افزایش واردات واکسن آنفوالانزا

21 تير , 1399

افزایش واردات واکسن آنفوالانزا

رئیس سازمان غذا و  دارو اظهار کرد امسال واردات واکسن آنفولانزا را به 5 برابر خواهیم رساند و در تلاش هستیم که این واکسن را به تولید داخلی برسانیم پس از جانب تامین واکسن نگرانی وجود ندارد.

دکتر شانه ساز می گوید: امسال بر این هستیم که واردات واکسن آنفولانزا را بین 4 تا 5 برابر افزایش دهیم و به غیر از آن تولید داخلی واکسن هم انجام شده و تولیدکننده اعلام کرده است که امسال این واکسن را وارد بازار میکند اما باز هم باید نتایج کلینیکال آن بررسی شود. با همه ی این ها این احتمال وجود ندارد که از نظر میزان واکسن آنفولانزا کمبودی داشته باشیم.

پاییز امسال واکسن آنفولانزا برای همه ی کشورها مسئله ای جدی و مهم است اما منابع دست یابی به آن مثل سال های پیش است و تغییری نکرده. بنابراین واردات این واکسن از چند کشور انجام خواهد گرفت.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر