برنامه کلاس های آنلاین

دانلود رایگان منابع آیلتس

دانلود رایگان منابع آیلتس

16 اسفند , 1399

امروزه آزمون آیلتس از پرطرفدارترین آزمون های معتبر زبان انگلیسی، میان علاقمندان این حوزه می باشد. قطع به یقین اولین چیزی که شما برای مطالعه ی IELTS به آن نیاز دارید، منابع معتبر و جامع است.

 کتابخانه ی اینترنتی موسسه ی زنگنه، بهترین و به روزترین منابع آزمون آیلتس را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده است. شما با مراجعه به صفحه ی کتابخانه ی آیلتس میتوانید کتاب های مورد نیاز خود را در هر چهار مهارت آیلتس یعنی، اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ به صورت رایگان دانلود کنید.  گفتنی است که پرطرفدارترین و معتبرترین کتاب های ایلتس در کتابخانه ی اینترنتی موسسه زنگنه موجود است و به صورت مداوم به روز رسانی میشود؛ لذا شما میتوانید به جدیدترین نسخه های کتاب های IELTS دسترسی داشته باشید.

در اینجا به معرفی برخی از جامع ترین منابع آزمون آیلتس می پردازیم:

مجموعه کتاب های Cambridge Practice Test For IELTS از جلد 1 تا 16، برای هر دو ماژول آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال موجود و قابل دانلود می باشد. در مجموعه کمبریج، این امکان وجود دارد تا با سوالات آزمون آیلتس آشنا شوید و تکنیک هایی که آموزش دیده اید را با سوالات معتبر ارزیابی کنید، در این کتاب ها چهار تست کامل، به همراه ریدینگ و رایتینگ بخش جنرال قرار داده شده است.

مجموعه کتاب های Complete IELTS در سه دوره برای نمرات 4 تا 7 آیلتس منتشر شده است. این کتاب یکی از بهترین سری های کتاب برای یادگیری زبان و تمرین برای افرادی است که میخواهند تحصیلات آکادمیک خود را در کشوری انگلیسی زبان ادامه دهند. کتاب تمرین، معلم و دانش آموز در تمامی سطوح موجود و قابل دانلود می باشد.

آخرین نسخه ی کتاب IELTS Actual Test برای هر چهار مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ قابل استفاده برای همه، به صورت رایگان می باشد. سوالات این کتاب براساس آزمون های برگزار شده آیلتس است و منبعی بسیار مفید و معتبر برای آزمون IELTS به شمار می آید.

کتاب The Official Cambridge Guide To IELTS دارای هشت آزمون آزمایشی رسمی می باشد که تمرکز آن بر روی استراتژی آزمون است و به شما کمک می‌کند تا نمره‌ی آیلتس خود را ارتقا دهید.

برای ورود به کتابخانه ی آیلتس می توانید از این قسمت اقدام نمایید.