دوره خصوصی آمادگی آزمون تافل iBTدوره های خصوصی تافل

مطمئنا شرکت در کلاسهای گروهی TOEFL مزایای خود را دارد، اما برای افرادی که به دنبال یادگیری عمیق مطالب بر اساس نقاط ضعف و قوت خودشان می باشند، و یا تجربه شکست در آزمون تافل iBT را دارند، کلاسهای خصوصی معنای دیگری دارد. ما در ZTC  بهترین اساتید تافل خود را در دوره های خصوصی استفاده میکنیم چرا که متقاضیان این دوره ها اغلب در کوتاه ترین زمان ، به دنبال بهترین نتیجه میباشند. این مهم اتفاق نمیافتد مگر با داشتن استادی با تجربه و نقشه ی راهی دقیق که در جلسه مشاوره حضوری پس از شنیدن نیازهای دقیق شما ترسیم خواهیم نمود.این کلاسها میتوانند هم بصورت حضوری در محل آموزشگاه و هم بصورت انلاین در فضای کلاس مجازی برگزار گردند.(مناسب افرادی که در تهران رندگی نمیکنند یا از حضور در محل موسسه معذور میباشند)
1.    آزمون اختیاری تعیین سطح آنلاین تافل را انجام دهید. جهت انجام آزمون، اینجا را کلیک کنید
2.    فرم درخواست مشاوره حضوری در بخش تافل را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان آموزش ما باشید.
3.    اگر در تهران ساکن نیستید و تقاضای کلاس خصوصی آنلاین را دارید پس از انجام مرحله یک، حتما در هنگام پر نمودن فرم درخواست مشاوره حضوری (مرحله سه)، "درخواست دوره های آنلاین" را تیک زده و در بخش توضیحات "درخواست مشاوره آنلاین دارم" را ذکر نمایید.بدیهی است اگر آزمون آنلاین شما انجام نشده باشد، عملا جلسه مشاوره بی فایده خواهد بود.
4.    اگر جهت شروع کلاسهای خصوصی خود عجله دارید، میتوانید با شماره های زیر جهت تسریع در امر وقت دهی جهت جلسه مشاوره حضوری تماس حاصل فرمایید.
•    شعبه جردن: 02188203841
•    شعبه سعادت آباد: 02188566484

loading...
Go to top
0
Shares