توسعه آموزش مجازی،مهم ترین اصل در آموزش دوران کرونا

23 تير , 1399

توسعه آموزش مجازی،مهم ترین اصل در آموزش دوران کرونا

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد: با توجه به شرایط بحران کرونا، یکی از اولویت ها بهبود وضعیت آموزش مجازی و آزمون مجازی است. آموزش مجازی از چند ماه پیش آغاز شد و اکنون با برنامه ای منسجم تر در حال انجام است. 

دکتر ابولفضل باقری فرد، معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان داشت: مهم ترین رکن دانشگاه آموزش است و این آموزش باید از لحاظ کیفی و کمی، کمترین ایراد را داشته باشد.

هدف من بهبود کیفیت آموزش دانشجویان است، اگر ما دانشجویان خوبی تربیت نکنیم در مراحل رزیدنتی و فوشیب با مشکل مواجه میشویم.

ما با هدف گذاری کوتاه مدت و بلند مدت به سمت دانشگاه نسل سوم گام برمیدارم.

با توجه به شیوع کرونا، اولویت ما ارتقا کیفی و کمی آموزش و آزمون مجازی است. عمده آزمون های مجازی از دو هفته ی پیش آغاز شده و با افتتاح مرکز آزمون دانشکده پزشکی و افزایش ظرفیت آن آزمون های اختصاصی این مرکز طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.

ما نمیتوانیم شرایط کرونا را پیش بینی کنیم. بنابراین هدف ما توسعه ی برنامه آموزش مجازی است. حتی پس از عادی شدن وضعیت، حداقل حضور را برای دانشجویان فراهم میکنیم.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر