به بخش مقالات آموزشی موسسه زنگنه خوش آمدید

This is some blog description about this site

آموزش زبان انگلیسی:هفت نکته برای زبان آموزان مبتدی مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی:هفت نکته برای زبان آموزان مبتدی مکالمه زبان انگلیسی

هفت نکته برای زبان آموزان مبتدی:

اگر هنوز در ابتدای راه هستید و مایلید انگلیسی را راحت تر آموخته و استفاده کنید، ENGLISH را بخاطر بسپارید که ازحرف اول 7 واژه بسیار مهم درست شده است. 

Screenshot 46

تکرار و تمرین:مانند هر کار دیگری یادگیری زبان نیز نیازمند تمرین است. پانزده دقیقه روزانه را به زبان اختصاص دهید و کار مورد علاقه خود را انجام دهید. مثلا موسیقی گوش داده، کتاب بخوانید و در اینترنت بگردید.

عبارات بیاموزید: درست است که یادگیری لغات به تنهای آسان تر است ولی به همان انداره نیز بی فایده می باشد. having یادگیری عبارات کمک میکند تا انگلیسی روان تر، صحیح تر و طبیعی تری داشته باشید. بطور مثال .making breakfast متفاوت می باشد از breakfast

مصمم باشید: جا نزنید، سعی و تلاش کنید. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگوید "اگر بار اول موفق نشدید، بارها بارها و بارها تلاش کنید". برای حفظ انگیزه خود به هدفی که دارید بیاندیشید.

نکته: خطاها و اشکالات خود را یادداشت کرده و مرور کنید تا مجددا آنها را مرتکب نشوید. از اشتباهات خود نترسید؛ انها انعکاسی از توانایی های ذهنی شما هستند.

برچسب بزنید: روش های ساده ابداع کنید. مثلا به تمام وسایل خانه خود برچسب بزنید تا همیشه معادل انگلیسی آنها را ببینید. حتی می توانید از رنگ های متفاوت برای وسایل مختلف استفاده کنید. مثلا سبز برای لوازم الکتریکی.

بقیه را درگیر کنید: راهی بهتر از این وجود ندارد که از نظر روحی و روانی حمایت خانواده و دوستان را همراه خود داشته باشید. با این کار آنها را تحت تاثیر قرار دهید. مثلا با اعضای خانواده سلفی بگیرید و آنها را به انگلیسی معرفی کنید. با گذر زمان شاهد پیشرفت خود خواهید بود.

هدف معین کنید: هر بار بخشی از زبان را مشخص کنید و روی آن بخش متمرکز باشید. بطور مثال عبارات مربوط به "خرید کردن". در دفتر روزانه خود این اهداف را ثبت کنید و در آخر هر هفته چک کنید که آیا به اهداف خود رسیده اید یا نه.

خوش بگذرانید: سختی اینکار اگر با احساسات مثبت همراه شود بدون شک کمتر خواهد شد. اگر مرتکب اشتباهی شدید به آن بخندید و به راه خود ادامه دهید.

#مکالمه محض#مکالمه به شیوه زبان مادری#مکالمه زبان انگیسی#مکالمه زبان#مکالمه محض#مکالمه#کلاس زبان#کلاس مکالمه زبان#کلاس مکالمه#کلاس زبان#مکالمه محض#مکالمه کاربردی

رای دهی به این پست:
مقالات آیلتس : ضمایر و نقش آنها در رایتینگ آیلتس
مقالات و منابع تافل :استدلال مقابله ای (Counter-ar...

Related Posts

نظرات

 
بدون نظر
آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد سایت شوید
مهمان
دوشنبه, 29 مهر 1398

  

Go to top
0
Shares