برنامه کلاس های آنلاین

سرویس نگارش و ویرایش SOP

سرویس نگارش و ویرایش SOP

11 اسفند , 1399

انگیزه نامه (Statement of Purpose- SOP) یکی از مهم ترین فاکتورها برای اخذ پذیرش تحصیلی از تمامی دانشگاه های دنیا است، این موضوع بدین معنی می باشد، که نباید بدون داشتن انگیزه نامه برای اخذ پذیرش اقدام کرد.

اما انگیزه نامه چیست و چه مواردی را باید در آن قید کرد؟

انگیزه نامه، توضیحی کوتاه درباره ی هدف شما است و یکی از مهم ترین جنبه های اپلیکیشن شما برای ورود به مدارس و دانشگاه ها است. های دنیا از شما می خواهند که برای اخذ پذیرش در دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا، متنی درباره ی هدف تحصیلتان (SOP Statement of Purpose) بنویسید. اگر دانشگاه تعداد کلمات را مشخص نکرده باشد، اس او پی شما باید حدود 1200 تا 1500 کلمه باشد و این اولین شانس شما است تا خودتان را به کمیته ی پذیرش معرفی کنید، هدفتان، دست آوردتان و چرا می خواهید در برنامه ایی مشخص ادامه تحصیل دهید را بگویید، نوشتن این اطلاعات به شما کمک می کند تا خود را از دیگر درخواست دهندگان متمایز کنید.

سرویس نگارش و ویرایش SOP در مجموعه زنگنه

این خدمت برای تمامی افرادی که می خواهند برای اخذ پذیرش اقدام کنند در نظر گرفته شده است، برای آنکه انگیزه ی نامه ی شما به بهترین نحو  ممکن آماده شود، در ابتدا کارشناسان دپارتمان مهاجرت، سوالات مشخصی را برای شما ارسال می کنند و لازم است که به این سوالات پاسخ دهید، بعد از ارسال پاسخ هایتان به زبان فارسی، کارشناسان مطالب را بررسی کرده و بخش هایی که لازم است را بهبود می بخشند، تا از این موضوع که بهترین انگیزه نامه برای شما است، اطمینان داشته باشند، بعد از آن نگارش SOP به زبان انگلیسی است و در انتها ویرایش نهایی SOP شما انجام می شود. نگارش انگیزه نامه به طور معمول دو هفته ی کاری زمان می برد، اما می توانید با انتخاب نوع Premium در سه روز انگیزه نامه خود را تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره ی 02145328 تماس حاصل فرمایید، یا از بخش زیر برای تکمیل فرم رایگان مهاجرت و مشاوره رایگان استفاده نمایید.