزمون GMAT آزمایشی که در اون شرکت می کنید رو آورده.

چطور وارد برترین مدارس بازرگانی و مدیریت شویم؟

چطور وارد برترین مدارس بازرگانی و مدیریت شویم؟

بسیاری از داوطلبان بر این باوراند که مدارس 'قشر' خاصی از داوطلبان را انتخاب می کنند شاید آنهایی که نمرۀ عالی جی مت را کسب کرده اند یا شغل خاصی دارند.

تکنیک های تقویت حافظه برای آزمون GMAT

تکنیک های تقویت حافظه برای آزمون GMAT

اگر جی مت یک تست واژگان بود ، ممکن بود حفظ کردن لغات برای رسیدن شما به نمره ی مورد نظر کافی باشد. با این حال ، فقط حفظ لغات کافی نیست؛ علاوه بر آن باید آنها را در موقعیتهای جدیدی که شما را به چالش می کشد، بکار ببرید.

نمره ی جی متتون تغییر نمیکنه؟

نمره ی جی متتون تغییر نمیکنه؟

نمره ی جی مت تون تغییر نمی کنه؟ دارید دیگه کم کم به خودتون می گید شاید باید دست بکشم؟ اگه در این شرایط هستید و نمره مورد نظرتون رو نمی گیرید، اول، این متن رو بخونید.

جی مت آنلاین به چه صورت است؟

جی مت آنلاین به چه صورت است؟

تجربه یک داوطلب از شرکت در آزمون آنلاین جی مت از خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا

ارسال دیدگاه

اطلاعات تحصیل در دیگر کشورها