Protect yourself and others from COVID-19

دعوت 450 نفر در برنامه استانی بریتیش کلمبیا

9 مهر , 1399

دعوت 450 نفر در برنامه استانی بریتیش کلمبیا

بزرگترین و پرجمعیت ترین برنامه ی نامزد استانی بریتیش کلمبیا (British Columbia Province Nominee Program) سال 2020 در 29 سپتامبر انجام گردید. در این برنامه 450 دعوتنامه صادر گردید، تعداد دعوت نامه های صادر شده در این برنامه بسیار غافل گیر کننده بوده است، زیرا در برنامه گذشته 430 دعوتنامه صادر گردید، در این برنامه از دانشجویان بین المللی که فارغ التحصیل شده اند و نیروی کار ماهر در برنامه اکسپرس اینتری و مهاجرین با مهارت دعوت به عمل آمده است. گروه اکسپرس اینتری سیستم اصلی برای مهاجرت از روش کاری به کانادا است و گروه مهاجرین با مهارت برای افرادی است که شغلشان در لیست کارهای مورد نیاز استان بریتیش کلمبیا است. کمترین امتیاز برای برنامه ی 29 سپتامبر برای این دو برنامه 75 تا 94 بوده است.

  • Skills Immigration (SI)- Skilled Worker: 93
  • Skills Immigration (SI)- International Graduate: 94
  • Skills Immigration (SI)- Entry Level and Semi-Skilled: 75
  • British Columbia Express Entry - Skilled Worker: 93
  • British Columbia Express Entry - International Graduate: 94

کاندیدهایی که از برنامه ی اکسپرس اینتری دعوت شده اند، با دریافت این دعوتنامه 600 امتیاز CRS-Comprehensive Ranking System اخذ می کنند، که این امتیاز پذیرش اقامت دائم کانادا را تا حد زیادی برایشان تضمین می کند.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر