photo 2016 12 04 21 40 46

 

اینکه هر موسسه ای از سیستم آموزشی خود تعریف و تمجید کند و آن را بهترین تصور کند امری بدیهی است، ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم! اما سرفصلهای تفاوت خود را بیان میکنیم و قضاوت را به شما می سپاریم.
answerکادر مدیریت علمی
کادر مدیریتی موسسه ما همگی دانش آموخته رشته زبان انگلیسی بوده و همگی بطور میانگین 15 سال تجربه تدریس دوره های تخصصی را دارا میباشند. همچنین، اساتید زیادی را به دنیای زبان انگلیسی معرفی نموده اند.
answerاساتید مجرب و متعهد
تمامی اساتید ما این هفت فاکتور را دارا میباشند 1: حداقل 5 سال تجربه مستند 2: قبولی در آزمون ارزیابی علمی 3: داشتن مدرک مرتبط 4: قبولی در مصاحبه اولیه 5: قبولی در جلسه Demo  جهت ارزیابی نحوه تدریس 6: گذراندن جلسه توجیهی روش تدریس در ZTC  و 7: گذراندن  Refresher Course
answerاستفاده از تکنولوژیهای روز دنیا
همیشه در طول این سالها، در زمینه های مختلفی پیشرو بوده ایم و اکنون در ارائه سیستم مدیریت آموزش LMS ، کلاس آنلاین Live ، دوره های محتوا محور بدون نیاز به کلاس سنتی، تجهیز کلاسهای حضوری به آخرین تکنولوژی روز، بهره مندی از Boot Camp  فیزیکی و بسیاری موارد خلاقانه دیگرحرفهای جدیدی برای گفتن داریم.
answerکلاسهای کم جمعیت
جهت حفظ کیفیت دوره های تعاملی مانند آیلتس، تافل و مکالمه محض، شدیدا روی تعداد نفرات کنترل داشته و به هیچ عنوان کلاسهای پر جمعیت و کم بازده را با ما تجربه نخواهید کرد.
answerآزمونهای منظم با سئوالات چالشی
یکی از مهمترین عوامل موفقیت در آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی، رویارویی با این آزمونها و کشف نقاط ضعف و همچنین کسب مهارتهای مربوط به آزمون مانند مدیریت زمان و کاهش استرس می باشد. ما به خوبی این نکته را میدانیم!
answerهیئت تحریریه تخصصی
شاید باور نکنید ولی در سایت ما هفت بلاگ تخصصی وجود دارد که در هر بلاگ پستهای تخصصی و نوشته شده توسط اساتید حرفه ای ما بصورت هفتگی قرار میگیرد. این بخش به عنوان یکی از مهمترین تفاوتهای ماست. پستهای نوشته شده در این بلاگها، بسیاری از سئوالات شما را پاسخ میدهد و میتوانید با عضویت در خبرنامه هر بلاگ، فقط مقالات آموزشی آن بخش را دریافت کنید.
answerپایبندی به اصول حرفه ای
ما معلم هستیم! البته که ابعاد مالی مسائل هم برایمان مهم است اما صداقت و ارائه مشاوره علمی و عاری از هرگونه تبلیغات تجاری را اصل اول خود قرارداده ایم.
این هفت تفاوت، تصویری واقعی از ما ارائه میکند (حتما تحقیق کنید ) و برای تصمیم گیری شما که فردی ریزبین و دقیق هستید – چرا که تا به اینجای این مطلب را با حوصله مطالعه نموده اید – شاید مفید باشد.

 

  

Go to top
0
Shares