ایجاد حدود یک میلیون شغل جدید در ماه جون در کانادا

21 تير , 1399

ایجاد حدود یک میلیون شغل جدید در ماه جون در کانادا

نرخ بیکاری در کانادا رو به کاهش است و سیرنزولی دارد، باتوجه به اینکه 953،000 نفر توانستند در ماه جون کار پیدا کنند.

با کاهش محدودیت های قرنطینه اقتصاد کانادا در سراسر کشور درحال رشد دوباره است. بسیاری از کانادایی ها و افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند به شغل های قبلی خود بازگشتند یا کار جدیدی پیدا کرده اند.

از ماه فوریه تا آپریل سه میلیون از ساکنین کانادا شغل خود را به دلیل محدودیت های ایجاد شده به دلیل همه گیری کرونا از دست دادن و 2.5 میلیون دیگر به دلیل کرونا برسر کار خود حاضر نشدند.

در ماه می شاهد این بودیم که اقتصاد کانادا به ارامی در حال ریکاوری است در حالی که 290،000 نفر به کار خود بازگشتند، در ماه جون شاهد این بودیم که نرخ بیکاری در کانادا کاهش یافت و 953،000 نفر استخدام شدند.

در این دو ماه اخیر شاهد 40% رشد در بازار کانادا بوده ایم و بیش از 1.4 میلیون نفر مشغول به کار شدند، بعد از اینکه در سال 2020، سه میلیون نفر شغل خود را از دست دادند.

نرخ بیکاری در کانادا از %13.7 در می به 12.3% در جون رسیده است.

افزایش نرخ استخدام رابطه ی مستقیمی با کاهش محدودیت ها دارد.

نرخ استخدامی در انتاریو با استخدام 378،000 نفر (5.9%)، کبک با استخدام 248،000 نفر (6.5%) و بریتیش کلمبیا با استخدام 118،000 نفر (5.4%) افزایش یافته است.

از زمانی که کانادا محدودیت های قرنطینه را کم کرده است افراد به کارهای قبلی خود بازگشته یا به دنبال کار هستند.


...
صفر تا صد تحصیل در ترکیه

برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه لازم است در آزمونی به نام یوس YÖS شرکت کنید. موسسه زنگنه کلاس های آمادگی این آزمون را برگزار می کند و با شرکت در این کلاس ها، می توانید در کلاس های رایگان تومر نیز شرکت کنید. مشاورین ما در تمامی مراحل آمادگی برای آزمون، ثبت نام، شرکت در آزمون در ترکیه،انتخاب رشته و دانشگاه همراه شما هستند.

اطلاعات بیشتر