اعزام دانشجو

 

موسسه فرهنگی و هنری عصر کلام زنگنه با بیش از پانزده سال تجربه در زمینه آماده سازی دانشجویان جهت ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر جهان اقدام به ارائه خدمات صفر تاصد اعزام دانشجو می نماید.
از آنجائیکه فرایند کسب پذیرش دارای جزئیات فراوان و تفاوتهای بسیاری از لحاظ قوانین و مدارک مورد نیاز می باشد، موسسه عصر کلام زنگنه با اتکاء به حسن شهرت خود و تجربه ی بالا در امور کسب پذیرش، کسب مدارک زبان مورد نیاز و نگارش SOP و LOR، همینک فرایند کسب پذیرش را برای پنج کشور آمریکا، کانادا، استرالیا، آلمان و ایتالیا برای متقاضیان انجام می دهد.
از آنجائیکه مشاوره دقیق و علمی در ابتداری مسیر و همچنین دسترسی به تیم تخصصی کسب مدارک زبان آیلتس، تافل، جی آر ای و جی مت میتواند تضمین کننده موفقیت فرایند پذیرش باشد، موسسه عصر کلام زنگنه اقدام به ارائه بسته های کامل اعزام دانشجو نموده است که می تواند متضمن موفقیت باشد.
از آنجائیکه داشتن اطلاعات و دانستن جزئیات قوانین کشورها و تمام دانشگاهها از عهده ی یک مجموعه خارج است، موسسه عصر کلام زنگنه صرفا اقدام به ثبت قرارداد در زمینه کشورهای مورد تخصص خود مینماید و هدف نهایی از این محدودیت، ارائه خدمات تخصصی تر و کسب نتیجه مطلبوتر می باشد.

بسته صفر تا صد کسب پذیرش تحصیلی

مشاوره تخصصی رایگان

انتخاب دانشگاه و کشور

ارئه پوزیشنهای مناسب شما

بررسی موارد منتج به فاند و اقدام جهت کسب آن

آموزش زبان VIP

کسب مدارک زبان مورد نیاز

نگارش SOP تخصصی و LOR در صورت نیاز

پیگیری لحظه به لحظه و ارئه وضعیت پرونده

مشاوره تخصصی پرکردن فرمهای ویزا

کسب پذیرش

image

استفاده از خدمات اعزام دانشجوی موسسه ZTC باعث آسودگی خیال متقاضی در زمینه طی مراحل کسب نمره آزمونهای زبان مورد نیاز و همچنین در زمینه نگارش SOP و LOR خواهد شد.

image

کشورها و دانشگاههای مورد تخصص ما محدود به پنج کشور آمریکا، کانادا، استرالیا، آلمان و ایتالیا می باشد.

لازم به ذکر است اکثر متقاضیان ناموفق در امر مهاجرت از بخش عدم توانایی در کسب نمره آیلتس یا تافل و یا عدم توانمندی در نگارش SOP تخصصی ضربه خورده اند که ما با علم به این معضل، اقدام به ارائه ی بسته های صفر تا صد کسب پذیرش نموده ایم.

جهت کسب اطلاعات کاملتر، حتما از امکان جلسه مشاوره حضوری موسسه، استفاده نمایید.

Image
Image
Go to top