ZTCprep.com

یک جمعه ی پر انرژی و مفید با هدف همفکری و اطلاع از آخرین روشهای آموزش مکالمه با حضور تعدادی از اساتید موسسه زنگنه 97.10.28

photo 2019 01 22 13 58 45

 

 GRE

با هدف شناخت بهتر از دو آزمون استعداد تحصیلی GRE و GMAT، موسسه تخصصلی زبان زنگنه اقدام به برگزاری همایشی یک روزه نمود.

در ادامه سری همایشهای منظم و رایگان موسسه، این بار مدیر مجموعه و مدرس با سابقه دوره های جی آر و جی مت در جلسه ای که حدودا ۲:۳۰ به طول انجامید اقدام به توضیح و تشریح آزمونهای جی آر ای و جی مت نمودند.

علاوه بر اطلاع رسانی کامل و جامع در زمینه این دو آزمون، مطالبی آموزشی نیز از رئوس استدلال منطقی در جلسه مورد بحث واقع شد.

GRE GMAT 1

بخش دیگری از این همایش که جاذبه شرکت در آن را دوچندان مینمود، بخش راهنماییها و راهکارهای گرفتن پذیرش و ادامه تحصیل در مقاطع مختلف بود.

در انتهای جلسه بخش پرسش و پاسخ و همچنین معرفی منابع معتبر جهت دوره های خودخوان یا self study ارائه شد که به نظر، شرکت کنندگان زیادی در جلسه به دنبال این منابع بودند.

 

GMAT 0

نکته جذاب دیگر ارائه تخفیف ده درصدی جهت استفاده از دوره های GREو GMAT موسسه به شرکت کنندگان در همایش بود.

امیدواریم در همایشهای آتی میزبان شما همراهان گرامی باشیم

 

کتابهای آزمون SAT

SAT 2019

 مجموعه کتابهای اس ای تی 2019 در دسترس متقاضیان قرار گرفت و دوستانی که تمایل به تهیه این منابع زیر را دارند تماس بگیرند

021-88203841-2 شعبه جردن

 

- Cracking the SAT Subject Test Math1 2019 (2nd Edition)

Cracking the SAT Subject Test Math2 2019 (2nd Edition)

 

- PETERSON'S SAT PREP GUIDE 2018

- Cracking the SAT Subject Test Physics 2019 (16th Edition)

- PSAT Prep 2019 KAPLAN

- SAT Prep Plus 2019 KAPLAN

 

کتابهای GMAT 2019

     موسسه تخصـــــصی زبان زنگنه همواره از جدیدترین منابع جهت آماده ســازی زبان آمـــــوزان خود برای آزمونهای بین المللی بهره برده و پس از انتشار مجموعه کتابهای جی آر ای اخیرا جهت رفاه حال زبان آموزان اقــــدام به نشر منابع آزمون جی مت نموده لذا دوستانی که تمایل به تهیه کتابهای ذیل را دارند با شماره02188203841-2 تماس حاصل نمایند

 

 

* GMAT Official Guide 2019

* GMAT Official Guide Quantitative Review 2019

* GMAT Official Guide Verbal Review 2019

 

چگونه از دانشگاه های امریکا و کانادا پذیرش بگیریم

HOW TO APPLY

⬛️ کلیات مسائل مطرح شده در DVD آموزش چگونه پذیرش گرفتن از دانشگاه های معتبر خارج از کشور ⬛️

?مقایسه دانشگاههای فنلاند - آلمان - نروژ- ترکیه - کانادا - آمریکا
?بررسی میزان شهریه دانشگاههای کشورهای فوق الذکر
?طول مدت دوره های مستر و دکترا
?مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پذیرش از دانشگاههای امریکا - کانادا - آلمان - فنلاند - نروژ - ترکیه
?میزان رسمیت و اعتبار دانشگاهها در وزارت علوم و در بازارهای جهانی

? توصیه نامه یا SOP چیست ؟؟؟؟

?توصیه نامه ها باید چگونه نوشته و ارسال گردد؟
?آزمونهای مورد نیاز جهت دوره های مستر و دکترا چیست؟

? آیا آیلتس بهتر است یا تافل؟
? جی ار ای ( GRE) چیست؟
جی مت (GMAT) چیست؟

نمره آزمونهای فوق? و اعتبار آنها برای گرفتن پذیرش چیست؟؟

? شرایط گرفتن بورس تحصیلی در دوره های مستر و دکترا چیست؟

? بررسی بازه های زمانی جهت انجام مراحل اخذ پذیرش 

 

باتوجه به درخواست مکرر متقاضیان کارگاه آموزش نحوه اپلای کردن ، مبنی بر ارایه مطالب کارگاه بصورت مجازی،هم اکنون دی وی دی این کارگاه آماده شده و متقاضیان گرامی می توانند جهت تهیه آن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند 

 مبلغ پکیج بدون هزینه ارسال 50 هزار تومان می باشد

سعادت آباد : 02188566484

جــردن: 2 - 02188203841

photo 2018 09 08 20 13 44

دومین کارگاه یک روزه How to Apply

طبق برنامه تعریف شده موسسه زنگنه ، دیروز جمعه مورخ 16 شهریور ماه 1397 ، کارگاه یک روزه نحوه اپلای برای دانشگاه های خارج از کشور توسط دکتر زنگنه برگزار گردید.

دوستانی که نتوانستند در این کارگاه حضوری شرکت کنند ، میتوانند با تماس با موسسه، فیلم این کارگاه یک روزه را تهیه فرمایند.

شماره تماس شعبه جردن : 02188203841 - 02188203842

شماره تماس شعبه سعادت آباد : 02188566484

تلگرام موسسه : https://t.me/ZTCinfo

IELTS

با توجه به خبرهای رسیده به مجموعه زبان زنگنه ، از ساعاتی پیش به دستور سازمان سنجش آموزش کشور، قیمت ثبت نام آزمون آیلتس به مبلغ ۲ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان افزایش یافت.

این درحالی است که قرار بود برای آزمون هایی که به صورت داخلی برگزار میشوند، دلار ۴۲۰۰ تومان محاسبه شود، اما توقف ارائه این ارز، گویا مراکز را با مشکل مواجه کرده است و سازمان سنجش مجبور به افزایش دوباره این آزمون در سال جاری شد.

برخی از مراکز مانند ایرسافام و عصردین و دانش پس از اعلام این خبر، سایت خود را با مبالغ جدید به روز رسانی کرده اند و پیش بینی میشود بقیه مراکز نیز این بروزرسانی را انجام دهند.

به روز رسانی :

در آخرین بروزرسانی که در آپدیت مورخ ۲۹ مرداد ۹۷ در سایت سازمان سنجش انجام شده، قیمت‌های قبلی سنترها حذف شده و به جای آن عبارت زیر قرار گرفته:

"هزينه علي الحساب: با توجه به مصوبه بانک مرکزی در خصوص نرخ ارز تخصیصی متعاقبا اعلام خواهد شد."

با وجود آنکه سازمان سنجش هنوز هزینه قطعی را برای آزمون آیلتس معین نکرده، اما سنترهای آیلتس همگی قیمت ۲ میلیون و ۷۹۵ هزارتومان را به عنوان قیمت جدید در سایت‌های خود به صورت رسمی اعلام کرده‌اند.

صفحه آزمون آیلتس در سازمان سنجش

 

IdeaPost

کارگاه ایده پردازی در IELTS

با توجه به بررسی ها و نظرسنجی های انجام شده توسط موسسه تخصصی زبان زنگنه 

اکثر زبان آموزانی که نمیتوانند در بخش 3 اسپیکینگ و یا رایتینگ آزمون آیلتس نمره کافی را به دست بیاورند ، در زمینه ایده پردازی و خلاقیت در این بخش ها به مشکل بر میخورند.

در اکثر مواقع زبان آموز ایده ای دارد ولی نمیتواند آن را پرورش دهد و به صورت محدود از آن استفاده میکند و یا ایده هایی که عنوان میکند بر اساس شرایط و اتفاقاتی که برای خود زبان آموز افتاده است بیان میشود که باعث میگردد در بیشتر مواقع Examiner اصلا درکی از آن موضوع نداشته باشد.

برای مثال Examiner از زبان آموز در مورد علت تصادفات در جاده ها سوال میپرسد، در جواب بسیاری از افرادی که در ایران زندگی میکنند علت تصادفات را دنده عقب رفتن در اتوبان ها و جاده ها عنوان میکنند ، ولی Examiner هیچ ایده ای از این اتفاق ندارد ، چون بر اساس قوانین بسیاری از کشورها این کار خلاف قانون است و اکیدا انجام نمیشود ، پس Examiner این جواب را قبول نمیکند و یا نمره کاملی به زبان آموز اختصاص نمیدهد.

بر همین اساس موسسه تخصصی زبان زنگنه اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه ایده پردازی در آیلتس کرده است که در این کارگاه نحوه فکر کردن خلاق و پرورش ایده در Writing  و Speaking آیلتس را آموزش میدهد.

 

به روز رسانی

با توجه به  بروز رسانی های مکرر موضوعات جدید 2018 در رایتینگ و اسپیکینگ، این کارگاه بصورت ماهانه برگزار میگردد. باید توجه داشت باتوجه به تغییر موضوعات، مطالب دو کارگاه یکسان نبوده وموضوعات برای افرادی که در کارگاه های قبل شرکت داشته اند جدید خواهد بود.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و قیمت این کارگاه با شماره های موسسه ، تلگرام و یا واتس آپ موسسه در ارتباط باشید.

شماره های تماس:
جردن: 88203841-88203842

سعادت آباد : 88566484

شماره تلگرام و واتس آپ موسسه : 09123981758

آیدی تلگرام : t.me/ZTCinfo

ielts price2

افزایش قیمت آزمون آیلتس

با توجه به اطلاعیه درج شده در وبسایت سازمان سنجش ، هزینه آزمون آیلتس که تا به امروز با قیمت 1 میلیون و 45 هزار تومان برگزار میگردید ، از تاریخ 31 جولای 2018 با قیمت 1 میلیون و 180 هزار تومان برگزار میگردد. با توجه به افزایش شدید قیمت ارز در ماه های اخیر ،افزایش قیمت برگزاری آزمون آیلتس بصورت معقول و منطقی میباشد.

همچنین قابل ذکر است که قیمت قطعی هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام میگردد تا در صورت افزایش قیمت نسبت به مبلغ علی الحساب ، متقاضی مابه التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واریز کنند. همچنین چنانچه قیمت قطعی کمتر از قیمت علی الحساب باشد ، مراکز میبایست ما به التفاوت را به ذینفعان مسترد کند.

لذا تا زماني كه سازمان سنجش اطلاعيه ای در اين زمينه اعلام نكرده است هزينه آزمون، همان هزينه علي الحساب اعلام شده خواهد بود.

با توجه به نیاز و درخواست های مکرر متقاضیان آزمون جنرال آیلتس ، موسسه زبان زنگنه اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه  نامه نویسی برای متقاضیان IELTS General  نموده است.

  • این کارگاه روز جمعه مورخ 15 تیر ماه و در شعبه مرکزی موسسه (جردن) برگزار میگردد.
  • در این کارگاه تکنیک های مختلف جهت کسب نمره های بالاتر بررسی می شود و همچنین به دلیل نحوه برگزاری ، این جلسه به صورت عملی و تمرین محور میباشد.
  • این کارگاه رایگان میباشد و شرکت در آن برای عموم آزاد است.
  • با توجه به محدودیت فضا ، حتما برای شرکت در این کارگاه از قبل رزرو بفرمایید ، در صورت عدم رزرو از پذیرفتن شما معذور خواهیم بود.
  • لطفا جهت ثبت نام و رزرو با شماره های زیر تماس بگیرید و یا پیامی با مضموم " ثبت نام کارگاه نامه نویسی آیلتس" به تلگرام موسسه ارسال بفرمایید.

شماره های تماس : 02188203841 – 02188203842

تلگرام موسسه : https://t.me/ztcinfo

  

Go to top
0
Shares