نکات روز (زبان بازرگانی)

نکته جدیددر نگارش نامه های تجاری همیشه به هوش و شعور مخاطب احترام بگذارید و از موضع برابر با وی سخن بگویید.

ضرورت تسلط بر زبان بازرگانی ...

در دنیای امروز تسلط به مهارتهای ارتباطی هم جهت با تجارت می تواند از پیش نیازهای ورود به موقعیت های شغلی مناسب در اقصی نقاط جهان به شمار بیاید.

باتوجه به این موضوع، ZTC با بهره گیری از دانش تخصصی اساتید خود، سالهاست که این دوره را به صورت تخصصی  بصورت موفقیت آمیز اجرا مینماید. باید توجه داشت که از ویژگی های این دوره هدفمند بودن آن به طور خاص درزمینه ی تجارت و بازرگانی بین الملل بوده و با توجه به ارزشمند بودن زمان برای متقاضیان این دوره، سعی در پرهیز از بیان مطالب غیرکاربردی و غیرتخصصی از اصول اولیه طراحی این دوره بوده است.
دوره زبان بازرگانی شامل آموزش مکالمه و مکاتبه بازرگانی میباشد که برای زبان آموزی که ازحداقل سطح زبانی pre-intermediate بهره مندند، مفید خواهد بود.
از آنجائیکه متقاضیان این دوره اکثرا زمان زیادی برای فراگیری ندارند، دوره به سبکی میباشد که فقط تمرکز روی مفاهیم اصلی تجاری میباشد. لازم به ذکر است از آنجائیکه در دنیای تجارت ممکن است با لهجه های مختلف روبرو شوید، کتب آموزشی در نظر گرفته شده دارای تنوع لهجه برای رویارویی با هر لهجه ای میباشد.

در ZTC دوره آموزش زبان بازرگانی به چهار نوع حضوری نیمه گروهی ، خصوصی حضوری ،خصوصی آنلاین و مجازی تقسیم میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره ، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

نکته مهم: قبل از هر گونه اقدامی، حتما آزمون تعیین سطح آنلاین ما را انجام دهید.توجه نمایید که حتی جهت رزرو جلسه مشاوره حضوری، انجام این آزمون که با کاهش سطح استرس متقاضی، باعث ارزیابی دقیقتر میگردد، قبل از جلسه الزامی است.

دوره های آموزشی bec

دوره های آموزشی بازرگانی

توضیحات بیشتر و ثبت نام

رزرو مشاوره bec

رزرو جلسه مشاوره حضوری بازرگانی

توضیحات بیشتر و ثبت نام

تعیین سطح آنلاین bec

آزمون تعیین سطح آنلاین بازرگانی

توضیحات بیشتر و ثبت نام

Go to top
0
Shares