تغییرات ویزا اجازه کار بعد از تحصیل استرالیا

21 تير , 1399

تغییرات ویزا اجازه کار بعد از تحصیل استرالیا

دولت استرالیا تصمیم دارد که مدت زمان ویزا اجازه کار بعد از تحصیل را افزایش دهد و این ویزا بین دو تا چهار سال خواهد شد.

فراغ التحصیلان با داشتن این ویزا می توانند کار کنند، درس بخوانند و خانواده درجه اول شان را باخود به استرالیا بیاورند.

ویزا اجازه کار بعد از تحصیل برای دانشجویان و دولت استرالیا بسیار مهم است، این ویزا به فارغ التحصیلان اجازه می دهد که با بازار کار استرالیا اشنا شوند و راه را برای اخذ اقامت دائم استرالیا باز می کند و به اقتصاد استرالیا کمک می کنند تا با داشتن نیروی کار متخصص هرچه بیشتر شکوفا شود.

تحت قوانین این روزها دانشجویانی می توانند برای اخذ این ویزا درخواست دهند که حضور فیزیکی در استرالیا داشته باشند. حداقل 16 هفته تا تکمیل شدن دوره ی تحصیلشان

از انجا که همه گیری کرونا باعث شده است داشنجویان به کشورشان بازگردند یا نتوانند برای شروع ترم درجولای به استرالیا بیایند، دولت استرالیا تصمیم دارد با قوانین جدید این اجازه را به دانشجویان بین المللی بدهد تا برای ویزا کار بعد از فارغ التحصیلی درخواست دهند.

این شرایط اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی را برای دانشجویانی که به دلیل کرونا تحصیلات خود را به صورت انلاین ادامه می دهندف تضمین می کند.

کانادا و انگلستان نیز در شرایط اخذ ویزای کار بعد از تحصیل تغییراتی را ایجاد کردند.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر