برنامه کلاس های آنلاین در شرایط کرونا

کارگاه چگونه به نمره 7 آیلتس دست یابیم؟

10 شهريور , 1399

کارگاه چگونه به نمره 7 آیلتس دست یابیم؟

داشتن مدرک آیلتس یکی از اصلی ترین مدارک برای مهاجرت است و نمره ای که با داشتن آن می توانید تقریبا از هر دانشگاهی که بخواهید پذیرش بگیرید، نمره ی 7 است و یا اگر قصد مهاجرت از طریق کار را دارید، داشتن مدرک آیلتس با نمره بالا الزامی است.

کسب نمره ی 7 در آزمون آیلتس نیازمند دانش زبانی و در کنار آن مهارت هایی است که با فراگیری و تمرین آنها، بدون شک نمره ی 7 آیلتس را کسب خواهید کرد.

دانستن معیارهای نمره دهی در هر یک از مهارت ها، زمان بندی پاسخگویی به سوالات، شناخت نوع سوالات در مباحث ریدینگ و لیسنینگ بخش کوچکی از اطلاعاتی است که شما را به نمره 7 آیلتس می رساند.

در این کارگاه یک روزه، جناب آقای دکتر زنگنه به شما نکاتی را آموزش می دهند که با بکارگیری آنها می توانید نمره 7 آیلتس یا حتی بالاتر را کسب کنید.

جهت ثبت نام در این کارگاه می توانید از بخش زیر اقدام کنید:
نام دورهروز و ساعتتاریخشعبهاستادشهریهوضعیت
A992IE0629چگونه نمره 7 آیلتس کسب کنیم؟


شروع : 1399-06-29
پایان : 1399-06-29
ابوالفضل زنگنهرایگانثبت نام
...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر