شرایط قرنطینه اجباری مسافرین به کانادا

23 تير , 1399

شرایط قرنطینه اجباری مسافرین به کانادا

در حال حاضر از مسافرینی که به کانادا می آیند می خواهد که 14 روز در قرنطینه باشند واگر از این قانون پیروی نکنند با جریمه یا زندان روبه رو خواهند شد.

این قانون قرنطینه ی اجباری از 15 آپریل وضع شده است و تمامی مامورین مرزی آموزش دیده اند تا افرادی که بیماری مرونا دارند را شناسایی کنند، این موارد زمانی بررسی می شوند که فرد وارد خاک کانادا نشده است.

سوالاتی که از مسافرین در مرز پرسیده می شود عبارتند از:

  • آیا محلی برای اقامت دارید که برای 14 روز در آن جا قرنطینه باشید؟
  • ایا فردی آسیپ پذیر در جایی که قرنطینه می شوید، ساکن است؟
  • آیا این امکان برایشا فراهم است که در طول دوران قرنطینه مواد غذایی و لوازم بهداشتی برایشان فراهم شود؟

آفیسر مهاجرت باید قانع شود که در مدت قرنطینه شرایطی فراهم است که نیازهای شما تامین شود و با افرادی که بیماری های مزمن دارند یا افراد بالای 65 سال در ارتباط نخواهید بود.

اگر فردی شرایط لازم را نداشته باشد، اطلاعاتش به Public Health Agency of Canada داده می وشد تا در صورت اجازه ورود به کانادا امکانات مورد نیازش از طریق دولت فراهم شود.

تا زمان نوشتن این مقاله دو نفر به دلیل رعایت نکردن قوانین در انتاریو 1،000 دلار کانادا جریمه شدند.

این شرایط قرنطینه در حال حاضر تا 31 آگوست می باشد.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر