بهترین مقالات وبلاگ

شنبه آبان 13

گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

    گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT اگه به طور…

4913 تعداد

چهارشنبه مهر 26

مقالات و منابع GRE :چطور در GRE نمره ی 340 بگیرم؟

  چطور در GRE نمره ی 340 گرفتم؟ آخرین باری که در آزمون GRE شرکت…

9666 تعداد

سه شنبه خرداد 09

آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس

  آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس   آزمون PTEیکی از آزمون های…

83333 تعداد

 


 بهترین کتابها

 

 

 

 

SPEAKING BANNER

مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری

از آنجاییکه نحوه آموزش در دوره های حضوری مکالمه محض (مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری) کاملا مطابق با شبیه سازی نیاز کلامی در محیط است، از همان روزهای اول با جملاتی آشنا میشوید که افراد انگلیسی زبان دقیقا همانگونه از آنها استفاده میکنند، البته بدون تمرکز روی آموزش نکات گرامری زبان انگلیسی - دقیقا چیزی شبیه یادگیری زبان مادریمان- بدون آنکه گرامر بدانیم زبان فارسی را یاد گرفته ایم و به آن تسلط داریم.

اصول مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری بر دو اصل میباشد

1: حفظ نمودن جملات کلیدی و قالبی زبان انگلیسی به میزان روزانه حداقل 5 جمله کلیدی
2: انجام تمرین Listening به مدت 60 دقیقه در روز و تکرار هر آنچه میشنوید! ولی این دو تمرین باید هر روز انجام و بدون وقفه باشند.آرام آرام در بازه ای بین 2-8 ماه زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت واین همان چیزی است که هم ما و هم شما بدنبال آن هستید!


توجه داشته باشید که کتابهای آموزش مکالمه انگلیسی این دوره کاملا منحصر بفرد بوده و با حذف بخشهای Reading & Writing و ارائه مضاعف فیلمهای آموزشی و موقعیت سازیهای فراوان، شما را ترغیب به مکالمه انگلیسی مستمر در طول جلسه آموزشی می نماید. در این دوره ها 80 درصد زمان کلاس صرف مکالمه شما و 20 درصد باقیمانده، زمان تدریس استاد میباشد.

از آنجاییکه حفظ ساختار کلاس در جهت افزایش راندمان کلاس مکالمه بسیار مهم میباشد، ما هر کتاب را بطور کامل در یک ترم 40 جلسه ای تدریس میکنیم و شدیدا از اقدامات تجاری مانند تقسیم یک کتاب به 2 تا 4 ترم  پرهیز نموده ایم. در نتیجه شهریه دوره در نگاه اول بالاتر از مراکز دیگر به نظر می آید اما با در نظر گرفتن نیمه گروهی بودن دوره (جهت امکان مکالمه فراوان) و تعداد بالای جلسات و همچنین امکانات آموزشی LMS که در ایران بی نظیر میباشد، شما نیز به متفاوت بودن این دوره ها اذعان خواهید داشت. بر این باوریم که فقط افرادی در دوره های مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری حضور خواهند یافت که دارای انگیزه و هدف قطعی میباشند و یقین داریم شما به این گروه تعلق دارید، و اگر اینگونه نبود زمان خود را صرف خواندن این مطالب نمیکردید.

دوره های حضوری مکالمه محض (مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری) به 2 بخش اصلی و مکمل تقسیم میشوند.

دوره های اصلی مکالمه محض دارای سطوح مختلف به شرح زیر میباشد

 

speaknow

 

سطح Intro: این سطح مختص افرادی است که تا بحال هیچ کلاسی را تجربه نکرده و در حقیقت در سطح Basic  قراردارند. این دوره جهت شکل گیری اصول اولیه مکالمه طراحی گردیده است.

سطح Speak Now 1 : اولین سطح از دوره 4 ترمی ما میباشد که شما را با اصول اولیه شروع یک مکالمه موفق و غیر کتابی در 40 جلسه آشنا می کند 
سطح 2 Speak Now :دومین سطح ازدوره 4 ترمی ما میباشد که برای ورود به آن باید سطح 1 را گذرانده و یا در سطح ابتدای Pre- Intermediate باشید.طول این دوره 40 جلسه می باشد
سطح 3 Speak now: سومین سطح از دوره 4 ترمی ما میباشد که برای ورود به آن باید سطح 2 را گذرانده و یا در سطح ابتدای Intermediate باشید. طول این دوره 40 جلسه می باشد

سطح 4 Speak Now: چهارمین سطح از دوره 4 ترمی میباشد که برای ورود به آن باید سطح 3 را گذرانده و یا در سطح ابتدای Upper-Intermediate باشید. طول این دوره 40 جلسه می باشد

در صورتی که فرد نیازمند پیشبرد سطح زبانی خود در مهارتهای دیگر مانند رایتینگ، ریدینگ و گرامر پیشرفته باشد میتواند دوره های پیشرفته زیر را ادامه دهد.

 

viewpoint

سطح Advanced 1: اولین سطح از دوره 4 ترمی پیشرفته که در کنار مکالمه پیشرفته، مهارتهای رایتینگ، ریدینگ و گرامر را در 32 جلسه آموزش می دهد.

سطح Advanced 2: دومین سطح از دوره 4 ترمی پیشرفته که در کنار مکالمه پیشرفته، مهارتهای رایتینگ، ریدینگ و گرامر را در 32 جلسه آموزش می دهد.

سطح Advanced 3: سومین سطح از دوره 4 ترمی پیشرفته که در کنار مکالمه پیشرفته، مهارتهای رایتینگ، ریدینگ و گرامر را در 32 جلسه آموزش می دهد.

سطح Advanced 4: چهارمین سطح از دوره 4 ترمی پیشرفته که در کنار مکالمه پیشرفته، مهارتهای رایتینگ، ریدینگ و گرامر را در 32 جلسه آموزش می دهد.

 

دوره های مکمل مکالمه زبان انگلیسی

دوره بحث آزاد یا Free Discussion : این دوره مختص زبان آموزانی است که هر چهار ترم Speak Now را پشت سر گذاشته و یا در آزمون تعیین سطح توانمندی زبانی Advanced را به اثبات رسانده اند.در این دوره، مباحث، حول محور موضوعات و اخبار روز، اصطلاحات و Collocations و ترجمه فیلم و اخبارانگلیسی میباشد.
دوره مکمل گرامر و ساختار جمله انگلیسی: این دوره که شامل تمام مباحث گرامری میباشد، برای افرادی طراحی شده است که به دنبال رعایت ظرافتهای زبانی و اطمینان از صحت جملات خود می باشند.در ضمن شرکت در این دوره پیشنیازی ندارد و هر فردی میتواند از آن بهره ببرد.

Experiences

 • جیرودمن در ابتدا اَز طريق اينترنت به دنبال كلاس GRE بودم كه  با موسسه زبان زنگـــنه آشنا شدم و انصــافاً هم كلاس مفيد و حـــرفه اي بود براي آن منظور، و بعد هم كلاس IELTS  اين موسسه رو رفتم و اَز اونجـــايي كه من تجربه كـــلاس هاي آیلتس زياد ديگه اي رو هم داشتم ولي اين كلاس واقعا خوب و متفاوت بود و يكي اَز خوبي هاي برجسته اين موســـسه تـــعداد كم دانش آموزان در اكثر كــلاس ها هست كه اين باعث ميشه معلم ها براي هر دانش آموز فرصت بيشتري داشته باشن و دیگری اینکه ماک تستهای منظم موسسه باعث میشه که خودمون رو محک بزنیم .پریسا جیرودی 

 • سیمین امینی

  سلام من سیمین امینی هستم.از سال گذشته با موسسه زنگنه آشنا شدم، براي آمادگي تافل از كلاس هاي خصوصي استفاده كردم و براي آزمون GRE در كلاس هاي دكتر زنگنه شركت كردم، مشاوره عالي و منطقي، .استادان مجرب، با سواد و مسئول، محيط مناسب و آكادميك اين مجموعه بي شك يكي از تجربه هاي فوق العاده، بي نظير و راهگشا براي اهداف آينده ام خواهد بود .جی ار ای نمونه سوالات gre            

 • چگینسلام من نسترن چگینی هستم

  اگر چه امتحان جی آرای امتحان ساده ای نیست اما من با آشنایی با موسسه زنگنه و کلاسهای خوب دکتر زنگنه تونستم تکنیک های مفید ومورد نیازآزمون جی آر ای رو یاد بگیرم ودر نهایت به نتیجه ی دلخواهم در آزمون برسم.باتشکر از دکترزنگنه و همکاران خوب موسسه.

 • بشیری 12 30 12 10 46

  من سهاره بشیری بُد از شاگردان آقای کُرد هستم . به تازگی در آزمون آکادمیک 17/06/2017 شرکت کردم ومیتونم بگم آموزش حرفه ای ایشون به خصوص در بخش رایتینگ تاثیر بسزایی در نمره اورآل من داشت.با وجود اینکه من در هیچ آزمون آزمایشی آیلتس شرکت نکرده بودم و متاسفانه در بخش ریدینگ هم وقت کم آوردم که این هم مشکل خودم بود , نمره ی رایتینگ باعث جبران پارت ریدینگ شد.ممنون از استادعزیز و موسسه زنگنه.

 • سلام من پویا کاشانی،مدرس و کارشناس سیستم‌های اوراکل و لینوکس هستمآکاشانی 

   اولین بار از طریق اینترنت با موسسه عصر کلام زنگنه آشنا شدم و همون ابتدا با مطالــــعه ســایت مجموعه تفاوت محتوای آموزشی رو حس کــردم. بخصوص معرفی، تهــــیه و ارائه کتابـــهایی در زمینه آموزش GRE که ۶ سال پیش تقـــریبا دست نیافتی بود در کتابفروشی‌ها، بسیار ارزنده بود.پس از اولـــین مــــراجعه ودیدار حضوری با مدیر موسسه جناب آقای دکتر زنگنه تصمیمم برای ثبت‌نام در کلاسهای تخصصی TOEFL, GRE, GMAT و ریشه‌شناسی لغات -که کمتر کسی تا آن روز به آن پرداخته بود- قطعی شد.بعد از پایان دوره‌ها و کــسب رتبه مورد نیاز، از کلاســــهای FCE و Free Discussion هم تا آنجا که زمان اجازه داد بهره بسیار بردم.در پایان، ضمن تشکر و سپاس فراوان از تمامی اساتید فرهیخته و کادر آموزش مجموعه، به شما هم این تجربه خوش را پیشنهاد می‌کنم.

 • آ

  من در یک دوره فشرده ۶ هفته ای برای امادگی IELTS درZTC ثبت نام کردم. محیط خوب و دوستانه، اساتید مجرب و پیگیر و آزمون های آزمایشی منظم آیلتس به همراه رفع اشکال های دقیق همگی جزو فاکتورهایی بودن که خیلی تونستن به من و آمادگیم برای آزمون آیلتس کمک کنن. امیدوارم شما هم دوره های خوب و مفیدی رو در ZTC بگذرونید.البته ZTC رو یکی از دوستام به من برای دوره های GRE معرفی کرده بود که خودم توفیق اینو که در دوره هاش شرکت کنم پیدا نکردم ، اما تعاریف بسیاری هم از آمادگی آزمون جی آر ای در ZTC شنیدم.و این موسسه را به شما پیشنهاد میکنم.موفق باشید. کیان 

 • 1

  در حالی که پس از 15 سال مطالعه زبان انگلیسی، ناامید بودم که کسی یا موسسه ای پیدا کنم که بتواند دانش زبان من را ارتقا دهد با موسسه زبان زنگنه آشنا شدم. در طول 1 سالی که در دوره های آمادگی آزمون جی آر ای شرکت کردم، با توجه به تاکید و تمرکز مدرسان بر روی مهارت های پایه ای زبان انگلیسی موفق شدم دامنه واژگان انگلیسی خود را به طور چشمگیری افزایش دهم و در نهایت نمرات قابل قبولی در آزمون GRE کسب کردم. خاطره حضور در دوره های موسسه برای من بسیار شیرین است زیرا آموزش زبان وآمادگی آزمون که فرآیندی دشوار و کسل کننده است با روش های آموزشی مدرسان موسسه که بر اساس تکرار زیاد و مدل سازی ذهنی و همراه با شوخی های بسیار بود، تبدیل به خاطره ای بسیار شیرین و خاطره انگیز در ذهن من شده است.کامبیز اشتری 

 • با سلام GREاينجانب مريم جنت خواه دوست هستم از زبان آموزان موسسه ي عصركلام زنگنه ، من به واسطه ي يكي از دوستانم كه ساليان پيش با كمك يكي از اساتيد برجسته ي اين آموزشگاه نتيجه ي خيلي خوبي در ielts گرفته بود ، آشنا شدم ، من غول بزرگي به اسم IELTS رو براي پذيرش دانشگاه پيش رو داشتم كه با كمك و راهنمايي استاد زنگنه و اساتيد بسيار خوب اين مجموعه تونستم پيشرفت خوبي داشته باشم ، يكي ديگه از نكاتي كه اين مجموعه رو از موسسات ديگرمتمایز ميكنه برگزاري آزمون هاي منظم ماهانه ي IELTSهست كه در اون زبان آموز ميتواند نقاط قوت و ضعف خودش را پيدا كند،به شخصه اين آزمون ها كمك بزرگي به من كرد ، استاد كرد در شعبه ي جردن با برگزاري كارگاه بعد ازهرآزمون نكات قابل توجهي رو يادآور ميشدن كه باعث افزايش نمرات من در آزمون هاي mock بعدي در ZTC ميشد و همچنين ممنون هستم از استاد مومني با كمكشون در زمينه ي پذيرش دانشگاه ... در آخر محيط صميمي و گرم آموزشگاه و كاركنان مهربون دلسوز ZTC باعث دلگرمي شما خواهند بود .

  Go to top