محسن هاشمی: تهران باید قرنطینه شود.

21 تير , 1399

محسن هاشمی: تهران باید قرنطینه شود.

رئیس شورای شهر تهران با ابراز نگرانی از وضعیت جدید کشور اظهار داشت که احتمالا باید تعطیلاتی شبیه به تعطیلات دوهفته ای نوروز، در تهران اعمال شود.

محسن هاشمی در روز پنج شنبه 19 تیر در یکی از گفت و گوهای خود با اشاره به بی توجهی نسبت به شیوع بیماری گفت: ما در ابتدا توانستیم به خوبی این بیماری را مهار کنیم اما با کم کردن سختگیری ها همه چیز برای مردم عادی شد و کم کم تعداد مبتلایان و فوتی ها در تهران افزایش پیدا کرد و همه ی ما پیش بینی این واقعه را میکردیم.

وی افزود: دولت چاره ای به جز اعمال محدودیت های سختگیرانه مجدد مثل ماه های اسفند و فروردین ندارد.

اعمال قرنطینه ی دو هفتگی در تهران ضروری و اجتناب ناپذیر است به شرطی که مردم همکاری کنند و از شهر خارج نشوند.

رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از تعطیلی مجدد استخرهای سرپوشیده خبر داد و گفت: بنابر تصمیم ستاد ملی کرونا، سالن های ورزشی رشته های پر برخورد مثل کشتی، ورزش های رزمی و ... تعطیل است و اجازه فعالیت ندارند. اما برای رشته های انفرادی مانعی جهت ادامه ی فعالیت وجود ندارد.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر