TOEFL Icon 98.04.02

TOEFL

Be anything and study anywhere

TOEFL Icon 98.04.02

TOEFL

Be anything and study anywhere

 

GRE Icon 98.04.02

GRE

Pursue higher education

GRE Icon 98.04.02

GRE

Pursue higher education

 

Immigration icon 98.04.02

Immigration

Educational exprience in developed countries

Immigration icon 98.04.02

Immigration

Educational exprience in developed countries

 

IELTS Mock Exam icon 98.04.02

IELTS Mock Exam Registration

Based on real exam

IELTS Mock Exam icon 98.04.02

IELTS Mock Exam Registration

Based on real exam

 • افزایش قیمت آزمون آیلتس
  با توجه به اطلاعیه جدید سازمان سنجش در روز 98/04/14 ، قیمت آزمون آیلتس از تاریخ 98/04/15 با افزایش 255 هزار تومانی، از 2/795/000 تومان به 3/050/000 تومان تغییر پیدا کرده است. افرادی که حتی در تاریخ های بعد از 15 تیرماه در آزمون آیلتس ثبت نام داشته اند، نیز باید ما به التفاوت را پرداخت نمایند. اطلاعی...
  15 تیر 1398

 

 

market BANNER 2

دوره های حضوری و نیمه گروهی زبان بازرگانی ما بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و قواعد دنیای تجارت ،از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم و وقت گیر به دور بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می رساند.این دوره های حضوری با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره های زیر با کمک سیستم مدیریت آموزش یا Learning Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف، دریافت فایلهای آموزشی، دریافت اسلایدهای کلاس، آزمونهای منظم و پرسش از استاد در طول دوره فراهم می شود.جهت بهره مندی از مزایای LMS فقط کافی است یکی از این ابزارها را در اختیار داشته باشید: گوشی تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر شخصی، آیپد.

دوره ی زبان بازرگانی در ZTC با هدف اعتلای سطح گفتاری ، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه در سه بسته ی آموزشی زیر، طراحی گردیده است.

business

نکته جدیددوره مکالمات تلفنی و نگارش ایمیل

در این دوره که شرط ورود به آن برخورداری از سطح Pre-intermediate میباشد شما را با انواع ایمیلهای تجاری و مکالمات مورد نیاز تلفنی با تجار بین المللی آشنا میکنیم. دوره های نیمه گروهی با توجه به تعداد محدود نفرات در هر کلاس ( هشت نفر ) فضایی مناسب جهت بهبود مکالمه و دریافت پاسخهای کامل از استاد را فراهم میآورد.این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود که در حین دوره از منابع آموزشی متعددی در فضای منحصر بفرد LMS بهره مند خواهید شد.
از دیگر مزایای این دوره در اختیار گذاشتن تعداد زیادی نمونه ایمیلهای واقعی در چارچوب قوانین تجاری ایران است که در نوع خود بی نظیر بوده و شما را در کمترین مدت با نکات و چالشهای گمرکی و قانونی ایران آشنا میکند.
این دوره مناسب کارشناسان و کارمندان واحد بازرگانی خارجی میباشد
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف آموزشی 2.5 ماه میباشد.

 

نکته جدیددوره اصول برگزاری جلسات بازرگانی و معاشرت تجاری 
در این دوره که شرط ورود به آن سطح زبانی Intermediate یا گذراندن پیشنیاز Telephoning & Emails میباشد اصول شروع، پیش بردن و پایان جلسات مذاکره با طرفهای خارجی آموزش داده میشود. در ضمن در بخش دیگری از دوره، نحوه ی معاشرت، دعوت به مکانهای دیدنی و قرارهای غیر کاری بین شرکای تجاری آموزش داده میشود. بدیهی سطح این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود و از دوره پیش بالاتر بوده و متقاضی در آزمون تعیین سطح آنلاین باید سطح Intermediate را کسب نماید.
این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

 

 

نکته جدیددوره اصول مذاکرات تجاری و بازرگانی
در این دوره که شرط ورود به آن کسب سطح زبانی Intermediate در آزمون تعیین سطح آنلاین ما و یا گذراندن دو دوره پیشنیاز بالا می باشد، اصول انجام مذاکرات، شیوه های چانه زنی و رسوم متداول حین مذاکرات آموزش داده میشود. این دوره مناسب افرادی است که آشنایی کامل با مباحث اولیه تجارت دارند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد. 
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

نکته یک: در صورت عدم احراز سطح Pre-intermediate متقاضی ملزم به گذراندن سطح اولیه Intro جهت فراگیری اصول اولیه زبان انگلیسی خواهد بود.

نکته دو: اساتید دوره های بازرگانی در موسسه تخصصی زبان زنگنه دو خصیصه اصلی را باید دارا باشند: دارای مدرک CELTA و استاد بین المللی کمبریدج باشند و سابقه فعالیت عملی به عنوان مدیر بازرگانی شرکتهای معتبر را در رزومه خود داشته باشند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.

Experiences

 • روزبه قربانیان

  روزبه قربانیان هستم. برای شرکت در آزمون تافل خیلی دنبال کلاس بودم و در نهایت از طریق یکی از دوستانم با موسسه زنگنه آشنا شدم. استاد خوب، کلاس کم جمعیت و محیط دوستانه از یک طرف بازدهی کلاس رو بالا برده بود و از طرف دیگه سطح کلاس به گونه ای بود که انگیزه ام رو برای کسب نمره بالا در آزمون تافل بیشتر و بیشتر میکرد. از کلاس کاملا راضی بودم و به همه توصیه میکنم.

 • آیلتس فشردهبا ســـلام برنامه ريزي آموزشي موسسه عصر كلام زنگنه كاملا هدفمند بود و آزمونهاي آزمــــايشي آیلتس این آموزشـــگاه موجب آمادگي هرچه بیشترو آشنايي كامل با فضـــاي آزمون آیلتس مي شود.همین امر من رو در مدت زمان کوتاهی آماده امتــــحان آیلتـــس کرد که نهایتا به نمره مورد نظرم دست پیدا کردم. باتشــــکرشیوا شه شناس 

 • بهترین آموزشگاه زبان

  با سلام، ضمن تشکر از مدیریت محترم و همکاران گرانقدر موسسه زنگنه بابت برنامه ریزی آموزشی هدفمند، ما به دلیل کمبود وقت بهترین آموزشگاه زبان وبدلیل تراکم کاری در پروسه مهاجرت به استرالیا درخواست خود مبنی بر دریافت بیشتر راندمان و پیشرفت سریع مکالمه محض و کاربردی برای مهاجرت را نموده و خوشبختانه این امربا برنامه ریزی دقیق موسسه و زحمات همه جانبه استاد خوبمون به ثمر رسید. از خداوند متعال پیشرفت روزافزون برای کلیه دوستان آن مرکز ارزومندیم.آقای نمینی 

 • چگینسلام من نسترن چگینی هستم

  اگر چه امتحان جی آرای امتحان ساده ای نیست اما من با آشنایی با موسسه زنگنه و کلاسهای خوب دکتر زنگنه تونستم تکنیک های مفید ومورد نیازآزمون جی آر ای رو یاد بگیرم ودر نهایت به نتیجه ی دلخواهم در آزمون برسم.باتشکر از دکترزنگنه و همکاران خوب موسسه.

 • چهل امیران

  من علیرضا چهل امیران هستم ودوره های مکالمه محض را درآموزشگاه زنگنه گذراندم واقعا عالی بود و راضی هستم اگرچه به دلیل مشکلات شخصی موفق به اتمام هر 4 دوره نشدم اما شرکت کردن در این دوره ها رو به دیگران هم توصیه میکنم.          

 • بشیری 12 30 12 10 46

  من سهاره بشیری بُد . به تازگی در آزمون آکادمیک 17/06/2017 شرکت کردم ومیتونم بگم آموزش حرفه ای ایشون به خصوص در بخش رایتینگ تاثیر بسزایی در نمره اورآل من داشت.با وجود اینکه من در هیچ آزمون آزمایشی آیلتس شرکت نکرده بودم و متاسفانه در بخش ریدینگ هم وقت کم آوردم که این هم مشکل خودم بود , نمره ی رایتینگ باعث جبران پارت ریدینگ شد.ممنون از استادعزیز و موسسه زنگنه.

 • کلاس آیلتس موسسه زنگنهبا سلام شادی مهماندوست هستم. زبان اموز ایلتس موسسه زبان زنگنه.من از طریق جستجو در اینترنت با این موسسه آشنا شدم و البته زمان کمی برای اماده سازی برای ازمون ایلتس داشتم. آنچه که برای من بسیار اهمیت داشت برگزاری منظم کلاس ها بود و در مرحله بعد اختصاص دادن استادی متناسب با شرایط من که موسسه زنگنه هر دو این پارامترها را بخوبی داشت.با برنامه ریزی های خوب و روش های کارامد استاد بسیار خوبم، پیشرفت چشمگیری در هر چهار اسکیل بدست آوردم که مسلما بدون این پارامترها هیچگاه در زمان کوتاه نمیتونستم به اهدافم برسم. در ابتدا از استاد خوبم و سپس از موسسه زنگنه برای داشتن کادر و اساتید عالی همچنین نظم و انسجام خوب کمال تشکر را دارم.

 •  

  مریم میهن دوستمن با موسسه زنگنه از طریق خواهرم آشنا شدم که با سپری کردن دوره ی GRE در این موسسه، موفق شد امتیاز مورد نظر خود رادر آزمون جی آرای کسب کند و هم اکنون در آمریکا می باشد. من نیز در دوره های Etymology و GRE شرکت کردم و با اینکه در تبریز زندگی میکنم، عشق به کلاسها و رویکرد دکتر زنگنه که شامل تمرین و تکرار مداوم، با حفظ فضای مفرح کلاس بود، پروسه ی هر هفته پرواز به تهران را برایم بسیار آسان کرد. دکتر زنگنه استاد بی نظیری در این زمینه هستند و من از هر ثانیه ی کلاسها استفاده کردم. در نهایت موفق شدم امتیاز مورد نظر خود را در آزمون جی آر ای کسب کنم و ثبت نام در این موسسه را، به تمامی دوستانم در تبریز که قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارند، توصیه نموده ام و حال از این طریق به تمام دوستان در سراسر ایران توصیه می کنم.مریم میهن دوست

  Go to top