نیمی از افرادی که اقامت دائم کانادا را اخذ کرده اند، تجربه کار کانادایی دارند.

6 مرداد , 1399

نیمی از افرادی که اقامت دائم کانادا را اخذ کرده اند، تجربه کار کانادایی دارند.

تعداد زیادی از قبل از اخذ اقامت دائم کانادا، در این کشور مشغول به تحصیل و کار هستند. در سال های اخیر مهاجرین زیادی با داشتن سابقه تحصیل یا کار در کانادا توانستند، اقامت دائم کانادا را بگیرند.

براساس آمارهای ارائه شده تعداد نیروهای کار خارجی و دانشجویان بین المللی از سال 2000 تا 2018 به صورت چشمگیری افزایش داشته است. بیش از 59 درصد از افرادی که در سال 2018 اقامت دائم کانادا را گرفته اند، افرادی بوده اند که سابقه کار در کانادا را داشته اند.

گروهی دیگر از نیروهای متخصص خارجی با استفاده از برنامه PNP و CEC که در سال 2009 معرفی شد، اقامت دائم کانادا را گرفتند.

مهاجرت به کانادا به عنوان نیروی کار یا دانشجو و بعد از اخذ اقامت دائم فرآیندی دو مرحله ای به حساب می آید. دانشجو و نیروی کار در ابتدا با ویزای موقت وارد کانادا می شوند و بعد از کسب تجربه با توجه به معیارهای دولت فدرال می توانند اقامت دائم کانادا بگیرند.

اگر اولین قدم شما تحصیل در کانادا باشد، مهارت هایی که یا دخواهید گرفت همسو با نیاز بازار کار کانادا خواهد بود.از سال 2000 تا 2018 تعداد نیروی کار خارجی از 60،000 نفر به 429،300 نفر افزایش یافته است.

طبق آخرین گزارش ها افرادی که تجربه کار در کانادا را دارند، شانس بیشتری برای اخذ اقامت دائم کانادا را دارند و حقوق بالاتری می گیرند.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر