market BANNER 2

دوره های حضوری و نیمه گروهی زبان بازرگانی ما بگونه ای برگزار می گردد که ضمن آشنایی و پیروی از تمامی اصول و قواعد دنیای تجارت ،از آموزشهای نامربوط و غیرمنسجم و وقت گیر به دور بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می رساند.این دوره های حضوری با تلفیقی از سنت و مدرنیته همراه شده اند بدین صورت که در تمامی دوره های زیر با کمک سیستم مدیریت آموزش یا Learning Management System -LMS ارتباط موثرتری بین استاد و شما در جهت انجام تکالیف، دریافت فایلهای آموزشی، دریافت اسلایدهای کلاس، آزمونهای منظم و پرسش از استاد در طول دوره فراهم می شود.جهت بهره مندی از مزایای LMS فقط کافی است یکی از این ابزارها را در اختیار داشته باشید: گوشی تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر شخصی، آیپد.

دوره ی زبان بازرگانی در ZTC با هدف اعتلای سطح گفتاری ، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه در سه بسته ی آموزشی زیر، طراحی گردیده است.

business

نکته جدیددوره مکالمات تلفنی و نگارش ایمیل

در این دوره که شرط ورود به آن برخورداری از سطح Pre-intermediate میباشد شما را با انواع ایمیلهای تجاری و مکالمات مورد نیاز تلفنی با تجار بین المللی آشنا میکنیم. دوره های نیمه گروهی با توجه به تعداد محدود نفرات در هر کلاس ( هشت نفر ) فضایی مناسب جهت بهبود مکالمه و دریافت پاسخهای کامل از استاد را فراهم میآورد.این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود که در حین دوره از منابع آموزشی متعددی در فضای منحصر بفرد LMS بهره مند خواهید شد.
از دیگر مزایای این دوره در اختیار گذاشتن تعداد زیادی نمونه ایمیلهای واقعی در چارچوب قوانین تجاری ایران است که در نوع خود بی نظیر بوده و شما را در کمترین مدت با نکات و چالشهای گمرکی و قانونی ایران آشنا میکند.
این دوره مناسب کارشناسان و کارمندان واحد بازرگانی خارجی میباشد
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف آموزشی 2.5 ماه میباشد.

 

نکته جدیددوره اصول برگزاری جلسات بازرگانی و معاشرت تجاری 
در این دوره که شرط ورود به آن سطح زبانی Intermediate یا گذراندن پیشنیاز Telephoning & Emails میباشد اصول شروع، پیش بردن و پایان جلسات مذاکره با طرفهای خارجی آموزش داده میشود. در ضمن در بخش دیگری از دوره، نحوه ی معاشرت، دعوت به مکانهای دیدنی و قرارهای غیر کاری بین شرکای تجاری آموزش داده میشود. بدیهی سطح این دوره در 40 جلسه 90 دقیقه ای آموزش داده میشود و از دوره پیش بالاتر بوده و متقاضی در آزمون تعیین سطح آنلاین باید سطح Intermediate را کسب نماید.
این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

 

 

نکته جدیددوره اصول مذاکرات تجاری و بازرگانی
در این دوره که شرط ورود به آن کسب سطح زبانی Intermediate در آزمون تعیین سطح آنلاین ما و یا گذراندن دو دوره پیشنیاز بالا می باشد، اصول انجام مذاکرات، شیوه های چانه زنی و رسوم متداول حین مذاکرات آموزش داده میشود. این دوره مناسب افرادی است که آشنایی کامل با مباحث اولیه تجارت دارند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد. 
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به اهداف دوره 2.5 ماه می باشد.

نکته یک: در صورت عدم احراز سطح Pre-intermediate متقاضی ملزم به گذراندن سطح اولیه Intro جهت فراگیری اصول اولیه زبان انگلیسی خواهد بود.

نکته دو: اساتید دوره های بازرگانی در موسسه تخصصی زبان زنگنه دو خصیصه اصلی را باید دارا باشند: دارای مدرک CELTA و استاد بین المللی کمبریدج باشند و سابقه فعالیت عملی به عنوان مدیر بازرگانی شرکتهای معتبر را در رزومه خود داشته باشند.

این دوره مناسب کارشناسان و مدیران بازرگانی خارجی می باشد.

  • 1
  • Go to top
    0
    Shares