بهترین مقالات وبلاگ

شنبه آبان 13

گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT

    گرامر GMAT : سیاست استفاده از جملات مجهول در GMAT اگه به طور…

1227 تعداد

چهارشنبه مهر 26

مقالات و منابع GRE :چطور در GRE نمره ی 340 بگیرم؟

  چطور در GRE نمره ی 340 گرفتم؟ آخرین باری که در آزمون GRE شرکت…

1333 تعداد

سه شنبه خرداد 09

آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس

  آزمون PTE چیست و مقایسه آن با آزمون آیلتس   آزمون PTE یکی از…

26676 تعداد

 


 بهترین کتابها

 

 • تغییرات آزمون GMAT
  طبق اعلام سایت رسمی mba.com آزمون جیمت از تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۸ دستخوش تغییراتی خواهد شد که البته خلاصه این تغییرات در این جمله خلاصه می شود: GMAT نیم ساعت کوتاه تر شده است! تا به امروز GMAT کلا در مدت ۴ ساعت برگزار میشد که با احتساب تغییرات جدید مدت تست ۳.۵ ساعت شده است. تغییرات با کاهش تع...
  18 فروردين 1397

 

 

market BANNER 2

دوره های حضوری و نیمه گروهی زبان بازرگانی ما بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و قواعد دنیای تجارت ،از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم و وقت گیر به دور بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می رساند.این دوره های حضوری با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره های زیر با کمک سیستم مدیریت آموزش یا Learning Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف، دریافت فایلهای آموزشی، دریافت اسلایدهای کلاس، آزمونهای منظم و پرسش از استاد در طول دوره فراهم می شود.جهت بهره مندی از مزایای LMS فقط کافی است یکی از این ابزارها را در اختیار داشته باشید: گوشی تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر شخصی، آیپد.

دوره ی زبان بازرگانی در ZTC با هدف اعتلای سطح گفتاری ، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه در سه بسته ی آموزشی زیر، طراحی گردیده است.

business

نکته جدیددوره مکالمات تلفنی و نگارش ایمیل

در این دوره که شرط ورود به آن برخورداری از سطح Pre-intermediate میباشد شما را با انواع ایمیلهای تجاری و مکالمات مورد نیاز تلفنی با تجار بین المللی آشنا میکنیم. دوره های نیمه گروهی با توجه به تعداد محدود نفرات در هر کلاس ( هشت نفر ) فضایی مناسب جهت بهبود مکالمه و دریافت پاسخهای کامل از استاد را فراهم میآورد.این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود که در حین دوره از منابع آموزشی متعددی در فضای منحصر بفرد LMS بهره مند خواهید شد.
از دیگر مزایای این دوره در اختیار گذاشتن تعداد زیادی نمونه ایمیلهای واقعی در چارچوب قوانین تجاری ایران است که در نوع خود بی نظیر بوده و شما را در کمترین مدت با نکات و چالشهای گمرکی و قانونی ایران آشنا میکند.
این دوره مناسب کارشناسان و کارمندان واحد بازرگانی خارجی میباشد
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف آموزشی 2.5 ماه میباشد.

 

نکته جدیددوره اصول برگزاری جلسات بازرگانی و معاشرت تجاری 
در این دوره که شرط ورود به آن سطح زبانی Intermediate یا گذراندن پیشنیاز Telephoning & Emails میباشد اصول شروع، پیش بردن و پایان جلسات مذاکره با طرفهای خارجی آموزش داده میشود. در ضمن در بخش دیگری از دوره، نحوه ی معاشرت، دعوت به مکانهای دیدنی و قرارهای غیر کاری بین شرکای تجاری آموزش داده میشود. بدیهی سطح این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود و از دوره پیش بالاتر بوده و متقاضی در آزمون تعیین سطح آنلاین باید سطح Intermediate را کسب نماید.
این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

 

 

نکته جدیددوره اصول مذاکرات تجاری و بازرگانی
در این دوره که شرط ورود به آن کسب سطح زبانی Intermediate در آزمون تعیین سطح آنلاین ما و یا گذراندن دو دوره پیشنیاز بالا می باشد، اصول انجام مذاکرات، شیوه های چانه زنی و رسوم متداول حین مذاکرات آموزش داده میشود. این دوره مناسب افرادی است که آشنایی کامل با مباحث اولیه تجارت دارند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد. 
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

نکته یک: در صورت عدم احراز سطح Pre-intermediate متقاضی ملزم به گذراندن سطح اولیه Intro جهت فراگیری اصول اولیه زبان انگلیسی خواهد بود.

نکته دو: اساتید دوره های بازرگانی در موسسه تخصصی زبان زنگنه دو خصیصه اصلی را باید دارا باشند: دارای مدرک CELTA و استاد بین المللی کمبریدج باشند و سابقه فعالیت عملی به عنوان مدیر بازرگانی شرکتهای معتبر را در رزومه خود داشته باشند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.


 فیلم های برگزیده

حل سوالات ریاضی GRE بوسیله متد Something
حل سوالات ریاضی GRE بوسیله متد Something
GMAT - The Hidden Clue in Every GMAT Problem Solving Question
GMAT - The Hidden Clue in Every GMAT Problem Solving Question
آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی(1) - دکتر زنگنه
آموزش ریشه شناسی لغات انگلیسی(1) - دکتر زنگنه
TOEFL Test Writing Question 1
TOEFL Test Writing Question 1
نکات Coherence & Cohesion در آزمون آیلتس توسط British Councel
نکات Coherence & Cohesion در آزمون آیلتس توسط British Councel
GMAT AWA - How I Got Ready in 2 Hours
GMAT AWA - How I Got Ready in 2 Hours
توضیح Task achievement در آزمون IELTS توسط British Councel
توضیح Task achievement در آزمون IELTS توسط British Councel
TOEFL Test Writing Question 2
TOEFL Test Writing Question 2
نکات Grammar در رایتینگ IELTS توسط British Councel
نکات Grammar در رایتینگ IELTS توسط British Councel
GRE یا GMAT ، هدف شما چیست؟
GRE یا GMAT ، هدف شما چیست؟
آموزش Lexical Resouces آزمون آیلتس توسط British Councel
آموزش Lexical Resouces آزمون آیلتس توسط British Councel
Previous Next Play Pause


مهارتهای آزمون

Experiences

 • photo 2016 12 12 17 48 37

  من زینب فروتنیان و خواهرم توسط یکی از دوستانم که بسیار از نحوه آموزش و نتیجه خوبی که درآزمون GRE گرفته بود با موسسه آشنا شدم. در هنگام مصاحبه با جناب دکتر زنگنه درخواست کلاس های آمادگی برای آزمون IELTS را در مدت 4 ماه داشتم و ایشان با تعیین اساتید بسیار عالی برای من و خواهرم و با پیگیری های مداوم آموزشگاه و نهایت همکاری موسسه به علت اینکه ما شاغل بودیم و اصلا برنامه منظمی برای شرکت در کلاس ها رو نداشتیم، در نهایت بلافاصله بعد از اتمام کلاسها در آزمون IELTS ACADEMIC شرکت کردیم و نمره خیلی خوبی هم گرفتیم.ودرآخر میتونم بگم، آموزشگاه زنگنه بهترین آموزشگاه هم از نظر اهمیت دادن به دانشجویان وهم از نظر داشتن استادان بسیار ماهر است .از شاغلین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) 

 • سلام من پريسا خسرواني هستم زبان آموز دوره تافل موسسه تخصصی زنگنه، اول از همه از استاد خوبم آقاي ارشدي تشكر ميكنم ودر مرحله بعد برنامه ريزي منظم وپیگیری مستمر موسسه و همچنين كتاب ها و متريال هاي به روز در زمینه تافل IBT كمك بسيار زيادي به من كرد .محيط صميمانه و دوستانه در موسسه و برخورد حرفه اي پرسنل هر دو شعبه سعادت آباد و جردن  نيز  اشتياق و دلگرمي زبان آموزان مخصوصا كساني كه ددلاين دارند زیاد وموجب ازبین رفتن استرسشون میشه لااقل در مورد من که خیلی صادق بود.ممنونم ازهمه و موفق باشید.

  پریسا خسروانی تافل

 • مریم راحتی

  سلام مریم راحتی هستم،خواستم بگم آموزشگاه زبان زنگنه یک محیط آرام با پرسنل فوق العاده مهربون و دلسوز و از نظرروش تدریس، انتخاب محتوای آموزشی و اساتید با تجربه واقعا میتونم بگم جزء بهتریناست.

 • پادینا جلالیانسلام من پادینا جلالیان هستم.من برای دوره های آیلتس در موسسه زنگنه ثبت نام کردم.میتونم به جرات بگم که موســـسه زنـگنه از بهترین هاست در زمینه آیلتس.اساتید فوق العاده،کادر آموزشــی و اداری دلــسوز وعالی،محیط سرشار از انرژی و صمیمیت... در نهـــایت خیلی از انتخـــابی که کردم راضیم. 

 • چهل امیران

  من علیرضا چهل امیران هستم ودوره های مکالمه محض را درآموزشگاه زنگنه گذراندم واقعا عالی بود و راضی هستم اگرچه به دلیل مشکلات شخصی موفق به اتمام هر 4 دوره نشدم اما شرکت کردن در این دوره ها رو به دیگران هم توصیه میکنم.          

 • آزاده یمینی

  سلام من آزاده یمینی هستم

  ضمن تشکر از مسئولین و پرسنل محترم و مهربان آموزشگاه زبان زنـگنه، می خواستم بگم که من کــلاس زبانهای زیادی شرکت کردم، ولی شرکت در کلاس های مکالمه محض موسسه زنگنه با داشتن امکانات آموزشی عالی، محیط صمیمی، مدرس باتجربه و صبور و دوستان و همکلاسهای عالی و دوست داشتنی بهترین و شیرین ترین تجربه من از آموزش زبان انگلیسی بوده، به طوریکه حضور دردوره فشرده اخر هفته، با وجود شش ساعت کلاس در یک روز و بعد از یک هفته کــاری، از شیرینترین ساعات من در سال 95 بود.

 •  

  آباهربا سلام و تشكر از موسسه زنگنه ،همانطور كه مى دونيد تعداد موسسه هاى زبان خيلى زياد شده ولى پيدا كردن يك موسسه خوب كه شما رو به هدفتون برسونه خيلى سخته، من با موسسه زنگنه از طريق يكى از دوستان كه ٢ فرزندشون از طريق همين موسسه به نتيجه مطلوب رسيده بودند آشنا شدم و در كلاس GRE دکتر زنگنه شركت كردم و نمره اى كه مد نظرم بود رو گرفتم الان هم كه در كلاس IELTS این موسسه شركت كردم مى بينم كه انتخابم درست بوده ، نحوه تدریس اساتید ،ازمونهای آزمایشی و تصحیح رایتینگ عالی از مزایای این کلاس بشمار میاد.گلاره باهر

 • سلام دوستان اعظم بیگیان هستم.

  بیکیان

  مدتی است که در کلاس‌های این آموزشگاه شرکت می کنم. با توجه به اینکه قبلا چند تا موسسه دیگر هم رفته بودم، تفاوت‌های زیادی با بقیه داره که مهمترین آنها کیفیت عالی تدریس اســاتید این موســسه است. تا حالا با 3 تا استاد کــلاس داشتم که به نظر من بهــترین هستند. تنوع زیاد کلاس ها هم باعث شده تا اگر در هر مهارتی ضعف وجود داره، فقط با شرکت در همان کلاس، آمادگی لازم برای آزمون ها را پیدا کرد.محیط صمیمی و کادر پرسنلی مجرب و پاسخگوی این موسسه هم در نوع خودش مثال زدنی است و نظم و اطلاع رسانی‌های خوبی در رابطه با کلاسها دارند.اگر تصمیم دارید آزمون GRE بدهید یا در آزمون های دیگه زبان نمره بالا کسب کنید، این موسسه را پیشنهاد می کنم.

  Go to top