بهترین مقالات وبلاگ

شنبه آبان 13

گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

    گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT اگه به طور…

4913 تعداد

چهارشنبه مهر 26

مقالات و منابع GRE :چطور در GRE نمره ی 340 بگیرم؟

  چطور در GRE نمره ی 340 گرفتم؟ آخرین باری که در آزمون GRE شرکت…

9666 تعداد

سه شنبه خرداد 09

آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس

  آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس   آزمون PTEیکی از آزمون های…

83333 تعداد

 


 بهترین کتابها

 

 

 

market BANNER 2

دوره های حضوری و نیمه گروهی زبان بازرگانی ما بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و قواعد دنیای تجارت ،از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم و وقت گیر به دور بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می رساند.این دوره های حضوری با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره های زیر با کمک سیستم مدیریت آموزش یا Learning Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف، دریافت فایلهای آموزشی، دریافت اسلایدهای کلاس، آزمونهای منظم و پرسش از استاد در طول دوره فراهم می شود.جهت بهره مندی از مزایای LMS فقط کافی است یکی از این ابزارها را در اختیار داشته باشید: گوشی تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر شخصی، آیپد.

دوره ی زبان بازرگانی در ZTC با هدف اعتلای سطح گفتاری ، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه در سه بسته ی آموزشی زیر، طراحی گردیده است.

business

نکته جدیددوره مکالمات تلفنی و نگارش ایمیل

در این دوره که شرط ورود به آن برخورداری از سطح Pre-intermediate میباشد شما را با انواع ایمیلهای تجاری و مکالمات مورد نیاز تلفنی با تجار بین المللی آشنا میکنیم. دوره های نیمه گروهی با توجه به تعداد محدود نفرات در هر کلاس ( هشت نفر ) فضایی مناسب جهت بهبود مکالمه و دریافت پاسخهای کامل از استاد را فراهم میآورد.این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود که در حین دوره از منابع آموزشی متعددی در فضای منحصر بفرد LMS بهره مند خواهید شد.
از دیگر مزایای این دوره در اختیار گذاشتن تعداد زیادی نمونه ایمیلهای واقعی در چارچوب قوانین تجاری ایران است که در نوع خود بی نظیر بوده و شما را در کمترین مدت با نکات و چالشهای گمرکی و قانونی ایران آشنا میکند.
این دوره مناسب کارشناسان و کارمندان واحد بازرگانی خارجی میباشد
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف آموزشی 2.5 ماه میباشد.

 

نکته جدیددوره اصول برگزاری جلسات بازرگانی و معاشرت تجاری 
در این دوره که شرط ورود به آن سطح زبانی Intermediate یا گذراندن پیشنیاز Telephoning & Emails میباشد اصول شروع، پیش بردن و پایان جلسات مذاکره با طرفهای خارجی آموزش داده میشود. در ضمن در بخش دیگری از دوره، نحوه ی معاشرت، دعوت به مکانهای دیدنی و قرارهای غیر کاری بین شرکای تجاری آموزش داده میشود. بدیهی سطح این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود و از دوره پیش بالاتر بوده و متقاضی در آزمون تعیین سطح آنلاین باید سطح Intermediate را کسب نماید.
این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

 

 

نکته جدیددوره اصول مذاکرات تجاری و بازرگانی
در این دوره که شرط ورود به آن کسب سطح زبانی Intermediate در آزمون تعیین سطح آنلاین ما و یا گذراندن دو دوره پیشنیاز بالا می باشد، اصول انجام مذاکرات، شیوه های چانه زنی و رسوم متداول حین مذاکرات آموزش داده میشود. این دوره مناسب افرادی است که آشنایی کامل با مباحث اولیه تجارت دارند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد. 
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

نکته یک: در صورت عدم احراز سطح Pre-intermediate متقاضی ملزم به گذراندن سطح اولیه Intro جهت فراگیری اصول اولیه زبان انگلیسی خواهد بود.

نکته دو: اساتید دوره های بازرگانی در موسسه تخصصی زبان زنگنه دو خصیصه اصلی را باید دارا باشند: دارای مدرک CELTA و استاد بین المللی کمبریدج باشند و سابقه فعالیت عملی به عنوان مدیر بازرگانی شرکتهای معتبر را در رزومه خود داشته باشند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.

Experiences

 • سلام نوشين باقري هستم زبان آموز دوره جی آر ای موسسه زنگنه.  نوشینمن دوره GRE Verbal & Writing و ريشه شناسي( Etymology )دکتر زنگنه  را در آموزشگاه  گذروندم که خیلی راضی بودم از نحوه تدریس و رفع اشکالهای رایتینگ جی آر ای ومحيط آموزشگاه خيلي دوستانه و در عين حال منظم بود درکل به نظر من موسسه زنگنه یکی از بهترین موسساتی هست که واقعا نتیجه میده و نگاه آکادمیک دارند و مساله اقتصادی خیلی براشون مهم نیست.در نهایت از تمامی زحماتی که آقای دکتر زنگنه و کادر آموزشی و اداری موسسه در این مسیر سخت برای من کشیدند کمال تشکر رادارم .

 • بابک ثابت پور

  اینجانب امیر بابک ثابت پور که دوره های آیلتس و جی آر ای را به صورت گروهی و خصوصی گذراندم و از نحوه تدریس و استفاده از امکانات آموزشی و اساتید موسسه رضایت داشته ام.از تمامی زحمات اساتید محترم وکادر اداری بسیار مجرب واقعا سپاسگزارم.با تشکر بابک ثابت پور 

 • بی تعبمن از روزي كه كلاس آیلتس خودم رو شروع كردم تا روز آزمون آیلتس دقيقا يك ماه نيم طول كشيد. خودم خيلي مردد بودم كه نتیجه ای رو که میخوام ميگيرم يا نه اما با انرژي مثبتي كه ZTC واستادم بهم دادند و گفتند كه نگران نباش برای آزمون آیلتس آماده ت ميكنيم ومن مصمم به شروع دوره شدم و در مدت بسياركم نتيجه اي كه ميخواستم رو گرفتم. خیلی ممنونم از موسسه زنگنه .نجمه بی تعب  

   

 • آ

  من در یک دوره فشرده ۶ هفته ای برای امادگی IELTS درZTC ثبت نام کردم. محیط خوب و دوستانه، اساتید مجرب و پیگیر و آزمون های آزمایشی منظم آیلتس به همراه رفع اشکال های دقیق همگی جزو فاکتورهایی بودن که خیلی تونستن به من و آمادگیم برای آزمون آیلتس کمک کنن. امیدوارم شما هم دوره های خوب و مفیدی رو در ZTC بگذرونید.البته ZTC رو یکی از دوستام به من برای دوره های GRE معرفی کرده بود که خودم توفیق اینو که در دوره هاش شرکت کنم پیدا نکردم ، اما تعاریف بسیاری هم از آمادگی آزمون جی آر ای در ZTC شنیدم.و این موسسه را به شما پیشنهاد میکنم.موفق باشید. کیان 

 • photo 2016 12 12 17 48 37

  من زینب فروتنیان و خواهرم توسط یکی از دوستانم که بسیار از نحوه آموزش و نتیجه خوبی که درآزمون GRE گرفته بود با موسسه آشنا شدم. در هنگام مصاحبه با جناب دکتر زنگنه درخواست کلاس های آمادگی برای آزمون IELTS را در مدت 4 ماه داشتم و ایشان با تعیین اساتید بسیار عالی برای من و خواهرم و با پیگیری های مداوم آموزشگاه و نهایت همکاری موسسه به علت اینکه ما شاغل بودیم و اصلا برنامه منظمی برای شرکت در کلاس ها رو نداشتیم، در نهایت بلافاصله بعد از اتمام کلاسها در آزمون IELTS ACADEMIC شرکت کردیم و نمره خیلی خوبی هم گرفتیم.ودرآخر میتونم بگم، آموزشگاه زنگنه بهترین آموزشگاه هم از نظر اهمیت دادن به دانشجویان وهم از نظر داشتن استادان بسیار ماهر است .از شاغلین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) 

 • سلام دوستان اعظم بیگیان هستم.

  بیکیان

  مدتی است که در کلاس‌های این آموزشگاه شرکت می کنم. با توجه به اینکه قبلا چند تا موسسه دیگر هم رفته بودم، تفاوت‌های زیادی با بقیه داره که مهمترین آنها کیفیت عالی تدریس اســاتید این موســسه است. تا حالا با 3 تا استاد کــلاس داشتم که به نظر من بهــترین هستند. تنوع زیاد کلاس ها هم باعث شده تا اگر در هر مهارتی ضعف وجود داره، فقط با شرکت در همان کلاس، آمادگی لازم برای آزمون ها را پیدا کرد.محیط صمیمی و کادر پرسنلی مجرب و پاسخگوی این موسسه هم در نوع خودش مثال زدنی است و نظم و اطلاع رسانی‌های خوبی در رابطه با کلاسها دارند.اگر تصمیم دارید آزمون GRE بدهید یا در آزمون های دیگه زبان نمره بالا کسب کنید، این موسسه را پیشنهاد می کنم.

 • با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای تمام شما دوستان عزیز پونه معصومی هستم.از زبان آموزان آیلتس موسسه زنگنه.پونه معصومیمن از طریق جستجوی اینترنت با این موسسه آشنا شدم و البته از نتیجه جستجوی خودم بسیار راضی هستم و بطور واضح تغییر حتی در مکالمه عادی خودم در انگلیسی را نیز مشاهده نمودم.روند درست تدریس و طبق برنامه و همچنین کم تعداد بودن کلاسها از بهترین مزایای این موسسه میباشد.ضمنا برخورد عالی پرسنل موسسه و همچنین انعطاف پذیری موسسه در انتخاب ساعات دلخواه زبان آموز از دیگر دلایل انتخاب من میباشد.آ

  باسپاس فراوان از دست اندر کاران محترم

   

 • با سلام 6مي خواستم تشكر كنم از همه اساتيد و مسئولين خوب موسسه زنگنه كه با صبر زياد و تكنيكهاي عالي باعث شدن من بتونم در آزمون ايلتس ٧ بگيرم . من با اينكه سالها از زبان خوندنم گذشته بود با كمك روشها و تكنيكهاي خوب اين موسسه موفق شدم نمره مورد نظرم رودر آزمون آیلتس بگيرم و هم اينكه خاطره خوشي از روزهاي كلاسم دارم در ضمن دخترم هم در کلاسهای مکالمه محض موسسه شرکت میکنه و از نحوه ی برگزاری این کلاس خیلی راضی هستش . بازم تشكر ميكنم از همتون.آناهیتا پورمحمود 

  Go to top