نکات روز (مکالمه محض)

نکته جدیددر بعضی جملات سوالی کلمه سوالی حالت فاعلی دارد یعنی بلافاصله بعد از آن فعل جمله قرار می گیرد. در این 

سوال ها افعال کمک did و does, do نوع  به   کار نمی رود.

                                                   Who knows the answer? (not Who does know...)                           چه کسی جواب را می داند

                                                 What happened to your car? (not What did happen…)                     چه اتفاقی برای ماشینت افتاده؟

زبان انگلیسی واقعیتی انکار ناپذیر

دوره  آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری

آموزشگاه زبان ZTC  به عنوان پیشرو و بنیانگذار این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد.تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد.اعتقاد ما بر این است که حفظ کردن محدود جملات –پنج جمله کاربردی بصورت روزانه- و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی- دو بازه ی 30 دقیقه ای در روز- بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد ما تمرین 90 دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای 3 ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید وپرکاربرد، آموزش داده میشود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری بواسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از کلاس مکالمه است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید.پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

در ZTC  دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری به چهارنوع حضوری ، آنلاین، مجازی و خصوصی (حضوری یا آنلاین ) تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره ، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

دوره های آموزشی

دوره مکالمه محض 

توضیحات بیشتر و ثبت نام

رزرو مشاوره

رزرو جلسه مشاوره حضوری

توضیحات بیشتر و ثبت نام

تعیین سطح آنلاین

آزمون تعیین سطح آنلاین

توضیحات بیشتر و ثبت نام

Go to top
0
Shares