تماس سریع

از شرایط زندگی در پاریس چه می دانید؟

موسسه تخصصی زبان زنگنه
تحصیل در فرانسه
از شرایط زندگی در پاریس چه می دانید؟ از شرایط زندگی در پاریس چه می دانید؟

کیفیت زندگی در شهر پاریس

پاریس، شهر شلوغ و پر تردد فرانسه، مقصد پر هزینه ای برای مهاجرین است اما زیبایی و امکانات این شهر توانسته مهاجرین زیادی را جذب کند.

به تبع هرچه امکانات یک شهر بیشتر باشد کیفیت زندگی در آن شهر بالا میرود و در نهایت به شهر شلوغی تبدیل خواهد شد. شاخص کلی کیفیت زندگی در پاریس از ماکزیمم (240)، 79/117 می باشد. در اینجا به بررسی جزئیات این کیفیت می پردازیم.

پاریس از نظر آب و هوا در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و میتوان گفت از نظر اقلیمی شهر مناسبی است اما شاخصه آلودگی این شهر مدرن و پرجمعیت نزدیک به 39/64 می باشد. اگر قصد سفر درون شهری دارید به شما توصیه می کنیم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید! چرا که ترافیک در پاریس امری طبیعی و همیشگی است. شاخص مدت زمان ماندن در ترافیک 17/42 می باشد.

از نظر خدمات بهداشتی و درمانی نگران نباشید پاریس با شاخصه ی 46/78 وضعیت خوبی در حیطه ی پزشکی دارد. 

اما در مورد هزینه ها که آیتم بسیار مهمی تلقی می شود باید گفت هزینه ی زندگی در پاریس بالاست! شاخصه ی نسبت هزینه های ماهانه ی شما به درآمد 99/21 است که خبر از گرانی های این شهر می دهد. هرچند که قدرت خرید برای اغلب ساکنان پاریس با شاخص 69.8، در حد متوسط می باشد.


مطالب مرتبط

ده دانشگاه برتر فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

ده دانشگاه برتر فرانسه

در این مقاله شما را با ده دانشگاه برتر برای تحصیل در کشور فرانسه آشنا می کنیم. این رتبه بندی براساس سایت QS است. ...

محل اقامت در فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

محل اقامت در فرانسه

گزینه‌های گوناگونی برای سکونت در فرانسه وجود دارد. ایده‌ی درست، بررسی چند تا از این گزینه‌ها، قبل از تصمیم‌گیری نهایی است. وقتی این کار انجام شد، می‌توانید مکانی را پیدا کنید که با بودجه‌ی شما سازگار است و تمام نیازها و خواسته‌های‌تان را برآورده می‌کند. دا ...

هزینه ی تحصیل در کالج های فرانسه
موسسه زنگنه
تاریخ انتشار : 1399-01-26

هزینه ی تحصیل در کالج های فرانسه

هزینه‌های تحصیل در فرانسه، به شکل قابل‌توجهی، کمتر از کشورهای دیگر است ...