کمپین ویژه تخفیف پاییزه

کد تخفیف: ZTCFALL15

1 مهر لغایت 15 مهرماه

برنامه اکسپرس اینتری 2 سپتامبر

15 شهريور , 1399

برنامه اکسپرس اینتری 2 سپتامبر

دولت کانادا در 2 سپتامبر، 4200 دعوت نامه ی جدید برای اخذ اقامت دائم صادر کرده است.

در میان کاندیدهای خوش شانس این سری گروه Federal Skilled Worker(FSWP) نیز بوده اند. این سومین بار از تاریخ 18 مارچ است که این گروه در برنامه اکسپرس اینتری شرکت داده شده اند.

کمترین امتیاز Comprehensive Ranking System -CRS در این برنامه 475 بوده است که کاهشی یک امتیازی، نسبت به برنامه ایی که در 5 آگوست انجام شده، داشته است.

صدور 4200 دعوت نامه، بیشترین تعدادی است که از زمان همه گیری کرونا صورت گرفته است، در برنامه 19 فوریه و قبل از شیوع کرونا 4500 دعوت نامه صادر شده بود. این تعداد دعوت نامه نشان می دهد حتی تحت شرایط سخت همه گیری کرونا، کانادا می خواهد که پذیرای مهاجرین باشد.

به طور میانگین دو هفته ای یکبار 3900 دعوت نامه توسط اداره مهاجرت کانادا در سال 2020 صادر شده است، ولی در این برنامه 300 دعوت نامه بیشتر از میانگین، صادر گردیده است.

اکسپرس اینتری سیستمی است، که سه برنامه مهاجرت کاری کانادا را مدیریت می کند. برنامه های Federal Skilled Worker (FSWP)، Federal Skilled Trades Class (FSTC) و Canadian Experience Class (CEC).

گروهی از کاندیدها که امتیازی بالاتر از امتیاز مشخص شده را دارند، برای اخذ اقامت دائم کانادا دعوت نامه می گیرند، این برنامه دو هفته ای یکبار انجام می شود و به طور معمول، کاندیدها از هر سه برنامه که در بالا به آنها اشاره شد، هستند. برنامه ی دوم سپتامبر 29امین قرعه کشی در سال 2020 بوده است و تعداد کل دعوت نامه ها در سال 2020 برابر است با 69،950.

افراد واجد شرایط برای هر برنامه با توجه به سیستم امتیاز دهی CRS و براساس فاکتورهایی از جمله: سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان (انگلیسی/فرانسوی) امتیاز می گیرند. در حالی که داشتن پیشنهاد کاری جز الزامات برای اکسپرس اینتری نیست، CRS امتیاز اضافه ای برای افرادی که پیشنهاد کاری دارند، در نظر گرفته است.

مدت زمان استانداردی که دولت کانادا برای افراد در پول قرعه کشی اکسپرس اینتری در نظر گرفته است، شش ماه است.
در اینجا مثالی فرضی، از فردی را می خوانیم که موفق به اخذ دعوت نامه ی اقامت دائم کانادا در برنامه 2 سپتامبر شده است.
کیارا 30 سال دارد، مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد و سطح زبانی اش ادونس است، کیارا برای 4 سال به عنوان حسابدار مشغول به کار بوده است و سابقه کار و تحصیل در کانادا را ندارد، امتیاز CRS وی 476 است، بنابراین موفق به اخذ دعوت نامه شده است.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر