برنامه کلاس های آنلاین

رشته خلبانی در یونان

رشته خلبانی در یونان

آب و هوای جذاب و تاریخ آکادمیک بی نظیر تنها چیزهایی نیستند که کشور یونان به شما ارائه دهد. این کشور همچنین یک مرکز تحقیقاتی شلوغ با کارهای مداوم در باستان‌شناسی و آثار کلاسیک (البته شاید جای تعجب نباشد) و همچنین تجارت بین‌المللی و حقوق است. همچنین اگر یک سال یا بیشتر در قلب مدیترانه زندگی کنید، از غذاهای محلی خارق العاده لذت برده و برخی از معروف ترین مکان های دوران باستان کلاسیک را می بینید. موارد زیر تنها برخی از قانع کننده ترین دلایل برای تحصیل در یونان هستند:

  • مدارک بین المللی به رسمیت شناخته شده - به عنوان یک شرکت کننده کامل در منطقه آموزش عالی اروپایی مدرن، سیستم دانشگاه یونان دارای ساختار مدرک استاندارد بر اساس فرآیند بولونیا اروپا است.
  •  تحقیقات علمی افتخارآمیز - یونان میراث آکادمیکی مانند چند کشور دیگر در جهان دارد که وطن افرادی از جمله سقراط، افلاطون و ارسطو بوده است.
  • مقرون به صرفه بودن - هزینه زندگی در یونان در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر نسبتاً پایین تر است.

دلایل و مزایای تحصیل رشته خلبانی در یونان

در مقایسه با تحصیل در کشورهایی مانند فرانسه یا ایتالیا، تحصیل در یونان که به سرزمین خدایان معروف است بسیار مقرون به صرفه می باشد. در این کشور، مواد غذایی، جاذبه های گردشگری و حمل و نقل کم هزینه هستند و این امر باعث می شود دانشجویان پول بیش تری برای استفاده در سفرهای آخر هفته در سراسر یونان داشته باشند. بازدید از یونان برای دانشجویان بی خطر است. میزان جرم و جنایت شدید در این کشور کم است و دانشجویان دختر در هنگام قدم زدن در خیابان های آن احساس راحتی می کنند.

یونانی ها آرام، پرشور و مهربان هستند. آن ها کشور، غذاها و تاریخ خود را دوست دارند. با ورود به یونان، دانشجویان نه فقط به تحصیل بلکه به تجربیات جدید و دوستان جدید نیز دست خواهند یافت. در حالی که آتن و تسالونیکی مهم ترین و بهترین شهرهای یونان برای تحصیل هستند، دانشجویان می توانند در هر گوشه ای از این کشور اروپایی از جاذبه های برجسته بازدید نموده و لذت ببرند. تاریخ و فرهنگ غنی، سایت های باستانی بیشمار، آب و هوای مدیترانه ای، سواحل خیره کننده، زندگی شبانه پر رونق، غذاهای خوشمزه، تحصیل به زبان انگلیسی، و یادگیری زبان یونانی، از دیگر مزایای تحصیل در یونان می باشد.

مراکز آموزش رشته خلبانی در یونان

در یونان رشته خلبانی از طریق آکادمی ها و مدارس خلبانی ارائه می گردد. در زیر فهرستی از آکادمی ها و مدارس خلبانی این کشور را ارائه می کنیم:

مراکز آموزش رشته خلبانی در یونان
نام آکادمی
آکادمی هوانوردی Skies
آکادمی خلبانی FAS
آکادمی خلبانی A.S. Rhodos
هوانوردی Egnatia
Superior Air
آکادمی هوانوردی Aeolus
Aeroclub Makedonia
Cretan Eagle Aviation Ltd
هوانوردی و مشاوره Eurowings
Global Aviation S.A
آکادمی Gulf Air
هوانوردی Ionian
آکادمی هوانوردی JETSTREAM (ATO)
هوانوردی Maveric
آکادمی هوانوردی Olympus
ORANGE2FLY
PREL Wings
آکادمی هوانوردی TAE

در زیر دو مورد از این مراکز آموزش خلبانی را معرفی می کنیم.


رشته خلبانی در آکادمی خلبانی FAS در یونان

آکادمی خلبانی FAS یکی از قدیمی ترین سازمان های آموزشی تایید شده (ATO) توسط EASA (آژانس ایمنی هوانوردی اروپا) برای خلبانان در یونان است که بیش از پانزده سال دانش، تجربه و تخصص گسترده در زمینه آموزش خلبانی دارد. این آکادمی دارای گواهینامه تایید شماره GR-ATO-103 مطابق با استاندارد EASA و به طور خاص Part-FCL است. آکادمی خلبانی FAS تحت قوانین اتحادیه اروپا و مقررات EASA و نیز سازمان هواپیمایی کشوری یونان فعالیت می کند. این آکادمی دارای سه مکان و امکانات آموزشی در یونان است: جزیره Rhodes (فرودگاه بین المللی)، Attica/ Megara (فرودگاه پاچی) و Attica/ Markopoulo (محل Ground School)، و Attica/ Athens (بخش تجاری). آب و هوای یونان برای آموزش پرواز ایده آل است. تقریبا به مدت 320 روز در سال، شرایط آب و هوایی در همه مکان های آموزشی این آکادمی به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب برای آموزش پرواز ایده آل است.

ناوگان هواپیمایی آکادمی خلبانی FAS می تواند تمام نیازهای کارآموزان این مرکز آموزشی را پوشش دهد. این آکادمی همراه با تجربیات گسترده مربیان پرواز و تئوری خود در برنامه ریزی آموزش، تضمین می کند که آموزش کارآموزان خلبانی آن بدون هیچ گونه تاخیر بی موردی به دلیل دسترسی سریع به هواپیما انجام می گیرد. ایمنی اولین و مهم ترین اولویت آکادمی FAS است. این آکادمی در زمینه آموزش خلبانی از جمله برنامه های گواهینامه های خلبان تجاری و حمل و نقل هوایی و نیز Airbus A320 Type Rating مشهور است و گواهینامه ها و مجوزهای این مرکز آموزشی در سطح جهان شناخته شده هستند. این آکادمی فاقد آموزش خلبانی هلیکوپتر است. از برنامه های آموزشی آن می توان به خلبان خصوصی (PPL)، خلبان تجاری (CPL)، خلبان حمل و نقل هوایی (ATPL) و مربی پرواز (CFI/ FI) اشاره کرد.

رشته خلبانی در آکادمی خلبانی F.A.S. Rhodos در یونان

آکادمی خلبانی F.A.S. Rhodos یک سازمان آموزش پرواز تایید شده مطابق با PART-FCL و EASA (آژانس ایمنی هوانوردی اروپا) می باشد. گواهینامه تایید این مرکز آموزشی GR-ATO-003 می باشد. این آکادمی در جزیره Rhodes در یونان قرار دارد. این سازمان آموزش پرواز در سیزده سال گذشته با کسب تجربه در آموزش هوانوردی و ارائه خدمات سطح بالا در برنامه های گواهینامه های خلبان خصوصی، تجاری و حمل و نقل هوایی و همچنین مربی پرواز و سایر ریتینگ های مختلف فعالیت می کند. علاوه بر این، این آکادمی دارای یک دوره ATPL (A) تلفیقی می باشد. همکاری این مرکز آموزشی با بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی در یونان مانند Aegean Airlines، Olympic Airways، Hermes Airways و دیگران این امتیاز را به آکادمی خلبانی F.A.S. Rhodos می دهد که یکی از معتبرترین و کارآمدترین سازمان های آموزش هوانوردی در یونان و اروپا باشد.

ناوگان این آکادمی متشکل از هفت هواپیما است که دو فروند آن MEP (land) و بقیه SEP (land) می باشند. همه این هواپیماها به جز یک مورد SEP برای آموزش IFR و IR مجهز هستند. این آکادمی همچنین دارای یک شبیه سازFNTP II MCC (Elite Evolution S923) برای آموزش MCC, ME/ IR SE/ IR می باشد. این شبیه ساز یک دستگاه آموزشی با استاندارد عالی است. ناوگان این آکادمی بالاترین میزان در دسترس بودن را برای تمام تقاضاهای آموزش هوانوردی به این مرکز می دهد. آکادمی خلبانی F.A.S Rhodos فاقد آموزش خلبانی هلیکوپتر است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

اجازه تحصیل و ویزا یونان

اجازه تحصیل و ویزا یونان

شرایط ویزای تحصیلی یونان بیشتر برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی اعمال می شود. اگر شهروند اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس نباشید، برای تحصیل در یونان به گرفتن ویزای دانشجویی نیاز دارید. ناگفته نماند که باز هم باید از معتبر بودن پاسپورت خود ...

بیشتر بخوانید
زبان و فرهنگ یونان

زبان و فرهنگ یونان

اکثر دانشگاه‌های یونان و انواع مؤسسات غیرانتفاعی با هدف ترویج ارزش‌های زبان یونانی، دوره‌های ابتدایی و تحصیلات عالی را به زبان یونانی به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. ...

بیشتر بخوانید
راهنمای تحصیل دانشجویان بین المللی در یونان

راهنمای تحصیل دانشجویان بین المللی در یونان

تحصیل در یونان در مقایسه با سایر مقاصد معروف اروپایی، انتخابی کاملاً مقرون به صرفه برای دانشجویان است. وزارت آموزش و امور مذهبی یونان با معرفی یونان به عنوان یک مقصد دانشگاهی جهانی تلاش کرده است تا موسسات خصوصی و دولتی این کشور را بین المللی کند. این اتفاق ...

بیشتر بخوانید
ارسال دیدگاه

اطلاعات تحصیل در دیگر کشورها

مشاوره تلفنی رایگان
328 45 - 021
Starter