کمپین ویژه تخفیف پاییزه

کد تخفیف: ZTCFALL15

1 مهر لغایت 15 مهرماه

پشت پرده هیاهوی وزیر ارتباطات در مورد بسته های اینترنت چیست؟!

19 مرداد , 1399

پشت پرده هیاهوی وزیر ارتباطات در مورد بسته های اینترنت چیست؟!

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توییت خود نوشت: 

اکنون که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی و نیازبیشتری به فضای مجازی پیدا کرده اند، بالا بردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه امری غیرمعقول است و سازمان تنظیم مخالفت خود را اعلام می کند. لذا برخورد قانونی با تمامی اپراتور های متخلف از صب امروز آغاز گردیده است.

طبق بررسی های دولت در دو اپراتور غالب تلفن کشور سهامدار عمده نیست و با توجه به اینکه در چند سال اخیر در هیچ حوزه ای نتوانسته اند افزایش قیمت را مدیریت کنند اکنون می خواند با فشار به اپراتورهای تلفن همراه خود نشان دهند.

از اسفندماه 98 به دلیل شیوع کرونا در کشور، مصرف اینترنت رشد چشمگیری داشت و ترافیک به سققف ظرفیت موجود رسید.

چند روز پیش آذری جهرمی از ارزان فروشی اپراتورها شکایت کرده و گفته بود:

ایران چهارمین کشور ارزان دنیا از نظر نرخ پهنای باند موبایل است. در یکی از اپراتورها بسته ی 100 گیگابایتی سالانه 175 هزارتومان به فروش می رسد که به عبارتی هر گیگ 1750 تومان می شود و این کمتر از نیم دلار است و در هیچ کجای دنیا چنین نرخی پیدا نمیکنید.

...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر