مجموعه آموزشی Vocab Pill

مدرس: دکتر ابوالفضل زنگنه

سری برنامه های Vocab Pill با محوریت آموزش لغات از طریق ریشه شناسی و بیان کدینگ یا کالوکیشن، توسط تیم شبکه ZTV در موسسه تخصصی زبان زنگنه تهیه می گردد.
لغات GRE یا GMAT و همچنین لغات سخت در آیلتس و تافل به طور معمول در این سری آموزشی مورد بحث و آموزش قرار می گیرند. برنامه Vocab Pill با توجه به استقبال گسترده زبان آموزان از رشته های مختلف حتی زبان کنکور ارشد و دکتری، در کانداکتور تولیدات آموزشی موسسه زبان زنگنه قرارخواهد داشت و بطور هفتگی بخشهای جدیدی به آن اضافه می گردد.

در این صفحه کلیه قسمت های منتشر شده مجموعه آموزشی Vocab Pill بصورت رایگان در دسترس شما قرار می گیرد.

  • قابل توجه است قسمت های جدید این مجموعه آموزشی هر جمعه منتشر خواهد شد.

مجموعه آموزشی IELTS Secrets

مدرس: دکتر ابوالفضل زنگنه

این مجموعه با هدف بررسی رموز آزمون آیلتس، برای آن دسته از زبان آموزانی که به دنبال کسب نمره 7 هستند آماده شده است. با توجه به اطلاعات غلط و گمراه کننده فراوانی که در فضای مجازی یافت می شود، تصمیم بر آن شد که نکات کلیدی که در کسب نمره 7 آیلتس نقش بسزایی ایفا می کنند، بطور جداگانه در ویدیوهای تهیه شده در موسسه تخصصی زبان زنگنه مورد بحث قرار گرفته و تا حد امکان راهکار روشنی برای آن دسته از داوطلبانی که در تلاش های مکرر نتوانسته اند این نمره را کسب کنند، ارائه نماید.

  • قابل توجه است که قسمت های جدید این مجموعه آموزشی هر دوشنبه منتشر خواهد شد و بصورت رایگان در اختیار شما زبان آموزان قرار خواهد گرفت.
Go to top