برنامه کلاس های آنلاین

آیا می دانید برای مهاجرت به آلمان چه راه هایی پیش رو ایرانیان است؟

تحصیل در آلمان

مزایای تحصیل در دانشگاه های آلمان

کشور آلمان، پر طرفدار ترین مقصد دانشجویان بین المللی برای تحصیل، در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. دلایل این انتخاب عبارتند از:


آشنایی با ویزای دوره آموزشی (Training Visa)

دوره های آموزش عملی (Vocational Training) یکی از بهترین راه ها برای آماده شدن و ورود به بازار کار آلمان است و اگر آموزش شما company-based باشد، برای شما مبلغی به عنوان حقوق در نظر گرفته می شود.


ویزا برای محققین (Research Visa)

این ویزا برای آن دسته از افرادی مناسب است که می خواهند کار تحقیقاتی انجام دهند و یکی از مهم ترین مدارک برای اخذ این ویزا داشتن قرارداد با موسسه ای تحقیقاتی در آلمان است.

اعتبار این ویزا یکسال است و شما با داشتن این ویزا می توانید به عنوان معلم مشغول به کار شوید.

تا 9 ماه بعد از اتمام ویزا، با یافتن موقعیتی مشابه می توانید ویزای خود را تمدید کنید.

در صورتی که چهار سال با این ویزا در آلمان بمانید، به شمااقامت دائم داده می شود، شما و خانواده تان می توانید بدون هیچ محدودیتی در آلمان زندگی کنید و حتی شغل خود را داشته باشید.

دانشجویان دوره دکترا از کشورهای جهان سوم در صورتی که پایان نامه ی خود را در آلمان به عنوان بخشی از قرارداد کاری کامل کنند، می توانند این ویزا را کسب کنند.


ویزای شرکت در دوره زبان آلمانی (Language Course Visa)

شما می توانید با اخذ این ویزا در دوره های آمادگی زبان آلمانی شرکت کنید.

یکی از شرایط اخذ این ویزا ثبت نام در دوره ی زبانی آلمانی است و باید حداقل 20 ساعت در هفته آموزش ببینید، دوره های که بعد از ظهر یا آخر هفته هستند،مورد قبول نمی باشند.

این ویزا تا 12 ماه اعتبار دارد و شما اجازه ی کار ندارید، در صورتی که ویزای شما به ویزای تحصیلی تغییر کند، اجازه ی کار خواهید داشت.

کار در آلمان

ویزای جاب سیکر (Job Seeker Visa)

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید از طریق مهاجرت کاری به آلمان بروید ولی با دشواری هایی در پیدا کردن کار رو به رو شده اید، ویزای جاب سیکر (Job Seeker) یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست زیرا:


بلوکارت آلمان (Blue Card)

در صورتی که تحصیلات دانشگاهی دارید و می خواهید برای کار و اخذ اقامت به آلمان بیاید، درخواست برای بلوکارت یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.

برای دریافت این ویزا باید شغل شما مرتبط با مدرک تحصیلیتان باشد و حقوق سالیانه مشخصی دریافت کنید.


ویزای خود اشتغالی (Self-Employment Visa)

با اخذ این ویزا و سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه ی خود را تضمین می کنید.

این ویزا سه سال اعتبار دارد و خانواده ی شما می توانند همزمان با شما به آلمان بیایند، اگر ایده ی تجاری شما موفقیت آمیز باشد، می توانید اقامت خود را تمدید کنید و بعد از شش سال می توانید اقامت دائم آلمان را کسب کنید.

اخذ این ویزا برای افرادی که بالای 45 سال سن دارند نیز در صورت ارائه مدارکی مشخص، امکان پذیر است.

خدمات اعزام دانشجو

برای بررسی شرایطتان و انتخاب بهترین برنامه برای ساختن آینده ای بهتر و درخشان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان، اپلای دانشگاه، نوشتن استادی پلن، نوشتن اس او پی و ... بهره ببرید.


لازم به ذکر است کلیه خدمات ذکر شده توسط موسسات دارای مجوز از وزارت علوم ارائه خواهد شد.

تحصیل در آلمان

مهاجرت به آلمان

سفر توریستی به آلمان

زندگی در آلمان

مشاوره

برای شروع یک زندگی جدید
در آلمان ما همراه شما هستیم

مقالات پر بازدید