Manhattan GRE 4 Number Properties GRE STRATEGY GUIDE

دانلود کتاب Manhattan GRE 4 Number Properties GRE STRATEGY GUIDE

ویراست چهارم GRE Strategy Guides شرکت Manhattan Prep با توجه به نیازهای یادگیرندگان کاملاً بازنگری شده است. با محتوای به‌روزشده و سؤالات امتحانی جدید، در این کتاب غنی‌ترین و محتوا-مدارترین مطالب موجود در بازار در اختیار شما قرار می‌گیرد.

راهنمای GRE Number Properties که توسط مدرسان توانمد جی آر ای در Manhattan Prep نوشته شده است، تحلیلی جامع از ویژگی‌ها و قواعد اعداد صحیح در GRE را در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از این کتاب مهارت‌های لازم در بخشهای بخش‌پذیری (divisibility) و اعداد اول (primes)، اعداد زوج و فرد (odds and evens)، مثبت‌ها و منفی‌ها (positives and negatives)، نماها (exponents)، ریشه‌ها (roots) و خیلی چیزهای دیگر را به شما آموزش می دهد. موضوع هر فصل با استفاده از قواعد، استراتژی‌ها و مثال‌های جامع به طور کامل پوشش داده می‌شود تا به شما در ایجاد اعتماد به نفس و تسلط بر محتوای کتاب کمک شود.

 همچنین این راهنما شامل تست‌های کوتاه «Check Your Skills» به هنگام خواندن مطالب، مجموعه سؤالات کامل در آخر هر فصل و مجموعه سؤالات تمرینی مختلط در آخر کتاب است تا به شما در ایجاد دقت و سرعت کمک شود. تمام سؤالات پاسخ‌نامه ی تشریحی دارند که توسط مصحح‌های طراز اول منهتن نوشته شده‌اند.

مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter