figure 3 icon 63220مرحله سوم -ثبت نام در دوره  مورد نظر

پس از تایید حساب کاربری و انجام آزمون تعیین سطح آنلاین ، بر اساس کارنامه ای که سیستم ارائه میکند، توسط آدرس ایمیل و رمز عبورتان میتوانید از صفحه اول سایت، وارد پرتال آموزش شوید و از منوهای افقی دوره مورد نظر خود وارد ریز انواع دوره ها شده و سپس به جدول زمانبندی رفته و دوره هایی که در حال تکمیل ثبت نام هستند را مشاهده و انتخاب نمایید. پس از اتصال به درگاه بانکی، شهریه دوره مورد نظر را پرداخت نمایید. پس از بازگشت از درگاه بانک به سایت موسسه، ثبت نام اولیه در دوره مورد نظر انجام گرفته است ولی این به منزله ثبت نام قطعی نمیباشد. ثبت نام نهایی پس از بررسی اطلاعات توسط کارشناسان موسسه و تماس با شما انجام خواهد پذیرفت.

exclamation Zangeneh Training Center copyدر صورت نیاز به مشاوره بیشتر در خصوص نوع دوره و همفکری با مدیریت آموزش، میتوانید قبل ازانجام مرحله سوم، فرم "رزرو مشاوره حضوری " را پر کرده و روال موجود در آن بخش را طی کنید.

exclamation Zangeneh Training Center copyلازم به ذکر است، آزمونهای تعیین سطح آنلاین پس از ساعتها همفکری با جمعی از اساتید هر بخش انتخاب و ارائه شده اند، که نتیجه ی این آزمونها را بسیار قابل اتکا می نماید.

next icon ztc

  

Go to top
0
Shares