شرایط اروپا بحرانی می شود

21 تير , 1399

شرایط اروپا بحرانی می شود

در پی موج جدید شیوع ویروس کرونا یونان محدودیت های جدیدی را برای ورود به این کشور از مرز بلغارستان اعمال میکند. دولت یونان در روز جمعه اعلام کرد که با توجه به شروع تابستان و آغاز موج جدیدی از بیماری کرونا، بازدیدکنندگان برای ورود به این کشور باید تازه ترین نتیجه ی آزمایش تشخیص کرونای خود را به هنگام ورود همراه سایر مدارک خود ارائه دهند.

از طرفی بعضی از کشورهای اروپایی تصمیم به قرنطینه ی برخی نقاط قرمز خود کردند. منطقه کاتالونیا در اسپانیا 200 هزار نفر را در قرنطینه قرار داده است و آلمان نیز از قرنطینه ی یکی از مناطق آلوده ی خود خبر داد. 

زمزمه هایی در پرتغال از شیوع کرونا در این کشور خبر می دهد و همچنین ایتالیا وضعیت اضطراری بهداشتی را تمدید کرد و لیستی جهت ممانعت از ورود مسافران سیزده کشور را  تنظیم کرد.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر