منابع تست تمرینی جی مت Manhattan Review Practice Test & GMAT Club Test Practice

منابع تست تمرینی جی مت Manhattan Review Practice Test & GMAT Club Test Practice

GMAT Club، دارای دو بخش در ارتباط با جی‌مته، یک بخش ریاضی (Quantitative) و یک بخش وربال. هر دو بخش، 75 دقیقه طول می‌کشه و از سوالات و تصاویر امتحان اصلی تشکیل شده. شما همچنین می‌تونین به مجموعه‌ی مستقلی از سوالای Critical Reasoning، درک مطلب، تصحیح جمله و سوالای ریاضی دسترسی داشته باشین.

برای دسترسی به سوالای رایگان تمرینی جی‌مت، باید یک اکانت ایجاد کنید و به ایمیل فعال‌سازی، پاسخ بدین. وقتی اکانت‌تون رو ایجاد کردین، امتیازاتی در اختیارتون قرار میگیره، مثل دسترسی به دو تست تمرینی رایگان از Veritas Prep یا یک ماه دسترسی آزمایشی رایگان به درس‌های Magoosh GMAT.

Manhattan Review Practice Test

بعد از ایجاد یک اکانت تو Manhattan Review، ایمیل‌تون رو برای انتخاب رمز ورود اکانت‌تون، باز کنید. پس از ورود به سیستم، می‌تونین به تست‌های جی‌مت تمرینی رایگان دسترسی پیدا کنین.

این تست، دارای زمانه و شامل بخش‌های آنالیتیک رایتینگ، Integrated Reasoning، Quantitative و ورباله. بخش آنالیتیک رایتینگش، قدیمیه و به‌جای یه متن، دو متن داره.

سوالا خیلی دارای کیفیت بالایی نیستن و خیلی از سوالا، ساده‌تر از سوالای آزمون اصلین. اگه به تمرین‌های رایگان بیشتری نیاز دارین، Manhattan Review منبع خوبیه، اما نمی‌تونه کمک زیادی به شما تو راه آمادگی‌تون برای شرکت تو امتحان جی‌مت کنه یا درک عمیقی رو از سطح نمره‌تون، در اختیارتون قرار بده.


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

GMAT یا GRE؟

GMAT یا GRE؟

خیلی از کسانی که هدفشون ورود به MBA هست مردد هستن که آزمون GRE رو انجام بدن یا GMAT ؟اساسا آزمون GMAT همواره معیار تعیین سطح استعداد تحصیلی در Business Schools بوده اما مدتی میشه که آزمون GRE البته بعد از تغییراتی که در سال 2011 انجام داد، تونست رقیب خوب ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

اشتباهات رایج در حل سوالات DATA Sufficiency جی مت

آیا دقت کرده اید که تحلیل یک گزاره در واقع سخت تر از دو گزاره است. زیرا گزاره دیگر اغلب یک نکته، یک راهنمایی یا پاره ای از اطلاعات را به همراه دارد که می توان برای تشخیص حقه یا تله سوال از آن استفاده کرد. ...

بیشتر بخوانید
آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

آشنایی با سوالات ریاضی آزمون GMAT

همانطور که میدونید آزمونGMAT آزمونی بین المللی است جهت ادامه تحصیل درزمینه های تجارت، بازرگانی ومدیریت. مدت زمان GMAT سه ساعت ونیم می باشد، ولی بطورکلی با احتساب زمان استراحت بین آزمون، حدود 4 ساعت به طول می انجامد. ...

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

اطلاعات تحصیل در دیگر کشورها

مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter